ffagott
  5. ffagott

ffagott

Lid sinds 2012 / venlo, Nederland

17 aangeboden items / 376 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
17 aangeboden items door deze verkoper

Jack Vissers - Maybe the last thing - Cprint kopen? Bied vanaf 50!
Jack Vissers - Maybe the last thing - Cprint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2021
TechniekComputerprint
Afmetingen84 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Eric Toebosch - Angeli - zeefdruk op geschept papier, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1997
Afmetingen46 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Sjer Jacobs - Liggende figuur - monotype, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1997
TechniekMonotype
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Eric Toebosch - Mooi....ik zie een vogel - zeefdruk, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2000
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst

Prenten voor 1900

Geplaatst doorffagott

Periode1800 t/m 1899
TechniekOverig
Afmetingen45 cm x 37.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 125!
Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede kopen? Bied vanaf 115!
Jan Veringa - polderlandschap - houtsnede

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen38 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst kopen? Bied vanaf 100!
Eric Toebosch - Menschen - Monotype en acryl, in lijst

Geplaatst doorffagott

Jaartal1983
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jack Vissers - Odd Dialogues - I'll be your fool forever! kopen? Bied vanaf 50!
Jack Vissers - Odd Dialogues - I'll be your fool forever!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2022
TechniekComputerprint
Afmetingen59 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857. kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Schaepkens - Wycker Kruittoren Maastricht - litho ca. 1857.

Prenten voor 1900

Geplaatst doorffagott

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Nico Vrielink - scene met 2 vrouwelijke naakten - zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Vissers - In The War - C-print kopen? Bied vanaf 55!
Jack Vissers - In The War - C-print

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2022
TechniekComputerprint
Afmetingen59 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Vissers - Odd Dialogues - Never give up with politics! kopen? Bied vanaf 50!
Jack Vissers - Odd Dialogues - Never give up with politics!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal2022
TechniekComputerprint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Giotta Tajiri - Oorsprong - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Giotta Tajiri - Oorsprong - zeefdruk, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Jaartal1992
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ludwig Stainer - Laren - houtsnede, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ludwig Stainer - Laren - houtsnede, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Espen Hagen - Indiaan - zeefdruk, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Espen Hagen - Indiaan - zeefdruk, ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorffagott

Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Jan Kelderman - Amsterdamse havenscene - olieverf op doek

Geplaatst doorffagott

Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst