Kosta Boda - schaal Rainbow serie

Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!
Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!Kosta Boda - schaal Rainbow serie kopen? Bied vanaf 60!
  • Kosta Boda (1742)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1982
Stijl Minimalistisch
Afmetingen 16 x 21.5 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Kosta Boda kom/schaal van opaalglas uitgevoerd met een meerkleurig lijndecor. De dunwandige schaal komt uit de Rainbow-serie en heeft een minimalistische uitstraling. Hand gesigneerd op de onderkant door glaskunstenaar Bertil Vallien.
Geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sassenheim, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50

Kosta Boda (1742)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  kuip69
Lid sinds 2021
10 verkochte items
Alle items (2)
21.5 cm
16 cm