Kosta Boda - Waxinelichthouder Atoll | Anna Ehner - Verkocht

Kosta Boda - Waxinelichthouder Atoll | Anna Ehner kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Kosta Boda - Waxinelichthouder Atoll | Anna Ehner kopen? Bied vanaf 20!Kosta Boda - Waxinelichthouder Atoll | Anna Ehner kopen? Bied vanaf 20!Kosta Boda - Waxinelichthouder Atoll | Anna Ehner kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  UmberBrown67

Lid sinds 2019
20 verkochte items
  • Kosta Boda (1742)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1997
Afmetingen11 cm x 11 cm x 6.4 cm (h x b x d)
Gewicht890 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aangeboden een kristallen waxinelichthouder van Kosta Boda uit de serie Atoll, deze is roodkleurig. Design van Anna Ehrner. Geinspireerd door de koralen ringen rondom een eiland.

Gemerkt aan de zij- en onderkant met Kosta Boda.

In gave staat, lichte gebruiksporen

Kosta Boda (1742)

Alle items van deze designer(7)
Geplaatst door  UmberBrown67

Lid sinds 2019
20 verkochte items
11
11
6.4
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:22-05-2019 om 09:55
Eindtijd:05-06-2019 om 21:10
Dorotedams
25 mei / 21:28
€ 20