Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2009 |
Techniek | C-Print |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-12-2018 om 15:42 |
Eindtijd | 6-1-2019 om 21:43 |