Rene Boin - Huis zonder deur en ramen kopen? Bied vanaf 85!
Rene Boin (1953) Nederlands Huis zonder deur en ramen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Maria Diduch - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Maria Diduch (1947) Nederlands Pools zonder titel maar met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Kees Salentijn - we flying high kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn (1947) Nederlands we flying high
Afmetingen 22 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Theo Mooyman - Verschil kopen? Bied vanaf 20!
Theo Mooyman (1938-1991) Nederlands Verschil
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Maartje van den Noort - Heggemus kopen? Bied vanaf 100!
Maartje van den Noort (1981) Nederlands Heggemus
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Corneille - Tapijt De vogelboom - Number 5/8 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De vogelboom - Number 5/8
Techniek Textiel
Afmetingen 280 x 200 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 3.000
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - checkerboard kopen? Bied vanaf 325!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands checkerboard
Afmetingen 51 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Co Westerik - Kijken met je ogendicht kopen? Bied vanaf 145!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kijken met je ogendicht
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Peter Breevoort - "Cezanne" kopen? Bied vanaf 70!
Peter Breevoort (1965) Nederlands "Cezanne"
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 70
Direct kopen
Toon Kuijpers - Zeefdruk met titel "Fruition" (nr. 121/200) kopen? Bied vanaf 75!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Zeefdruk met titel "Fruition" (nr. 121/200)
Afmetingen 80 x 97.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Toon Kuijpers - Ritme 3 kopen? Bied vanaf 300!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Ritme 3
Techniek Acryl
Afmetingen 122 x 102 cm (h x b)
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Ton Werkhoven - Aantrekkingskracht. Juli `92 kopen? Bied vanaf 150!
Ton Werkhoven (1954) Nederlands Aantrekkingskracht. Juli `92
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 45 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Charles Hollman - Boslandschap in de winter kopen? Bied vanaf 200!
Charles Hollman (1877-1953) Nederlands Boslandschap in de winter
Afmetingen 78 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jochem de Graaf - tulpen kopen? Bied vanaf 150!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands tulpen
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jo van Dreumel - Abattoir de Grosage kopen? Bied vanaf 40!
Jo van Dreumel (1941-1991) Nederlands Abattoir de Grosage
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Fons Volders - Landschap met vuurtoren kopen? Bied vanaf 60!
Fons Volders (1894-1974) Nederlands Landschap met vuurtoren
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 38.5 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Corneille - De gele kat - Handgemaakt tapijt kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat - Handgemaakt tapijt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 180 x 2 cm (h x b x d)
€ 800
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 118 x 5 cm (h x b x d)
€ 900
Direct kopen
Jan Tinholt - Olieverf op doek: 'Poppenspel' - 1989 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Tinholt (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'Poppenspel' - 1989
Afmetingen 35 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ingelijste ets - 1961
Techniek Ets
Afmetingen 40.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Ton Zwerver - Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Rimini Italië' - 1990 kopen? Bied vanaf 99!
Ton Zwerver (1951) Nederlands Ingelijste offset druk: 'Voorstel tot...Rimini Italië' - 1990
Techniek Offset
Afmetingen 61.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Huub Slijper - Gemengde techniek: "Vlinder" - 1998 kopen? Bied vanaf 99!
Huub Slijper (1949) Nederlands Gemengde techniek: "Vlinder" - 1998
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 69 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Jan van Ginneke - Olieverf op board: compositie kopen? Bied vanaf 775!
Jan van Ginneke (1929) Nederlands Olieverf op board: compositie
Afmetingen 64.5 x 84.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 775
Direct kopen
Harry Lips - Tekening/postkaart ‘nettenboetster in schaduw van eigen huis’ kopen? Bied vanaf 25!
Harry Lips (1918-1979) Nederlands Tekening/postkaart ‘nettenboetster in schaduw van eigen huis’
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 16 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Harry Lips - Tekening stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Harry Lips (1918-1979) Nederlands Tekening stadsgezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Erno Tromp - 1948.Zeer gedetaillerde ets. kopen? Bied vanaf 50!
Erno Tromp (1948) Nederlands 1948.Zeer gedetaillerde ets.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 49 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rob Scholte - Glossy XXIII, piëzografie (groot, kleine oplage) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Glossy XXIII, piëzografie (groot, kleine oplage)
Techniek Giclée
Afmetingen 112 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Jan Heppener - Vrouw met kind kopen? Bied vanaf 225!
Jan Heppener (1826-1898) Nederlands Vrouw met kind
Afmetingen 27 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Dick Groen - Hollands landschap kopen? Bied vanaf 100!
Dick Groen (1920-1986) Nederlands Hollands landschap
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Theo Beerendonk - Jaren 60 inkt tekening "voluptueus vrouwelijk naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Jaren 60 inkt tekening "voluptueus vrouwelijk naakt" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Direct kopen
Huub Lepelaar - Golfer III kopen? Bied vanaf 55!
Huub Lepelaar (1946) Nederlands Golfer III
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
H.F. van Goor-Methorst - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
H.F. van Goor-Methorst (1911-1981) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Verona 18/40 kopen? Bied vanaf 260!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Verona 18/40
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 260
Direct kopen
Raymond Bedaux - Oyvind falstrom kopen? Bied vanaf 50!
Raymond Bedaux (1968) Nederlands Oyvind falstrom
Afmetingen 140 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Herman van Rossum - Ingelijste olieverf op paneel: Vrouw met een adelaarshoofd - 1975 kopen? Bied vanaf 595!
Herman van Rossum (1952-1991) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Vrouw met een adelaarshoofd - 1975
Afmetingen 22.5 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Les Deux Garçons - Gemengde techniek/collage: 'La condition vitale de l'amour' - 2006 kopen? Bied vanaf 699!
Les Deux Garçons (2000) Nederlands Gemengde techniek/collage: 'La condition vitale de l'amour' - 2006
Techniek Collage
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Jan Tinholt - Olieverf op doek: 'Morning Exercises' kopen? Bied vanaf 395!
Jan Tinholt (1950) Nederlands Olieverf op doek: 'Morning Exercises'
Afmetingen 50 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Simon Knikker (sr.) - Landschap met korenschoven en boeren kopen? Bied vanaf 140!
Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957) Nederlands Landschap met korenschoven en boeren
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 140
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Theo Swagemakers - aquarel slot kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers (1898-1994) Nederlands aquarel slot
Techniek Aquarel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Leen Schouten - The lighthouse at Two Lights kopen? Bied vanaf 125!
Leen Schouten (1936) Nederlands The lighthouse at Two Lights
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Klaas Gubbels - Nieuwjaarstafel, litho (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Nieuwjaarstafel, litho (groot)
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen