Zeer fraai vormgegeven en zeldzaam sculptuur van de nederlandsche kunstenaar en architect Klaas van den Berg ( 1941 - 2018 )
Titel “ Communicatie “
Achtergrondgedachte: “ Het eminente belang van optimale communicatie op alle denkbare niveaus “
Het beeld is op de voet gesigneerd: 2001 Klein beschadigingen onder aan sokkel, maar niet storend.
Goed
Kleine beschadiging onder aan sokkel.
Zie foto ....beschadiging niet storend.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Babylonienbroek, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00