| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 26 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 30 x 34.5 cm (h x b) |
| Drager | Marouflé |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 19 x 11 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 16 x 18 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 62 x 54 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 35 x 44 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 76 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 51 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 39 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 73 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 43 x 72 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 125 x 100 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 66 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 62 x 74 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 37.2 x 44.6 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 59 x 81 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 58 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 48 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 13.5 x 11.2 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 37 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 33 x 53 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 16 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 26 x 33 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 56 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 15 x 13 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 21 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1943 g |
| Afmetingen | 34 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 25.5 x 17.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 31 x 38 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 32 x 27 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 39.5 x 51.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 32 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 42 x 57 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 40 x 113 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 71 x 61 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 30 x 26 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 44 x 61 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 13 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |