Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’

Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!
Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!Lodewijk Schelfhout - Droge naald ets ‘Ajaccio’ kopen? Bied vanaf 100!
  • Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1921
Techniek Droge Naald
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 9 x 22 cm (h x b)
Passe-partout 12 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 13
Prachtig werk van Nederlands eerste kubist Lodewijk Schelfhout.

Droge naald ets, met potlood gesigneerd, gedateerd (1921) en met toevoeging “1 st.” De 1e staat van deze ets is zeldzaam. In zeer goede staat, bewaard in stevig kader.

Afmetingen: 12,5cm x 25,2cm (blad), 9,1cm x 21,7cm (etsbeeld).

Literatuur: Ets nr. 92 in de catalogus van L.M. Almering Strik.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 17,05
Wereldwijd € 25,25

Lodewijk Schelfhout (1881-1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  markspi
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items (3)
25 cm
12 cm
22 cm
9 cm