1= Aardewerk oorkan met twee in- of opgelegd medaillons met geometrische figuren uit de beginperiode van Mobach in Utrecht.
Atelier: Mobach
Hoogte: 15.5 cm
Kleur: donker bruin
Kleur binnenzijde: groen/geel
Kleur medaillons: blauw/groen en rood/bruin
Jaar: ca 1910
Merk: niet gemerkt
Staat: gaaf, lichte gebruikssporen, bovenkant va de vaas voelt wat ruw aan
2=Aardewerk oorkan met twee in- of opgelegd medaillons met geometrische figuren uit de beginperiode van Mobach in Utrecht.
Atelier: Mobach
Hoogte: 15.5 cm
Kleur: donker bruin
Kleur binnenzijde: groen/geel
Jaar: ca 1910
Merk: niet gemerkt
3= Jardinière met twee medaillons in rood/wit/blauw
Ontwerp: ws Bouke en Klaas Mobach
Uitvoering: Mobach Utrecht
Afmeting: met oren ca 30 cm, breed 14.5 cm, hoogte ca 8.5 cm
Kleur: Fries groene glazuur
Jaar: ca 1905
Conditie: gebruikt, geen breuken of schilfers. Wel is aan de rand en binnenzijde is het glazuur hier en daar verdwenen door het water van de planten( zie foto's)
4=Aardewerk oorkan, medaillon met geometrische figuren en kruis, uit de beginperiode van Mobach in Utrecht.
Atelier: Mobach
Hoogte: ca 16 cm
Kleur: hard groen
Kleur binnenzijde: groen/geel
Kleur medaillon: bruin / blauw/ geel
Jaar: ca 1910
Merk: 102 ( ingekrast)
Staat: mooie antieke staat, lichte gebruikssporen en hier en daar ontbreekt stukje glazuur ( zie foto's)
Uitsluitend ophalen!