Henri van de Velde - Zwolle Sassenpoort kopen? Bied vanaf 20!
Henri van de Velde (1896-1969) Nederlands Zwolle Sassenpoort
Techniek Ets
Afmetingen 19 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Hendrik de Laat - Gezicht op de Sint Jan vanuit de Boerenmouw kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Gezicht op de Sint Jan vanuit de Boerenmouw
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Gerrit Hardenbol - Non c'e più kopen? Bied vanaf 500!
Gerrit Hardenbol (1955) Nederlands Non c'e più
Afmetingen 87 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Peter Jordaan - Schedel kopen? Bied vanaf 75!
Peter Jordaan (1954) Nederlands Schedel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Marianne Korporaal - Ets, Satori Soractis picture 3-B kopen? Bied vanaf 20!
Marianne Korporaal (1962) Nederlands Ets, Satori Soractis picture 3-B
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rick Goudsmit - Crunched Magnolias kopen? Bied vanaf 580!
Rick Goudsmit (1962) Nederlands Crunched Magnolias
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103.5 x 103.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 580
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Jambo kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Jambo
Afmetingen 75 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jean Ruiter - Virtual Reality 1 kopen? Bied vanaf 200!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Virtual Reality 1
Techniek C-Print
Afmetingen 125 x 155 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jan Hoving - Groningen - monochrome ets&aquatint "figuur op stoel" zeer kleine oplage (5) kopen? Bied vanaf 42!
Jan Hoving (1938) Nederlands Groningen - monochrome ets&aquatint "figuur op stoel" zeer kleine oplage (5)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 42
Direct kopen
Rick Goudsmit - The Banning kopen? Bied vanaf 125!
Rick Goudsmit (1962) Nederlands The Banning
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Adry Deekens-van Gorp - Clown met ballonnen kopen? Bied vanaf 75!
Adry Deekens-van Gorp (1951) Nederlands Clown met ballonnen
Techniek Litho
Afmetingen 105 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Adry Deekens-van Gorp - 3 clowns kopen? Bied vanaf 75!
Adry Deekens-van Gorp (1951) Nederlands 3 clowns
Techniek Litho
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jaap van Veen - Het schoonmaken van de melkbussen kopen? Bied vanaf 70!
Jaap van Veen (1915-2009) Nederlands Het schoonmaken van de melkbussen
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Hein Van Doren - Grootvader met achterkleinzoon kopen? Bied vanaf 260!
Hein Van Doren (1930-2003) Nederlands Duits Grootvader met achterkleinzoon
Afmetingen 86 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 260
Direct kopen
Andries van den Berg - Ruiter op een landweg kopen? Bied vanaf 250!
Andries van den Berg (1852-1944) Nederlands Ruiter op een landweg
Afmetingen 76 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Joep Coppens - Brons beeld genaamd de Vrede van Gandhi kopen? Bied vanaf 475!
Joep Coppens (1940) Nederlands Brons beeld genaamd de Vrede van Gandhi
Techniek Brons
Afmetingen 50 x 12 x 12 cm (h x b x d)
€ 475
Direct kopen
Rien Goené - Spoor werker kopen? Bied vanaf 175!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Spoor werker
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 16 x 7 cm (h x b x d)
€ 175
Direct kopen
Willem van der Velden - De wever en zijn vrouw kopen? Bied vanaf 395!
Willem van der Velden (1947) Nederlands De wever en zijn vrouw
Techniek Brons
Afmetingen 48 x 20 x 28 cm (h x b x d)
Gewicht 12000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Ruurd Hallema - Geborgenheid kopen? Bied vanaf 129!
Ruurd Hallema (1954) Nederlands Geborgenheid
Techniek Brons
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2787 g
€ 129
Direct kopen
Frits van Eeden - uniek item: Beschilderd haringtonnetje kopen? Bied vanaf 125!
Frits van Eeden (1944-2022) Nederlands uniek item: Beschilderd haringtonnetje
Techniek Hout
Afmetingen 43 x 25 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Frits van Eeden - Keramieken beeld: Paard met 3 ruiters kopen? Bied vanaf 125!
Frits van Eeden (1944-2022) Nederlands Keramieken beeld: Paard met 3 ruiters
Techniek Keramiek
Afmetingen 16 x 28 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 3381 g
€ 125
Direct kopen
Piet Tuytel - Metalen sculpturen: Key series - 1998 kopen? Bied vanaf 495!
Piet Tuytel (1956) Nederlands Metalen sculpturen: Key series - 1998
Techniek Aluminium
Afmetingen 26.5 x 13.5 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Pepe Gregoire - Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Inez van Lamsweerde - Vivienne Westwood. Kalender met 6 portretten. 1995. kopen? Bied vanaf 79!
Inez van Lamsweerde (1963) Nederlands Vivienne Westwood. Kalender met 6 portretten. 1995.
Techniek Softcover
Afmetingen 35 x 34 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Guido Eckhardt - Grote kleuren-Ets "n.a.v. een treinkaartje (geperforeerd)" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 29!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Grote kleuren-Ets "n.a.v. een treinkaartje (geperforeerd)" zeer kleine oplage!
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Matthieu Wiegman - Aquarel jongensportret kopen? Bied vanaf 175!
Matthieu Wiegman (1886-1971) Nederlands Aquarel jongensportret
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Caroline Gresnigt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Caroline Gresnigt (1960) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 16 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Henri Breetvelt - Lamp voet kopen? Bied vanaf 999!
Henri Breetvelt (1864-1923) Nederlands Lamp voet
Afmetingen 80 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 999
Direct kopen
Peter Louman - Samarra Luchtkasteel I Litho kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Samarra Luchtkasteel I Litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ad Verstijnen - Aquarel 1974 kopen? Bied vanaf 100!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Aquarel 1974
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Heide Laren Noord-Holland kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Heide Laren Noord-Holland
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Ets Oud Blaricum kopen? Bied vanaf 65!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Ets Oud Blaricum
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Marlene Dumas - 11 tijdschriften 1990-2014 kopen? Bied vanaf 75!
Marlene Dumas (1953) Zuid-Afrikaans Nederlands 11 tijdschriften 1990-2014
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Peter Louman - Ibn Toeloen Luchtkasteel III Litho kopen? Bied vanaf 75!
Peter Louman (1940-2010) Nederlands Ibn Toeloen Luchtkasteel III Litho
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - 1970 - grote impressionistische aquarel - st Helens isle of Wight - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands 1970 - grote impressionistische aquarel - st Helens isle of Wight - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Direct kopen
Jaap Nefkens - St. Paul de Vence ( Alpes Maritime) kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Nefkens (1926-1999) Nederlands St. Paul de Vence ( Alpes Maritime)
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jo Drinkwaard - 'Michael'. kopen? Bied vanaf 58!
Jo Drinkwaard (1920) Nederlands 'Michael'.
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Wim Worm - Het maal kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Het maal
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ap Sok - Village kopen? Bied vanaf 45!
Ap Sok (1917-2004) Nederlands Village
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Mathieu Knippenbergh - Warm bekken (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!
Mathieu Knippenbergh (1950) Nederlands Warm bekken (ingelijst)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Philip Zilcken - Houtverkoop (naar Anton Mauve) kopen? Bied vanaf 25!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Houtverkoop (naar Anton Mauve)
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Cor van der Woerd - Oud Twentse boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Oud Twentse boerderij
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Metro kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Metro
Afmetingen 68 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk: Goof balls kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Goof balls
Afmetingen 85 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Joost Baljeu - Zeefdruk: "Structuur" - 1986 kopen? Bied vanaf 350!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Zeefdruk: "Structuur" - 1986
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Peter Donkersloot - Offset litho: Koe kopen? Bied vanaf 59!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Offset litho: Koe
Techniek Offset
Afmetingen 22 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Fred de Heij - Giclee: naakt kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee: naakt
Techniek Giclée
Afmetingen 89 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Anton Heyboer - Ets in bruin/rood kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets in bruin/rood
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen