Ed Koenders - Grote kleurrijke zeefdruk "Panda" - oplage 200 – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Ed Koenders Nederlands Grote kleurrijke zeefdruk "Panda" - oplage 200 – gesigneerd & ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote rood-krijt tekening -1967 - zittend vrouwelijk naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Ben Viegers - Schepen voor de kust bij Concarneau kopen? Bied vanaf 3600!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Schepen voor de kust bij Concarneau
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.600
Direct kopen
Han van Meegeren - Teekeningen - 1 kopen? Bied vanaf 500!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands Teekeningen - 1
Techniek Hardcover
Afmetingen 41 x 34 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 45!
Ank Overweel (1943) Nederlands Aan zee – gesigneerde litho.
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Arnold Marc Gorter - Golden oktober kopen? Bied vanaf 2600!
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Nederlands Golden oktober
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.600
Direct kopen
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan van Tongeren - Molen te Ede kopen? Bied vanaf 3400!
Jan van Tongeren (1897-1991) Nederlands Molen te Ede
Afmetingen 80 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.400
Direct kopen
Diederik Van Apple - Street Panda gold – Guns Up! kopen? Bied vanaf 350!
Diederik Van Apple (1985) Nederlands Street Panda gold – Guns Up!
Techniek Overig
Afmetingen 29 x 25 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Paulus van Liender - Den Hof of groote Koornmarkt te Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!
Paulus van Liender (1731-1797) Nederlands Den Hof of groote Koornmarkt te Amersfoort
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Radersma - Gouache (1988) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Radersma (1948) Nederlands Gouache (1988) - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 148 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Vrouwe Fortuna kopen? Bied vanaf 99!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Vrouwe Fortuna
Techniek Verbronsd
Afmetingen 37 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
€ 99
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - diverse beelden kopen? Bied vanaf 99!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands diverse beelden
Techniek Verbronsd
Afmetingen 24 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 99
Direct kopen
Harrie Lenferink - Abstract beeld kopen? Bied vanaf 99!
Harrie Lenferink (1933) Nederlands Abstract beeld
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 4400 g
€ 99
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Verbondenheid kopen? Bied vanaf 99!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Verbondenheid
Techniek Brons
Afmetingen 13 x 10 x 3 cm (h x b x d)
€ 99
Direct kopen
Koen Delaere - Olieverf op doek | 'Zonder titel' | 2009 kopen? Bied vanaf 2500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands Olieverf op doek | 'Zonder titel' | 2009
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 2.500
Direct kopen
Herman Bieling - olieverf op doek | 'Zonnebloemen' | 1922 kopen? Bied vanaf 2000!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands olieverf op doek | 'Zonnebloemen' | 1922 (Kubistische periode)
Afmetingen 89 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Rob Scholte - Reproductie verplicht, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 185!
Rob Scholte (1958) Nederlands Reproductie verplicht, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Rob Scholte - Sprookjes, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 195!
Rob Scholte (1958) Nederlands Sprookjes, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: RAM
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Hart voor elkaar kopen? Bied vanaf 69!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Hart voor elkaar
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1050 g
€ 69
Direct kopen
Rob Scholte - Van zintuig tot werktuig, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Van zintuig tot werktuig, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Age Hartsuiker - Ets aquatint Staand landschap kopen? Bied vanaf 75!
Age Hartsuiker (1957) Nederlands Ets aquatint Staand landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 49.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Margaretha C. Verheus - Maiskolven kopen? Bied vanaf 300!
Margaretha C. Verheus (1905-1990) Nederlands Maiskolven
Afmetingen 96 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Devotie(groen) kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Devotie(groen)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Myra de Vries - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Myra de Vries (1962) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Dirk Koning - Houtdruk: Waterlelie kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Koning (1888-1978) Nederlands Houtdruk: Waterlelie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 15 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot)
Afmetingen 112 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Andre van der Vossen - Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1495!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot)
Afmetingen 77 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot)
Afmetingen 125 x 192 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Anton Heyboer - The System and the Animal kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands The System and the Animal
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Afmetingen 69 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Afmetingen 144 x 155 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Roland Sips - Hallpiece kopen? Bied vanaf 50!
Roland Sips (1954-2012) Nederlands Hallpiece
Afmetingen 87 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Zoltin Peeter - De val kopen? Bied vanaf 50!
Zoltin Peeter (1942) Nederlands De val
Afmetingen 97 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rhani Mohabiersing - Zonder titel (B) kopen? Bied vanaf 50!
Rhani Mohabiersing (1956) Nederlands Zonder titel (B)
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rhani Mohabiersing - Zonder titel (A) kopen? Bied vanaf 50!
Rhani Mohabiersing (1956) Nederlands Zonder titel (A)
Afmetingen 68 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Elizabeth de Vaal - Pareidolie kopen? Bied vanaf 50!
Elizabeth de Vaal (1950) Nederlands Pareidolie
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen
Jeroen Henneman - 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Peter Kool - “Untitled” Landscape kopen? Bied vanaf 120!
Peter Kool (1962) Nederlands “Untitled” Landscape
Techniek Monotype
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Peter Kool - “Untitled” Abstract Landscape kopen? Bied vanaf 75!
Peter Kool (1962) Nederlands “Untitled” Abstract Landscape
Techniek Monotype
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Monotype
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Monotype
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
John Lie a Fo - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kabra Kapa' | 1988 kopen? Bied vanaf 60!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kabra Kapa' | 1988
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Montyn - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen