Kristalunie Maastricht - W.J. Rozendaal - Kristallen messenleggers - model Salus - Verkocht

Kristalunie Maastricht - W.J. Rozendaal - Kristallen messenleggers - model Salus kopen? Bied vanaf 10!
Kristalunie Maastricht - W.J. Rozendaal - Kristallen messenleggers - model Salus kopen? Bied vanaf 10!Kristalunie Maastricht - W.J. Rozendaal - Kristallen messenleggers - model Salus kopen? Bied vanaf 10!Kristalunie Maastricht - W.J. Rozendaal - Kristallen messenleggers - model Salus kopen? Bied vanaf 10!
  • Kristalunie Maastricht (1925)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen9 cm x 22 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
12 zeer fraaie kristallen bestekleggers ontworpen door W.J. Rozendaal voor
N.V. Kristalunie Maastricht
De fraaie messenleggers, model Salus, zijn ontworpen door W.J. Rozendaal in 1954.
Door de vierkante vorm met subtiele decoratie een sieraad voor uw tafel.
De messenleggers zitten in hun originele doos en zijn in uitstekende staat, alleen het doosje heeft met de tijd wel wat moeten doorstaan en heeft wat vlekken.

De messenleggers hebben een lengte van 8,5 cm.

Het doosje is 2,5 cm hoog, 9 cm breed en 22 cm lang.

Messenleggers zijn in perfecte staat, het doosje heeft wel wat vlekken(waterschade?) over de gehele verpakking, zie ook de fotos

Kristalunie Maastricht (1925)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  link1986

Lid sinds 2020
26 verkochte items
22 cm
9 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-10-2020 om 20:30
Eindtijd:24-10-2020 om 20:31
Andredriessen
24 okt. / 18:42
€ 10