Hans Habraken - Bessen kopen? Bied vanaf 199!
Hans Habraken (1946) Nederlands Bessen
Afmetingen 18 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Willem van Dort (sr.) - Landschap kopen? Bied vanaf 150!
Willem van Dort (sr.) (1875-1949) Nederlands Landschap
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Marinus Heijnes - Schilder van licht en water - Gert Wentzel kopen? Bied vanaf 30!
Marinus Heijnes (1888-1963) Nederlands Schilder van licht en water - Gert Wentzel
Techniek Hardcover
Afmetingen 1 x 17.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Alexander Hugo Bakker Korff - De Koningszonen kopen? Bied vanaf 50!
Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882) Nederlands De Koningszonen
Techniek Softcover
Afmetingen 1 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Willem de Kooning - Affiche Holland Festival 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Willem de Kooning (1904-1997) Nederlands Amerikaans Affiche Holland Festival 1987
Techniek Offset
Afmetingen 83 x 60 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Peter van Straaten - Twee boeken kopen? Bied vanaf 25!
Peter van Straaten (1935-2016) Nederlands Twee boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Eva Jorritsma-Thone - Eva en het paradijs - Fantastisch keramiek kopen? Bied vanaf 35!
Eva Jorritsma-Thone (1932) Nederlands Eva en het paradijs - Fantastisch keramiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 1 x 21.5 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Casper J Verlint - 1883-1978 kopen? Bied vanaf 25!
Casper J Verlint (1883-1978) Nederlands 1883-1978
Techniek Hardcover
Afmetingen 1.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 25
Direct kopen
Jef Wishaupt - Beeldend kunstenaar kopen? Bied vanaf 50!
Jef Wishaupt (1940) Nederlands Beeldend kunstenaar
Techniek Gesigneerd boek
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Dirkje Kuik - Affiche Galerie Petit De Held van het Potspel kopen? Bied vanaf 20!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Affiche Galerie Petit De Held van het Potspel
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Hans Aarsman - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Hans Aarsman (1951) Nederlands 4 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Kees Verkade - Beeldhouwer - Sculptor - Sculpteur (Gesigneerd 755/1000) kopen? Bied vanaf 85!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Beeldhouwer - Sculptor - Sculpteur (Gesigneerd 755/1000)
Techniek Hardcover
Afmetingen 3.5 x 30 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Ans Wortel - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Max Nauta - Boek, gesigneerd en genummerd, met unieke foto met Churchill- kopen? Bied vanaf 75!
Max Nauta (1896-1957) Nederlands Boek, gesigneerd en genummerd, met unieke foto met Churchill-
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Raoul Hynckes - Meiregen 1925 - met 14 illustraties van Hynckes kopen? Bied vanaf 60!
Raoul Hynckes (1893-1973) Belgisch Nederlands Meiregen 1925 - met 14 illustraties van Hynckes
Techniek Hardcover
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Wouter Stips - 2 boeken (2005 & 2008) kopen? Bied vanaf 40!
Wouter Stips (1944) Nederlands 2 boeken (2005 & 2008)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jan Baptist Bedaux - + Dirkje Kuik + Hans Anten , Poëziebundel ‘Maandag Wasdag’ – 1966 kopen? Bied vanaf 100!
Jan Baptist Bedaux (1948) Nederlands + Dirkje Kuik + Hans Anten , Poëziebundel ‘Maandag Wasdag’ – 1966
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ton Schulten - 2 hardcovers, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Ton Schulten (1938) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Dick Ket - Koperdiepdruk , Acht tekeningen van Dick Ket - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Dick Ket (1902-1940) Nederlands Koperdiepdruk , Acht tekeningen van Dick Ket - 1964
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bram van Velde - Les Lithographies III + DLM216 + DLM240 kopen? Bied vanaf 95!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Les Lithographies III + DLM216 + DLM240
Techniek Softcover
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan van Zonneveld - Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "Reeuwijk" kleine oplage (50) kopen? Bied vanaf 28!
Jan van Zonneveld (1939) Nederlands Mooie zeefdruk met reliëf (plakaatverf) "Reeuwijk" kleine oplage (50)
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco kopen? Bied vanaf 170!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 170
Direct kopen
Anton Heyboer - Primaire Leven 1-5 ( 5-bladige ets) kopen? Bied vanaf 7250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Primaire Leven 1-5 ( 5-bladige ets)
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.250
Direct kopen
Truusje Mul - Winter kopen? Bied vanaf 20!
Truusje Mul (1950) Nederlands Winter
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Truusje Mul - In de groene kool kopen? Bied vanaf 20!
Truusje Mul (1950) Nederlands In de groene kool
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ad van Hassel - Lelies kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Lelies
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jerre Hakse - Onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Onbekend
Afmetingen 64 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Direct kopen
Herma Steur - Fraaie hoogdruk reliëf Ets – zeer kleine oplage (7) - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 27!
Herma Steur (1926) Nederlands Fraaie hoogdruk reliëf Ets – zeer kleine oplage (7) - potloodgesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Chine collé
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 27
Direct kopen
Jeanne Johns - Noordense plas. kopen? Bied vanaf 70!
Jeanne Johns (1939) Nederlands Noordense plas.
Techniek Acryl
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 70
Direct kopen
Wim Worm - Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 27!
Wim Worm (1939) Nederlands Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "Finish" zeer kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Ed Koenders - Grote kleurrijke zeefdruk "Panda" - oplage 200 – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Ed Koenders Nederlands Grote kleurrijke zeefdruk "Panda" - oplage 200 – gesigneerd & ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote rood-krijt tekening -1967 - zittend vrouwelijk naakt - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 57.5 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Ben Viegers - Schepen voor de kust bij Concarneau kopen? Bied vanaf 3600!
Ben Viegers (1886-1947) Nederlands Schepen voor de kust bij Concarneau
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.600
Direct kopen
Han van Meegeren - Teekeningen - 1 kopen? Bied vanaf 500!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands Teekeningen - 1
Techniek Hardcover
Afmetingen 41 x 34 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ank Overweel - Aan zee – gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 45!
Ank Overweel (1943) Nederlands Aan zee – gesigneerde litho.
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Arnold Marc Gorter - Golden oktober kopen? Bied vanaf 2600!
Arnold Marc Gorter (1866-1933) Nederlands Golden oktober
Afmetingen 73 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.600
Direct kopen
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Martin Engelman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 62.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan van Tongeren - Molen te Ede kopen? Bied vanaf 3400!
Jan van Tongeren (1897-1991) Nederlands Molen te Ede
Afmetingen 80 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.400
Direct kopen
Diederik Van Apple - Street Panda gold – Guns Up! kopen? Bied vanaf 350!
Diederik Van Apple (1985) Nederlands Street Panda gold – Guns Up!
Techniek Overig
Afmetingen 29 x 25 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Paulus van Liender - Den Hof of groote Koornmarkt te Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!
Paulus van Liender (1731-1797) Nederlands Den Hof of groote Koornmarkt te Amersfoort
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 24 x 35 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jan Radersma - Gouache (1988) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jan Radersma (1948) Nederlands Gouache (1988) - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 148 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Vrouwe Fortuna kopen? Bied vanaf 99!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Vrouwe Fortuna
Techniek Verbronsd
Afmetingen 37 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 3000 g
€ 99
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - diverse beelden kopen? Bied vanaf 99!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands diverse beelden
Techniek Verbronsd
Afmetingen 24 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 99
Direct kopen
Harrie Lenferink - Abstract beeld kopen? Bied vanaf 99!
Harrie Lenferink (1933) Nederlands Abstract beeld
Techniek Brons
Afmetingen 19 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 4400 g
€ 99
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Verbondenheid kopen? Bied vanaf 99!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Verbondenheid
Techniek Brons
Afmetingen 13 x 10 x 3 cm (h x b x d)
€ 99
Direct kopen