Jochem de Graaf - Figuren (groot werk)
Gerrit Rietveld - Modelbouwpakket rood blauwe stoel
Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55.5 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 16 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont-achel, België |
Objectlocatie | Hamont-Achel, België |
Starttijd | 29-11-2022 om 9:13 |
Eindtijd | 4-12-2022 om 19:52 |