Klaas van den Berg - Communicatie.

Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!
Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!Klaas van den Berg - Communicatie. kopen? Bied vanaf 95!
  • Klaas van den Berg (1941)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2001
Techniek Brons
Onderwerp Figuren
Afmetingen 31.5 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 845 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer fraai vormgegeven en zeldzaam sculptuur van de nederlandsche kunstenaar en architect Klaas van den Berg ( 1941 - 2018 )
Titel “ Communicatie “
Achtergrondgedachte: “ Het eminente belang van optimale communicatie op alle denkbare niveaus “
Het beeld is op de voet gesigneerd: 2001
Klein beschadigingen onder aan sokkel, maar niet storend.
Kleine beschadiging onder aan sokkel. Zie foto ....beschadiging niet storend.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Babylonienbroek, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Klaas van den Berg (1941)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  A-art
Lid sinds 2018
97 verkochte items
Alle items (14)
5
31.5
5