Aart Roelandt - Memme kopen? Bied vanaf 30!
Aart Roelandt (1954) Nederlands Memme
Afmetingen 13 x 13 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura IV kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura IV
Techniek Acryl
Afmetingen 180 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
N.V. Plateelbakkerij Delft - Handgeschilderd bord kopen? Bied vanaf 45!
N.V. Plateelbakkerij Delft (1897-1928) Nederlands Handgeschilderd bord
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - Bord Makkum kopen? Bied vanaf 45!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Bord Makkum
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Direct kopen
Peter Schenk - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Peter Schenk (1944-2011) Nederlands zonder titel
Afmetingen 44 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Potterie Oud Delft - bord, handgeschilderd kopen? Bied vanaf 30!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands bord, handgeschilderd
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Willem Kroon - geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Willem Kroon (1946-2001) Nederlands geen titel
Afmetingen 61 x 815 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Albert Niemeyer - handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1991 kopen? Bied vanaf 50!
Albert Niemeyer (1951) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Zonder titel' | 1991
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Els Bannenberg - Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Els Bannenberg (1948) Nederlands Bijzondere gemengde techniek op (vloei)papier "Giotto XIV" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 48
Direct kopen
Hans van Zummeren - Unbekannt kopen? Bied vanaf 399!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur, litho
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Rob Scholte - De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor) kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Slipjacht kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands Slipjacht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 109.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Olympisch vuur, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 85!
Rob Scholte (1958) Nederlands Olympisch vuur, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ad Verstijnen - set van 2 zeefdrukken Motorrijder en Bankstelletje kopen? Bied vanaf 135!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands set van 2 zeefdrukken Motorrijder en Bankstelletje
Afmetingen 41 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Cor Keus - Landschaft kopen? Bied vanaf 50!
Cor Keus (1887-1968) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 54 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Dik Bruynesteyn - Strand en stad kopen? Bied vanaf 100!
Dik Bruynesteyn (1927-2012) Nederlands Strand en stad
Afmetingen 50 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Cees Kortlang - Portret kopen? Bied vanaf 300!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Portret
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Anneke van der Mandele - polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands polychrome Ets en Aquatint - beperkte oplage - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Elmar Gille - Kleurenets: Il campo di battaglia - 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Kleurenets: Il campo di battaglia - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Han van Hagen - echtpaar kopen? Bied vanaf 100!
Han van Hagen (1944) Nederlands echtpaar
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willem Nijs - Ets: tempel kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets: tempel
Techniek Ets
Afmetingen 8 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Frits Lindeman - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Frits Lindeman (1945) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Corneille - Litho: Maximes sur les noeuds - 1958 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Maximes sur les noeuds - 1958
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Willem Nijs - Ets kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 9 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Corneille - Litho: Chat et Oiseau dans l’herbe - 2000 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Chat et Oiseau dans l’herbe - 2000
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Ronald Tolman - Ets: studie van een hond - 1980 (oplage slechts 7 stuks!) kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Tolman (1948) Nederlands Ets: studie van een hond - 1980 (oplage slechts 7 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Wout Maters - Bronzen beeld: abstracte compositie - 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: abstracte compositie - 1983
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1396 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Herman Brood - Goal Icehockey kopen? Bied vanaf 350!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Goal Icehockey
Afmetingen 66 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Wim Bettenhausen - Grote Ets: Rooseveltplantsoen - 1977 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 199!
Wim Bettenhausen (1942) Nederlands Grote Ets: Rooseveltplantsoen - 1977 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - Litho: De lelie en het feest II - 1984 kopen? Bied vanaf 350!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Hans Buining - Ets/aquatint - 2006 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Buining (1934) Nederlands Ets/aquatint - 2006
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Rob Kars - Samarra kopen? Bied vanaf 65!
Rob Kars (1946) Nederlands Samarra
Techniek Litho
Afmetingen 71.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Arnold van Griensven - Zeefdruk: slangen tussen het gras kopen? Bied vanaf 75!
Arnold van Griensven (1945) Nederlands Zeefdruk: slangen tussen het gras
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: Haven Nice - 1962 kopen? Bied vanaf 39!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Ets: Haven Nice - 1962
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Fon Klement - Boardsnede: "les capucines" - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "les capucines" - 1998
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jos van den Berg - Ets: naakt - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Jos van den Berg (1948) Nederlands Ets: naakt - 1966
Techniek Ets
Afmetingen 18.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ineke van Koningsbruggen - Zeefdruk - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
Ineke van Koningsbruggen (1943) Nederlands Zeefdruk - 1994
Afmetingen 64.5 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Filosoof kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Filosoof
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 11.5 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen