Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas - Verkocht

Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!Keramiekfabriek Velsen - Zwarte Kogelvaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Keramiekfabriek Velsen (1920-2002)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 1980 t/m 2000
Stijl Memphis
Afmetingen 17 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker

Vintage zwart platelen kogel of bolvaas uit de jaren’80 van Velsen Keramiek uit Sassenheim. In perfecte conditie. gemerkt met sticker aan de onderzijde.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00

Keramiekfabriek Velsen (1920-2002)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  woerro
2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
17
17
17