Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Paul Blanca - uit de serie: Kristal. kopen? Bied vanaf 210!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands uit de serie: Kristal.
Techniek C-Print
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Bettina Lopetro - Lunch at the Lake kopen? Bied vanaf 105!
Bettina Lopetro (1965) Nederlands Engels Lunch at the Lake
Afmetingen 120 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 105
Direct kopen
Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 39!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Angeli
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Afmetingen 71 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Marianne Aulman - Capitello V kopen? Bied vanaf 75!
Marianne Aulman (1956) Nederlands Capitello V
Afmetingen 76 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Eric Toebosch - Inzicht kopen? Bied vanaf 90!
Eric Toebosch (1949) Nederlands Inzicht
Afmetingen 79 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Thomas Ankum - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Thomas Ankum (1961) Nederlands zonder titel
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Sierhuis - Vuurtje op het strand kopen? Bied vanaf 550!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Vuurtje op het strand
Afmetingen 50 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Jo Weijers - Jo Weijers kopen? Bied vanaf 100!
Jo Weijers (1900-1992) Nederlands Jo Weijers
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van den Berg - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jan van den Berg (1945) Nederlands zonder titel
Afmetingen 69.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jo Weijers - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 80!
Jo Weijers (1900-1992) Nederlands Bloemen in vaas
Afmetingen 33 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Wim Vaarzon Morel (jr.) - Paarden kopen? Bied vanaf 350!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931-2023) Nederlands Paarden
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Kees de Goede - Binnen Buitenwereld met zwarte vlekjes kopen? Bied vanaf 85!
Kees de Goede (1954) Nederlands Binnen Buitenwereld met zwarte vlekjes
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Hans Klaui - Zeefdruk - geometr. abstracte composities "93A & 93B" - zeer kleine oplage (26) kopen? Bied vanaf 33!
Hans Klaui (1945) Nederlands Zeefdruk - geometr. abstracte composities "93A & 93B" - zeer kleine oplage (26)
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 33
Direct kopen
Erik Roos - Albigesie kopen? Bied vanaf 70!
Erik Roos (1938-1994) Nederlands Albigesie
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Fon Klement - comérence kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands comérence
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Erwin van Krey - Playing boy kopen? Bied vanaf 229!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Playing boy
Afmetingen 40 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Direct kopen
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - grote inkt-tekening - ca. 1900 - weids Hollands landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) Nederlands grote inkt-tekening - ca. 1900 - weids Hollands landschap - gesigneerd
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Direct kopen
Patty Harpenau - De wandeling (met lijst!) kopen? Bied vanaf 195!
Patty Harpenau (1959) Nederlands De wandeling (met lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Walter van Oel - Zonder titel 1 kopen? Bied vanaf 300!
Walter van Oel (1942) Nederlands Zonder titel 1
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 300
Direct kopen
Patty Harpenau - 16-4-1996 (met lijst!) kopen? Bied vanaf 195!
Patty Harpenau (1959) Nederlands 16-4-1996 (met lijst!)
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Richard Smeets - Roses are red I kopen? Bied vanaf 45!
Richard Smeets (1955) Nederlands Roses are red I
Afmetingen 62 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jan Pieter van den Bos - Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - Ulysses - 2004 kopen? Bied vanaf 27!
Jan Pieter van den Bos (1952) Nederlands Eigenzinnig Gronings kunstenaar - gesigneerde E.A. ets - Ulysses - 2004
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Walter van Oel - Zonder titel 2 kopen? Bied vanaf 300!
Walter van Oel (1942) Nederlands Zonder titel 2
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 300
Direct kopen
Joke Keuning - Zeg m'n lief-je wat wil je nog meer? kopen? Bied vanaf 45!
Joke Keuning (1960) Nederlands Zeg m'n lief-je wat wil je nog meer?
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Peter Gentenaar - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Peter Gentenaar (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56.5 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Joep van Lieshout - handgesigneerde houtdruk | 'Krukas' | 2014 kopen? Bied vanaf 200!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands handgesigneerde houtdruk | 'Krukas' | 2014
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Hans Vanhorck - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Walter van Oel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Walter van Oel (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 300
Direct kopen
Poen de Wijs - handgesigneerde litho | 'Kinderspel - Jongetje met vissenkom' | 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands handgesigneerde litho | 'Kinderspel - Jongetje met vissenkom' | 2006
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Reinier Lucassen - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'KLTR AB ANTI' kopen? Bied vanaf 120!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'KLTR AB ANTI'
Afmetingen 63 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Poen de Wijs - handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met witte kat'| 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met witte kat'| 2006
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Frans van Straalen - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Frans van Straalen Nederlands zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Poen de Wijs - handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met bellenblaas'| 2006 kopen? Bied vanaf 100!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Kinderspel - Meisje met bellenblaas'| 2006
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Marcus Ravenswaay - Kind drinkt uit kraan kopen? Bied vanaf 75!
Marcus Ravenswaay (1925-2003) Nederlands Kind drinkt uit kraan
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1110 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Guillaume Le Roy - compositie in zwart voor Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands compositie in zwart voor Prent 190
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen in blauw, zwart en groen kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen in blauw, zwart en groen
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Hans van Draanen - handgesigneerde ets | 'Naakte vrouw' | 1964 kopen? Bied vanaf 80!
Hans van Draanen (1931-1987) Nederlands handgesigneerde ets | 'Naakte vrouw' | 1964
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - Winter, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands Winter, gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 65 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Stanco Skiczuk - Just married, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 50!
Stanco Skiczuk (1943) Sloveens Nederlands Just married, zeefdruk (groot)
Afmetingen 86 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hiroe Okubo - Shading Fragment VII 4/5 kopen? Bied vanaf 75!
Hiroe Okubo (1954) Japans Nederlands Shading Fragment VII 4/5
Afmetingen 92 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hans van Eerd - bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 50!
Hans van Eerd (1941) Nederlands bronzen beeldje
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 3 x 3 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Reinder Homan - Huis te Manpad in Heemstede, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 175!
Reinder Homan (1950) Nederlands Huis te Manpad in Heemstede, ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Joop van Egmond - Giverny (het kerkje waar Monet begraven ligt) kopen? Bied vanaf 250!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Giverny (het kerkje waar Monet begraven ligt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Dansers ll kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Dansers ll
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Couple dansant kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Couple dansant
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Desiree Tonnaer - Mens op zonnewijzer kopen? Bied vanaf 109!
Desiree Tonnaer (1955) Nederlands Mens op zonnewijzer
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 9 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 798 g
€ 109
Direct kopen