Afmetingen 39.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Cees Andriessen - lino + gedicht van Rutger Kopland kopen? Bied vanaf 49!
Cees Andriessen (1940-2023) Nederlands lino + gedicht van Rutger Kopland
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: De voetballers kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: De voetballers
Afmetingen 87 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Jaap Hillenius - Ets/aquatint: liggende vrouw - 1934 kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Ets/aquatint: liggende vrouw - 1934
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: 4 nonnen kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: 4 nonnen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jan Montyn - Aquarel in blauw/zwart: "Klooster Thonburi" - 1977 kopen? Bied vanaf 249!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Aquarel in blauw/zwart: "Klooster Thonburi" - 1977
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 30.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Klaas Gubbels - Sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Sjabloondruk - 2006
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 38 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Teun Gijssen - Gezicht op Zierikzee kopen? Bied vanaf 200!
Teun Gijssen (1910-2003) Nederlands Gezicht op Zierikzee
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Sees Vlag - "Seinpost" Scheveningen.Uniek, groot kapitaal kunstwerk van Sees Vlag. kopen? Bied vanaf 125!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Seinpost" Scheveningen.Uniek, groot kapitaal kunstwerk van Sees Vlag.
Afmetingen 80 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Wim Zurne - Drieluik scheepswrak kopen? Bied vanaf 250!
Wim Zurne (1953) Nederlands Drieluik scheepswrak
Afmetingen 129.5 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Raphael Hermans - Symphony - Working together kopen? Bied vanaf 39!
Raphael Hermans (1974) Nederlands Symphony - Working together
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Klaas Fernhout - heertje. kopen? Bied vanaf 75!
Klaas Fernhout (1927-2006) Nederlands heertje.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007 kopen? Bied vanaf 169!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Heinrich Franciscus Antheunis - Priest with a wine jug kopen? Bied vanaf 81!
Heinrich Franciscus Antheunis (1905-1972) Nederlands Priest with a wine jug
Techniek Steen
Afmetingen 29 x 11 x 13.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 81
Direct kopen
Rie Rooker-Knipscheer - St. Céré kopen? Bied vanaf 70!
Rie Rooker-Knipscheer (1911-2003) Nederlands St. Céré
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Henk Helmantel - 2 hardcovers & magazine Drents Museum kopen? Bied vanaf 45!
Henk Helmantel (1945) Nederlands 2 hardcovers & magazine Drents Museum
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 90.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Riek Schagen - Gemengde techniek op papier– "2 vrouwen" - gesigneerd - in passe partout kopen? Bied vanaf 36!
Riek Schagen (1913-2008) Nederlands Gemengde techniek op papier– "2 vrouwen" - gesigneerd - in passe partout
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
ADO - BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex. kopen? Bied vanaf 199!
ADO (1922-2002) Nederlands BESTELDIENST, genummerd en gesigneerd, incl. certificaat, oplage 250 ex.
Afmetingen 25 x 18 x 50 cm (h x b x d)
Gewicht 4500 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 199
Direct kopen
Guillaume Le Roy - # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm kopen? Bied vanaf 495!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands # ABSTRACTE COMPOSITIE # large!, ca. 1975, nm
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 242 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Thomas Ankum - Zonder Titel, ets, oplage 2 ex., 1993 gesigneerd/genummerd, mint kopen? Bied vanaf 55!
Thomas Ankum (1961) Nederlands Zonder Titel, ets, oplage 2 ex., 1993 gesigneerd/genummerd, mint
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Wim Suermondt - Kloostertuin kopen? Bied vanaf 100!
Wim Suermondt (1927-2008) Nederlands Kloostertuin
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Frans Verpoorten - Anti Atlas. kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Anti Atlas.
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (groot)
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Dirk den Exter - Witte brug met molens kopen? Bied vanaf 50!
Dirk den Exter (1903-1953) Nederlands Witte brug met molens
Techniek Acryl
Afmetingen 51 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gerardus Johannes Bos - Woning van Z. Exc. Den Generaal van het leger kopen? Bied vanaf 40!
Gerardus Johannes Bos (1825-1898) Nederlands Woning van Z. Exc. Den Generaal van het leger
Techniek Litho
Afmetingen 29.2 x 34.2 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
John de Rijke - INKT Grafiekkalender 1985 kopen? Bied vanaf 20!
John de Rijke (1943) Nederlands INKT Grafiekkalender 1985
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 16 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Corneille - 1986 Femmes et Oiseux kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1986 Femmes et Oiseux
Techniek Litho
Afmetingen 34 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Sidney Waerts - Haiiro No Kaze nr 2 - Tijger kopen? Bied vanaf 150!
Sidney Waerts (1976) Nederlands Haiiro No Kaze nr 2 - Tijger
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Metaal
€ 150
Direct kopen
Gerard Schaperkotter - inkttekening van een vrouwenportret kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Schaperkotter (1914-2006) Nederlands inkttekening van een vrouwenportret
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 42 x 31.5 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Jaap van Veen - Prima Donna: staand naakt in zwart krijt/potlood kopen? Bied vanaf 20!
Jaap van Veen (1915-2009) Nederlands Prima Donna: staand naakt in zwart krijt/potlood
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 60.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rob Scholte - 3 Gratieën, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands 3 Gratieën, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Prins - Meer licht, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jan Prins (1956) Nederlands Meer licht, ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Burgerhout - Pilaren van de Sint Pieter te Rome. kopen? Bied vanaf 175!
Jan Burgerhout (1919) Nederlands Pilaren van de Sint Pieter te Rome.
Techniek Aquarel
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Joop van der Wal - Bronzen uiltje kopen? Bied vanaf 150!
Joop van der Wal (1936) Nederlands Bronzen uiltje
Techniek Brons
Afmetingen 15 x 12 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 15 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Sven Hoekstra - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Mies Deinum - Stilleven bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands Stilleven bloemen
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jacques van Dorst - Vouwen 2 - Twee maal gevouwen kopen? Bied vanaf 250!
Jacques van Dorst (1945) Nederlands Vouwen 2 - Twee maal gevouwen
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jacques van Dorst - Vouwen 1 - Tweemaal gevouwen kopen? Bied vanaf 250!
Jacques van Dorst (1945) Nederlands Vouwen 1 - Tweemaal gevouwen
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Marie-Jose Robben - Amsterdamse Bos kopen? Bied vanaf 100!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands Amsterdamse Bos
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Loek Grootjans - Titel: MORE kopen? Bied vanaf 250!
Loek Grootjans (1955) Nederlands Titel: MORE
Techniek Geluidskunst
Afmetingen 39 x 33 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Arnold Zweerman - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Arnold Zweerman (1931-2000) Nederlands Bloemen
Techniek Gouache
Afmetingen 60.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen