Kunisada Utagawa - Ukiyo-e houtsnede - 1852 - Verkocht

Kunisada Utagawa - Ukiyo-e houtsnede - 1852 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Kunisada Utagawa - Ukiyo-e houtsnede - 1852 kopen? Bied vanaf 50!Kunisada Utagawa - Ukiyo-e houtsnede - 1852 kopen? Bied vanaf 50!Kunisada Utagawa - Ukiyo-e houtsnede - 1852 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Kunisada Utagawa (1786-1865)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1852
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 23 cm (h x b)
Lijst57 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
OplageKleuren vervaging

Titel:  Nihonbashi in the Eastern Capital, Festival Dance (Tôto Nihonbashi, matsuri odori): Actor Ichikawa Ebizô V as Tokimune, from the series The Sixty-nine Stations of the Kisokaidô Road (Kisokaidô rokujûkyû eki)

Datum: 1852

Vervaging kleuren

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-02-2020 om 19:03
Eindtijd:08-03-2020 om 19:36
FritsM
08 mrt. / 16:18
€ 50