Deze aquarel toont een winterse Brouwersgracht met woonboten langs de kade en kale bomen die zich weerspiegelen in het water. Keith Blackburn werkt met een ingetogen palet van grijs-, blauw- en aardetinten, waarmee hij een rustige, licht melancholische sfeer oproept. De losse, transparante penseelvoering en het subtiele gebruik van licht geven het werk diepte en atmosfeer. De compositie leidt het oog langs het water en benadrukt de verstilde schoonheid van de stad in de winter.
Goed
Het papier vertoont lichte, gelijkmatige ouderdomsverkleuring. Geen zichtbare vlekken, foxing, scheuren of papierverlies waargenomen. De aquarelkleuren zijn helder en stabiel. Ingelijst achter glas met ruim passe-partout; lijst en passe-partout verkeren in nette staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra