Zhuang Hong Yi - het monumentale werk kopen? Bied vanaf 80!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands het monumentale werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Frederik Theodorus Grabijn - Portret van dame kopen? Bied vanaf 85!
Frederik Theodorus Grabijn (1861-1939) Nederlands Portret van dame
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Doortje de Vries - ets - abstract kopen? Bied vanaf 20!
Doortje de Vries (1946) Nederlands ets - abstract
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Corrie Leushuis - Hartenwens kopen? Bied vanaf 50!
Corrie Leushuis (1952) Nederlands Hartenwens
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Marian van der Sanden - Chinees schaaltje kopen? Bied vanaf 475!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Chinees schaaltje
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Pieter Becks - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Pieter Becks Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan van Keulen - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands zonder titel
Afmetingen 15.5 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 40
Direct kopen
Hannie Bouman - Katjes kopen? Bied vanaf 125!
Hannie Bouman (1919) Nederlands Katjes
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Siet Zuyderland - Hekwerk, litho kopen? Bied vanaf 85!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Hekwerk, litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Joris Geurts - Abstracte compositie, houtsnede kopen? Bied vanaf 50!
Joris Geurts (1958) Nederlands Abstracte compositie, houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 22 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Justus Pieter de Veer - Soldiers battalion kopen? Bied vanaf 450!
Justus Pieter de Veer (1845-1921) Nederlands Soldiers battalion
Afmetingen 37 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Kees Roovers - Afbeelding kerststal kopen? Bied vanaf 75!
Kees Roovers (1890-1978) Nederlands Afbeelding kerststal
Afmetingen 86 x 161 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Frederik Hendrik Weissenbruch - Lithograaf, militaire scene. kopen? Bied vanaf 30!
Frederik Hendrik Weissenbruch (1828-1887) Nederlands Lithograaf, militaire scene.
Techniek Litho
Afmetingen 20 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jan van Wel - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Wel (1930) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Bob Kemper - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Bob Kemper (1936) Nederlands geen titel
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Judith ten Bosch - Proeve van een landschap kopen? Bied vanaf 100!
Judith ten Bosch (1957) Nederlands Proeve van een landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Elice Kernkamp - liggend naakt kopen? Bied vanaf 85!
Elice Kernkamp (1948) Nederlands liggend naakt
Techniek Houtskool
Afmetingen 63 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Henk van Klinken - onbekend kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Klinken (1952-2013) Nederlands onbekend
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 40 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Peter van Poppel - De schilder en zijn model kopen? Bied vanaf 135!
Peter van Poppel (1945) Nederlands De schilder en zijn model
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Theo Daamen - Gebaar kopen? Bied vanaf 50!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands Gebaar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Co Westerik - Paar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Paar, zeefdruk
Afmetingen 54 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Cremer - Wasdag, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Wasdag, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Marinus Bies - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Marinus Bies (1894-1975) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Bob Immink - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 200!
Bob Immink (1930-1989) Nederlands Landschap met boerderij
Afmetingen 82 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Frank Porcelijn - Serie kopen? Bied vanaf 350!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Serie
Techniek Aquarel
Afmetingen 66.5 x 50.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Oscar Verpoorten - Fox. kopen? Bied vanaf 100!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands Fox.
Afmetingen 18 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - onbekend (abstracte compositie) kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands onbekend (abstracte compositie)
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hendrik de Laat - Ets boerderij kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Ets boerderij
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bram Ellens - Apping Glow in the Dark Gnome kopen? Bied vanaf 149!
Bram Ellens (1978) Nederlands Apping Glow in the Dark Gnome
Techniek Kunststof
Afmetingen 26 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Kees van Bohemen - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kees van Bohemen - er is geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands er is geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Hendrikus van Langen - Stilleven met fruit en bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Hendrikus van Langen (1874-1964) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen
Afmetingen 57 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Hendrik Johannes Haverman - 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) Nederlands 19e eeuwse Ets - Afrikaanse vrouw" gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jos van den Berg - Ilpendam, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ilpendam, ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Wout Muller - De eigenaardigheden van tamme rassen I, litho kopen? Bied vanaf 50!
Wout Muller (1946-2000) Nederlands De eigenaardigheden van tamme rassen I, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ronald Tolman - Zelfportret met arm in gips, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 95!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Zelfportret met arm in gips, aquatint ets (kleine oplage)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Diederik Grootjans - Centraal Station Nijmegen kopen? Bied vanaf 125!
Diederik Grootjans (1960) Nederlands Centraal Station Nijmegen
Techniek Acryl
Afmetingen 36.5 x 41.5 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Cor Jacobi - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Cor Jacobi (1925) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Warner Hemstede - Eivol in Roden kopen? Bied vanaf 20!
Warner Hemstede (1945) Nederlands Eivol in Roden
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jacques van Eck - Oud-hollands wintertafereel. kopen? Bied vanaf 270!
Jacques van Eck (1939) Nederlands Oud-hollands wintertafereel.
Afmetingen 76 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 270
Direct kopen
Jan Kelderman - In de Beemster kopen? Bied vanaf 80!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands In de Beemster
Afmetingen 59 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Frans Bosen - (1891-1948) Linosnede "slopje te Zandvoort" kopen? Bied vanaf 20!
Frans Bosen (1891-1949) Nederlands (1891-1948) Linosnede "slopje te Zandvoort"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 24 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Frans Bosen - (1891-1948) Linosnede "Ada" kopen? Bied vanaf 20!
Frans Bosen (1891-1949) Nederlands (1891-1948) Linosnede "Ada"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 24 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Han Mes - Stilleven met objecten. 1963. kopen? Bied vanaf 129!
Han Mes (1936) Nederlands Stilleven met objecten. 1963.
Afmetingen 42 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 129
Direct kopen
André Nicolai - Standerdmolen kopen? Bied vanaf 150!
André Nicolai (1918-2015) Nederlands Standerdmolen
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
André Nicolai - klaprozen kopen? Bied vanaf 115!
André Nicolai (1918-2015) Nederlands klaprozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Direct kopen