Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II)

Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!
Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!Jack Vissers - Illusio Optica Forma (Quadrata II) kopen? Bied vanaf 295!
  • Jack Vissers (1956)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2023
Techniek Acryl
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jack Vissers
Illusio Optica Forma (Quadrata II)
Acryl op canvas, formaat 80 x 80 cm.
Achterop hand gesigneerd, 2023.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Jack Vissers (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  ffagott
469 verkochte items
Alle items (18)
80 cm
80 cm