Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Koos Smit - Olieverf op doek, Saga III - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29802 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Koos Smit (1958)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 105 cm (h x b)
Lijst94.5 cm x 109.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Koos Smit (1958)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (247)

29802 verkochte items
109.5 cm
94.5 cm
105 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-04-2020 om 16:38
Eindtijd:20-04-2020 om 19:47
Biedingen (30)
nucika
20 apr. / 19:38
€ 200
Slaag
20 apr. / 19:37
€ 190
nucika
20 apr. / 19:36
€ 180
Slaag
20 apr. / 19:36
€ 180
nucika
20 apr. / 19:35
€ 170
Slaag
20 apr. / 19:28
€ 160
nucika
20 apr. / 19:28
€ 150
Slaag
20 apr. / 19:28
€ 145
nucika
20 apr. / 19:27
€ 135
Slaag
20 apr. / 19:27
€ 125
nucika
20 apr. / 19:26
€ 115
Slaag
20 apr. / 19:26
€ 105
nucika
20 apr. / 19:25
€ 95
JohannavanDijk
20 apr. / 19:25
€ 85
JohannavanDijk
17 apr. / 11:11
€ 81
nucika
17 apr. / 11:11
€ 71
nucika
15 apr. / 12:01
€ 61
Brito
14 apr. / 15:06
€ 51
Slaag
14 apr. / 15:06
€ 50
Slaag
14 apr. / 15:05
€ 40
Brito
14 apr. / 15:05
€ 35
Slaag
13 apr. / 22:16
€ 30
JohannavanDijk
13 apr. / 19:40
€ 25
bavaff
07 apr. / 20:48
€ 20
nelleke1958
07 apr. / 20:48
€ 18
nelleke1958
07 apr. / 20:48
€ 15
bavaff
07 apr. / 20:48
€ 10
nelleke1958
07 apr. / 20:48
€ 5
bavaff
07 apr. / 20:48
€ 3
nelleke1958
07 apr. / 16:53
€ 1