Leo Kogan (1974) Golf
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 95