Keith Blackburn - Brouwersgracht

Keith Blackburn - Brouwersgracht kopen? Bied vanaf 175!
Keith Blackburn - Brouwersgracht kopen? Bied vanaf 175!Keith Blackburn - Brouwersgracht kopen? Bied vanaf 175!
  • Keith Blackburn (1943-2018)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2003
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze aquarel toont een winterse Brouwersgracht met woonboten langs de kade en kale bomen die zich weerspiegelen in het water. Keith Blackburn werkt met een ingetogen palet van grijs-, blauw- en aardetinten, waarmee hij een rustige, licht melancholische sfeer oproept. De losse, transparante penseelvoering en het subtiele gebruik van licht geven het werk diepte en atmosfeer. De compositie leidt het oog langs het water en benadrukt de verstilde schoonheid van de stad in de winter.
Het papier vertoont lichte, gelijkmatige ouderdomsverkleuring. Geen zichtbare vlekken, foxing, scheuren of papierverlies waargenomen. De aquarelkleuren zijn helder en stabiel. Ingelijst achter glas met ruim passe-partout; lijst en passe-partout verkeren in nette staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Keith Blackburn (1943-2018)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  NoekKnuist
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (14)
50 cm
40 cm
32 cm
23 cm