Clemens Briels - When there is life

Clemens Briels - When there is life kopen? Bied vanaf 550!
Clemens Briels - When there is life kopen? Bied vanaf 550!Clemens Briels - When there is life kopen? Bied vanaf 550!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 120 x 115 cm (h x b)
Incl. lijst 120 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 137/150
Zeefdruk kunstwerk op hoogwaardig papier welke fraai is ingelijst achter museumglas.
Dit kunstwerk en meerdere zeefdrukken van Clemens Briels te zien in onze galerie in Oudewater.  In de buurt van Gouda, Woerden en Utrecht.

Tekst: When there is life there must be water.
Otherwise they wouldn't exist either.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oudewater, Nederland

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (40)

Geplaatst door  TamaraSille
6 verkochte items
Alle items (2)
115 cm
120 cm
115 cm
120 cm