Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 390!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer!
Afmetingen 42 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Direct kopen
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Geometrische compositie, zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jan te Wierik - Abstract kopen? Bied vanaf 130!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Abstract
Techniek Gouache
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 130
Direct kopen
Eric Wittenberns - Kleur bekennen kopen? Bied vanaf 30!
Eric Wittenberns (1951) Nederlands Kleur bekennen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 17 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Cor Heeck - Bloemen en druiven kopen? Bied vanaf 100!
Cor Heeck (1910-1992) Nederlands Bloemen en druiven
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willem Boon - in 1948 gemaakte Houtsnede – vrouwen portret - zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 32!
Willem Boon (1902-1986) Nederlands in 1948 gemaakte Houtsnede – vrouwen portret - zeer kleine oplage (15)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 32
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Cor Heeck - Gedroogde bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Cor Heeck (1910-1992) Nederlands Gedroogde bloemen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Eric Wittenberns - Loslaten kopen? Bied vanaf 65!
Eric Wittenberns (1951) Nederlands Loslaten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Astrid Engels - A day in the circus kopen? Bied vanaf 950!
Astrid Engels (1941) Nederlands A day in the circus
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Joop Houthuijzen - Zomergevoel kopen? Bied vanaf 1250!
Joop Houthuijzen (1943-2024) Nederlands Zomergevoel
Techniek Brons
Afmetingen 103 x 60 x 45 cm (h x b x d)
€ 1.250
Direct kopen
Anton Heyboer - audio 4x kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands audio 4x
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 14 x 1 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Astrid Engels - My home is my castle kopen? Bied vanaf 950!
Astrid Engels (1941) Nederlands My home is my castle
Afmetingen 93 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Peter Bes - bloemenmeisje kopen? Bied vanaf 225!
Peter Bes (1945) Nederlands bloemenmeisje
Afmetingen 104 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Gea Grevink - Het Rode Plein van Moskou kopen? Bied vanaf 95!
Gea Grevink (1960) Nederlands Het Rode Plein van Moskou
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 40 x 4 cm (h x b x d)
€ 95
Direct kopen
Peter Schijns - Staan in het licht II kopen? Bied vanaf 100!
Peter Schijns (1940-2008) Nederlands Staan in het licht II
Techniek Gouache
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Cornelis Dirk Ven - Schilderstudie kopen? Bied vanaf 100!
Cornelis Dirk Ven (1898-1981) Nederlands Schilderstudie
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Sven Hoekstra - naar huis kopen? Bied vanaf 1000!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands naar huis
Afmetingen 49 x 64 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Charles thomas Nix - Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd kopen? Bied vanaf 31!
Charles thomas Nix (1904-1998) Nederlands Grote jaren 50 pastelkrijt tekening "vrouwelijk naakt" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Sven Hoekstra - De loper kopen? Bied vanaf 1200!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands De loper
Afmetingen 65 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Grote kleuren Ets "beeldverhaal van Albrecht Dürer" - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Grote kleuren Ets "beeldverhaal van Albrecht Dürer" - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Ron Gennisse - Grote kleuren Lithografie "Gebouw III" - zeer kleine oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Ron Gennisse (1955) Nederlands Grote kleuren Lithografie "Gebouw III" - zeer kleine oplage - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Theo Beerendonk - Jaren 60 erotische gemengde techniek op papier "Voloptueus naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Jaren 60 erotische gemengde techniek op papier "Voloptueus naakt" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Gerard Willem van Zwieten - Naaimachine kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Willem van Zwieten (1913-1998) Nederlands Naaimachine
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Joost Gadiot - Aan de rand van de afgrond kopen? Bied vanaf 125!
Joost Gadiot (1954) Nederlands Aan de rand van de afgrond
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 51 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - Femme Heureuse kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme Heureuse
Afmetingen 62 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Gerard Bellaart - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Bellaart (1946) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 27.8 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rob Scholte - N8W8, piëzografie (groot) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands N8W8, piëzografie (groot)
Techniek Giclée
Afmetingen 91 x 112 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Frits Müller - Bassist kopen? Bied vanaf 25!
Frits Müller (1932-2006) Nederlands Bassist
Techniek Potlood
Afmetingen 26 x 19.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan Montyn - Gouache (1965) - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 310!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Gouache (1965) - Nieuw ingelijst.
Techniek Gouache
Afmetingen 47 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 310
Direct kopen
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001). kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001).
Afmetingen 121 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Rob Scholte - Inkt op papier: 'Vrouwelijk naakt' (2007). kopen? Bied vanaf 320!
Rob Scholte (1958) Nederlands Inkt op papier: 'Vrouwelijk naakt' (2007).
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 78 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Direct kopen
Gerriet Postma - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 1200!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Pieter Becks - Façade kopen? Bied vanaf 20!
Pieter Becks Nederlands Façade
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin'. kopen? Bied vanaf 75!
Nico Vrielink (1958) Nederlands 'Confrontations with Gauguin'.
Afmetingen 38 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Misha Ignis - Ontwerp van betreffende vaas heeft een betekenis. Onbekend welke. kopen? Bied vanaf 3800!
Misha Ignis (1953) Nederlands Servisch Ontwerp van betreffende vaas heeft een betekenis. Onbekend welke.
Afmetingen 38 x 28 x 38 cm (h x b x d)
Gewicht 5 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.800
Direct kopen
Theo Elfrink - Grossage kopen? Bied vanaf 45!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Grossage
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66.3 x 51.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Theo Michels - vrouw "Beppie" kopen? Bied vanaf 125!
Theo Michels (1908-1981) Nederlands vrouw "Beppie"
Techniek Gouache
Afmetingen 116 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Gispen - W.H. Gispen (1890-1981) kopen? Bied vanaf 65!
Gispen (1916) Nederlands W.H. Gispen (1890-1981)
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Theo Broeren - Acryl op board, Woman - Ingelijst . kopen? Bied vanaf 90!
Theo Broeren (1945) Nederlands Acryl op board, Woman - Ingelijst .
Techniek Acryl
Afmetingen 61.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Maria Klinkenberg - man met paard kopen? Bied vanaf 100!
Maria Klinkenberg (1949-2005) Nederlands man met paard
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 25 x 12.5 cm (h x b x d)
Gewicht 300 g
€ 100
Direct kopen
Milou Hermus - Tank Statue kopen? Bied vanaf 30!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands Tank Statue
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Piet Landkroon - erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges. kopen? Bied vanaf 36!
Piet Landkroon (1907-1997) Nederlands erg vroege (1938) PL droge naald Ets "zwoegende landarbeiders" potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Rudi Mausz - Colour Composition on Silver kopen? Bied vanaf 200!
Rudi Mausz (1907-1976) Nederlands Duits Colour Composition on Silver
Techniek Collage
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 200
Direct kopen
Gerard Hordijk - (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie) kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Hordijk (1899-1958) Nederlands (1899-1958); een kleurrijk schilder (luxe editie)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Mons (Var) kopen? Bied vanaf 22!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Mons (Var)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Direct kopen
Maria Es - Westerdok 318 'WAR VI' kopen? Bied vanaf 35!
Maria Es (1949) Nederlands Westerdok 318 'WAR VI'
Techniek Houtskool
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Luuk Scholten - Witfigurig popfestival, linosnede kopen? Bied vanaf 45!
Luuk Scholten (1933) Nederlands Witfigurig popfestival, linosnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hans Abbing - Slapend naakt, ets kopen? Bied vanaf 75!
Hans Abbing (1946) Nederlands Slapend naakt, ets
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Anco van der Haar - Acht hoofden, litho kopen? Bied vanaf 55!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Acht hoofden, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen