3. items
  5. Klassieke kunst

Klassieke kunst

Er worden 692 kunstwerken aangeboden
Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te HaarlemGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bobo - 230117 - African Bozo fish marionet - Mali kopen? Bied vanaf 95!
Bobo - 230117 - African Bozo fish marionet - MaliEtnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen16 cm x 47 cm x 12 cm (h x b x d)
Ekoi - 200921- Antique Tribal used Ekoi janiform head mask covered with hide - Nigeria. kopen? Bied vanaf 650!
Ekoi - 200921- Antique Tribal used Ekoi janiform head mask covered with hide - Nigeria.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
Periode1800 t/m 1899
TechniekHout
Afmetingen36 cm x 31 cm x 32 cm (h x b x d)
Rudolf Petuel - 1928 -Kunstacademie München - impressionist. Houtskooltekening vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 1!
Rudolf Petuel - 1928 -Kunstacademie München - impressionist. Houtskooltekening vrouwelijk naaktTekening / Aquarel
Geplaatst doorartpointamsterdam
Jaartal1928
TechniekHoutskool
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Toorop - Madonna met blote borst en kind ( ook wel Madonna met kind) kopen? Bied vanaf 40!
Jan Toorop - Madonna met blote borst en kind ( ook wel Madonna met kind)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorJorogo
Jaartal1920
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Toorop - Eucharistie I (Heilige commune I) kopen? Bied vanaf 50!
Jan Toorop - Eucharistie I (Heilige commune I)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorJorogo
Jaartal1917
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Straaten - Houtwal | aquarel/tekening (ingelijst) kopen? Bied vanaf 19!
Jan van Straaten - Houtwal | aquarel/tekening (ingelijst)Tekening / Aquarel
Geplaatst doortakamine
TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 39.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschoven kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Korteling - Drents landschap met korenschovenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorruud-dj
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Romain Malfliet - Ets, Kalkhaven te Dordrecht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Romain Malfliet - Ets, Kalkhaven te Dordrecht - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice Jacques - Ets, La Foret de Fonatine Bleu kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Jacques - Ets, La Foret de Fonatine BleuGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerrit Haverkamp - Gezicht op Hattem kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit Haverkamp - Gezicht op HattemGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKeesvanDongenArt
Jaartal1912
TechniekEts
Afmetingen32.7 cm x 40.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Boris O'Klein - Kleurenets, La leçon paternille kopen? Bied vanaf 60!
Boris O'Klein - Kleurenets, La leçon paternilleGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Reusing - zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Theo Reusing - zonder titelSchilderij
Geplaatst doorBonaMi
TechniekAcryl
Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Frederik Teyssen - Dorpsgezicht met brug - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 50!
George Frederik Teyssen - Dorpsgezicht met brug - olieverfschilderijSchilderij
Geplaatst doorMiles
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Koppenol - Het voeren van 't geitje kopen? Bied vanaf 1100!
Cornelis Koppenol - Het voeren van 't geitjeSchilderij
Geplaatst doorFreddyB
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo. kopen? Bied vanaf 35!
Cor van der Woerd - Ets, Het kolkje te Almelo.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorduif
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bernard Schumacher - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Bernard Schumacher - StadsgezichtGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorNoudje
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roeland Koning - Scheveningsche visventster kopen? Bied vanaf 30!
Roeland Koning - Scheveningsche visventsterGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorNoudje
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen61 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dan - 191019 - Old African We Guere mask - Iv. Coast. kopen? Bied vanaf 145!
Dan - 191019 - Old African We Guere mask - Iv. Coast.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen34 cm x 26 cm x 18 cm (h x b x d)
Ekoi - 200461 - Tribal used Old African Ekoi head Mask with leather and Raffia Nigeria. kopen? Bied vanaf 395!
Ekoi - 200461 - Tribal used Old African Ekoi head Mask with leather and Raffia Nigeria.Etnografica
Geplaatst doorAfrica-Gallery
TechniekHout
Afmetingen74 cm x 36 cm x 32 cm (h x b x d)
Jan Poortenaar - Vijf etsen. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar - Vijf etsen.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBernardenbeppie
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Bloeiende cactus) kopen? Bied vanaf 120!
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Bloeiende cactus)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1928
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Max Nauta - Grote post-impress. Aquarel "Friesland- nettenboeters" - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 87!
Max Nauta - Grote post-impress. Aquarel "Friesland- nettenboeters" - fraai ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adrianus Miolee - Besneeuwde boerderij aan water kopen? Bied vanaf 725!
Adrianus Miolee - Besneeuwde boerderij aan waterSchilderij
Geplaatst doorh-g-art
Afmetingen52.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Petrus Paulus Schiedges - Landschap met Visser kopen? Bied vanaf 250!
Petrus Paulus Schiedges - Landschap met VisserSchilderij
Geplaatst doorSterreGiltaij
Jaartal1900
Afmetingen50 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Hendrik ten Hoven - Westertoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik ten Hoven - Westertoren AmsterdamSchilderij
Geplaatst doorMarlies42
Afmetingen34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arie-Kees van Noort - Spaarne, Haarlem in de sneeuw kopen? Bied vanaf 525!
Arie-Kees van Noort - Spaarne, Haarlem in de sneeuwSchilderij
Geplaatst doorh-g-art
Afmetingen41 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Tinus de Jongh - De Rijnstroom, Dam 16, Amsterdam kopen? Bied vanaf 1425!
Tinus de Jongh - De Rijnstroom, Dam 16, AmsterdamSchilderij
Geplaatst doorh-g-art
Jaartal1912
Afmetingen75.6 cm x 88.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Georges Wasterlain - Kinderfiguren in terracotta kopen? Bied vanaf 275!
Georges Wasterlain - Kinderfiguren in terracottaBeeld / Object
Geplaatst doorAntdan
TechniekOverig
Afmetingen44 cm x 64 cm x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Romain Malfliet - Suikerrui Antwerpen kopen? Bied vanaf 35!
Romain Malfliet - Suikerrui AntwerpenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMarckantony
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sujatno Koempoel - Olieverf op doek, Indonesisch havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Sujatno Koempoel - Olieverf op doek, Indonesisch havengezicht - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen74.5 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos Mous - Rivierzicht kopen? Bied vanaf 39!
Jos Mous - RivierzichtTekening / Aquarel
Geplaatst doorjvdo
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen39 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Veldheer - Gravure, Molen op heuvel kopen? Bied vanaf 1!
Jaap Veldheer - Gravure, Molen op heuvelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
TechniekGravure
Afmetingen33.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joh. de Fooy - Olieverf op paneel, Huisje aan de sloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Joh. de Fooy - Olieverf op paneel, Huisje aan de sloot - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen30.5 cm x 25.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Jacques Hervens - L'Hiver (de Winter) kopen? Bied vanaf 39!
Jacques Hervens - L'Hiver (de Winter)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjvdo
TechniekEts
Afmetingen22 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jean Gouweloos - Staketsel kopen? Bied vanaf 39!
Jean Gouweloos - StaketselSchilderij
Geplaatst doorjvdo
Afmetingen18 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Alfred van Neste - Stadgezicht . kopen? Bied vanaf 20!
Alfred van Neste - Stadgezicht .Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorloeluik
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Jacob Voskuil - Rustende moeflon - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Johan Jacob Voskuil - Rustende moeflon - HoutsnedeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Kruizinga - Stilleven met vissen en klepkan - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!
Dirk Kruizinga - Stilleven met vissen en klepkan - Gemengde techniekSchilderij
Geplaatst doorlenteman
Jaartal1915
Afmetingen46 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - Aquariumwereld - Litho kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kruiningen - Aquariumwereld - LithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
Jaartal1937
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willem van Dort - In de Rotterdamse haven - TekeningTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
Jaartal1935
TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 Tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Herman Bieling - Boksers in actie - 4 TekeningenTekening / Aquarel
Geplaatst doorlenteman
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen23 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Essen - Rustende leeuw - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan van Essen - Rustende leeuw - EtsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlenteman
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Modigliani - geen titel kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Modigliani - geen titelSchilderij
Geplaatst doorCypher9
Afmetingen80 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Jeanne Modigliani - geen titel kopen? Bied vanaf 400!
Geplaatst doorCypher9
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Irénée Rochard - olifant kopen? Bied vanaf 600!
Irénée Rochard - olifantBeeld / Object
Geplaatst doorAntiquer
Jaartal1930
TechniekVerbronsd
Afmetingen67 cm x 73 cm x 21 cm (h x b x d)

Klassieke kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van klassieke kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder!

De term klassiek laat zich niet makkelijk in een paar woorden omschrijven. Klassiek kan verwijzen naar de klassieke oudheid, naar de heropleving van de klassieke oudheid vanaf de 15e eeuw of naar iets uit het verleden dat inmiddels een symbool of icoon is geworden (een ‘klassieker’). Met klassieke kunst wordt doorgaans figuratieve en natuurgetrouwe kunst bedoeld, vervaardigd in traditionele stijlen en materialen. Tegenover klassieke kunst staat de moderne kunst die aan het eind van de negentiende eeuw opkwam. Er werd gebroken met de traditionele regels en principes; experiment met materiaal, stijl en de wijze waarop de werkelijkheid verbeeld kon worden voerde de boventoon bij de moderne kunst, die met name na de Tweede Wereldoorlog een grote vlucht nam.

De klassieke kunst veiling bij Kunstveiling omvat in principe alle kunst vervaardigd voor 1945. Alle kunst vervaardigd in de periode na de Tweede Wereldoorlog, ook wel naoorlogse kunst genoemd, kunt u vinden in de categorie Moderne Kunst.

Voordat de moderne kunst zijn intrede deed en kunstenaars het publiek choqueerden met excentrieke, subjectieve thema’s en expressief vorm- en kleurgebruik waren klassieke kunstenaars over het algemeen gespecialiseerd in bepaalde traditionele onderwerpen. Zo zijn er vele bekende zogenoemde ‘society-schilders’ die door de beau monde gevraagd werden hun beeltenissen te vereeuwigen, waren er schilders die zich volledig toelegden op de landschapsschilderkunst of op klassieke scènes uit de mythologie.

In het aanbod van Kunstveiling treft u vele klassieke kunstwerken aan, bijvoorbeeld oude prenten en gravures, olieverfschilderijen, bronzen beelden of andere klassieke beeldende kunst. U vindt het volledige aanbod klassieke schilderijen te koop door te klikken op de button ‘bekijk alle klassieke kunst’.

Klassieke kunst veiling

Via Kunstveiling koopt én verkoopt u klassieke kunst online en op een toegankelijke manier. Klassieke kunst duur en onbereikbaar? Bij Kunstveiling treft u naast exclusieve werken van bekende kunstenaars ook veel mooie betaalbare klassieke kunstwerken in het aanbod! Vind op een laagdrempelige wijze prachtige klassieke schilderijen te koop zoals een stilleven, landschap of zeegezicht.

Unieke klassieke schilderijen te koop

Wilt u unieke klassieke schilderijen kopen? In het aanbod van Kunstveiling vindt u kleurrijke stillevens, imposante zeegezichten of ingetogen portretten. Er is altijd een mooi en uniek kunstobject te vinden. Combineer een prachtig traditioneel landschap met een strak modern interieur of haal een stukje verleden in huis met een beeltenis van een historische gebeurtenis. Het combineren van stijlen uit verschillende tijdsperioden creëert een dynamisch en verfijnd interieur. Laat u verrassen door het aanbod klassieke schilderijen te koop en bied mee!

Klassieke kunst kopen, waar moet u op letten?

Waar moet u op letten bij het kopen van een klassiek kunstwerk? Het gaat er natuurlijk in de eerste plaats om of u het werk mooi vindt! Spreekt het thema u aan? De compositie, de kleuren of misschien de kunstenaar die het werk geschilderd heeft? Via de filters kunt u uw voorkeuren instellen zodat het aanbod in de klassieke kunst veiling verder op uw wensen wordt afgestemd. Wilt u meebieden op een kunstobject? Vergeet dan niet eerst onze veilingregels voor het kopen van klassieke kunst en overige items door te nemen. Lees ook de beschrijving bij het betreffende item goed door. Klassieke kunstwerken kunnen tekenen van ouderdom vertonen, bijvoorbeeld craquelé of verkleuring. Wees u bewust van deze eigenschappen, die vanwege de leeftijd van het object onvermijdelijk, maar ook karakteristiek kunnen zijn.

Reis terug in de tijd met het ruime aanbod klassieke kunst te koop – van bloemstillevens tot havengezichten en van traditionele portretten tot Bijbelse scènes. Om er zeker van te zijn dat u geen objecten misloopt kunt u uw favoriete klassieke kunstwerken opslaan of op de hoogte gehouden worden als er nieuwe kunstwerken van uw favoriete klassieke kunstenaars ter veiling worden aangeboden.

Is uw interesse breder dan alleen klassieke kunst? Bekijk dan het volledige aanbod op Kunstveiling, of bijvoorbeeld de categorie Moderne Kunst, Keramiek en glas of Design.