Kees van de Wetering - Mini-Art-4-Oude stad

Kees van de Wetering - Mini-Art-4-Oude stad kopen? Bied vanaf 35!
Kees van de Wetering - Mini-Art-4-Oude stad kopen? Bied vanaf 35!Kees van de Wetering - Mini-Art-4-Oude stad kopen? Bied vanaf 35!
  • Kees van de Wetering (1949)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2007
Techniek Aquarel
Stijl Abstract
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleine aquarel van de Nederlandse kunstenaar Kees van de Wetering.
Abstract en speels van opzet in warme kleuren.

Met wit passepartout.
Binnen Nederland € 5,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Kees van de Wetering (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Crealure
Lid sinds 2021
1 verkochte items
Alle items (6)
21 cm
29.7 cm