Marcel Wanders - Schaal (Porselein) Marcel Wanders & De Bijenkorf (2008) kopen? Bied vanaf 25!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Schaal (Porselein) Marcel Wanders & De Bijenkorf (2008)
Afmetingen 11 x 16.4 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Jean Ruiter - Fotografie, Terra cultura, Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Fotografie, Terra cultura, Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Wim Worm - Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "een dag thuis" kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 28!
Wim Worm (1939) Nederlands Grote karikaturale kleuren Ets & aquatint "een dag thuis" kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Anne Feddema - Hardcover boek - gesigneerd met uitgebreide opdracht in 2014 kopen? Bied vanaf 45!
Anne Feddema (1961) Nederlands Hardcover boek - gesigneerd met uitgebreide opdracht in 2014
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Kees van Dongen - 2 boekwerken: - De grote ogen (2010) - Boymans (1990) kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans 2 boekwerken: - De grote ogen (2010) - Boymans (1990)
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf, Inleiding Schildersleed- Ingelijst ( groot ) kopen? Bied vanaf 80!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf, Inleiding Schildersleed- Ingelijst ( groot )
Afmetingen 92 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Borek Sipek - 2 hardcovers kopen? Bied vanaf 40!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch 2 hardcovers
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 14 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Sees Vlag - Zienagoog 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zienagoog 2
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Chris Verbeek - Boerderijen in landschap kopen? Bied vanaf 40!
Chris Verbeek (1944) Nederlands Boerderijen in landschap
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: 'Portret en profil' (1989) - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: 'Portret en profil' (1989) - Ingelijst.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Dodog Soeseno - "Wipping away" Mens met dier.. kopen? Bied vanaf 75!
Dodog Soeseno (1954) Nederlands "Wipping away" Mens met dier..
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Willem Westbroek - Willem Westbroek Landschap met koets i Hollands landschap, naïeve kunst! kopen? Bied vanaf 125!
Willem Westbroek (1918-1998) Nederlands Willem Westbroek Landschap met koets i Hollands landschap, naïeve kunst!
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Marinus Fuit - Oorlogsobjekt aan zee kopen? Bied vanaf 100!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Oorlogsobjekt aan zee
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Machiel Hopman - Afrikaanse vrouw met kind kopen? Bied vanaf 125!
Machiel Hopman (1928-2001) Nederlands Afrikaanse vrouw met kind
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 47 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Menno Bauer - Een breekbare talisman kopen? Bied vanaf 200!
Menno Bauer (1949-2023) Nederlands Een breekbare talisman
Afmetingen 100 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Kees van Dongen - Mille nuits et une nuit (1001 Nacht) kopen? Bied vanaf 275!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Mille nuits et une nuit (1001 Nacht)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Theo Koster - zonder titel - 'landschap' kopen? Bied vanaf 200!
Theo Koster (1952) Nederlands zonder titel - 'landschap'
Afmetingen 88 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Peter Reisma - East is East kopen? Bied vanaf 50!
Peter Reisma (1937) Nederlands East is East
Afmetingen 101 x 141 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Harrie Gerritz - zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands zonder titel
Techniek Glas
Afmetingen 42 x 32 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Henk Peeters - Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels kopen? Bied vanaf 39!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels
Techniek Overig
Afmetingen 11 x 15 x 0 cm (h x b x d)
Gewicht 45 g
€ 39
Direct kopen
Harrie Gerritz - Huis op akker kopen? Bied vanaf 225!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Huis op akker
Techniek Keramiek
Afmetingen 27 x 27 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Karl Willard - Fraaie dame kopen? Bied vanaf 40!
Karl Willard Nederlands Fraaie dame
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 42 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Robert Roelink - I DO NOT BELIEVE IN DREAMS; I LIKE TO LIVE kopen? Bied vanaf 276!
Robert Roelink (1973) Nederlands I DO NOT BELIEVE IN DREAMS; I LIKE TO LIVE
Techniek Acryl
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 276
Direct kopen
Robert Roelink - OUR OWN DOWNFALL kopen? Bied vanaf 276!
Robert Roelink (1973) Nederlands OUR OWN DOWNFALL
Techniek Acryl
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 276
Direct kopen
Robert Roelink - Life and death kopen? Bied vanaf 276!
Robert Roelink (1973) Nederlands Life and death
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 276
Direct kopen
Robert Roelink - "Stop" kopen? Bied vanaf 276!
Robert Roelink (1973) Nederlands "Stop"
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 276
Direct kopen
Cornelis Groeneveld - Fruit op tapijt kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Groeneveld (1882-1952) Nederlands Fruit op tapijt
Afmetingen 87 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Nico van der Jagt - Poldersloot met knotwilgen kopen? Bied vanaf 30!
Nico van der Jagt (1888-1959) Nederlands Poldersloot met knotwilgen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Ina Hooft - Straatje kopen? Bied vanaf 100!
Ina Hooft (1894) Nederlands Straatje
Afmetingen 42.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Michaël Joseph Stuber - Boerderij kopen? Bied vanaf 75!
Michaël Joseph Stuber (1872-1954) Nederlands Boerderij
Afmetingen 39.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Henk van der Plas - Bali V ( met lijst!) kopen? Bied vanaf 55!
Henk van der Plas (1936-2009) Nederlands Bali V ( met lijst!)
Afmetingen 35.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Vogel en Vis kopen? Bied vanaf 95!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Vogel en Vis
Afmetingen 75.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Rob Scholte - Verboden vruchten, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Verboden vruchten, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Peter Donkersloot - Struisvogel kopen? Bied vanaf 110!
Peter Donkersloot (1959) Nederlands Struisvogel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Dirk Kubbe - Garnalenvisser kopen? Bied vanaf 35!
Dirk Kubbe (1872-1952) Nederlands Garnalenvisser
Afmetingen 13 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Chi Man Lai - “Landschap in Breda” kopen? Bied vanaf 60!
Chi Man Lai (1946) Nederlands Chinees “Landschap in Breda”
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 89 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Douwe Jan van der Zweep - potlood tekening - vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands potlood tekening - vissersboten
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Marinel Vieleers - Loslaten kopen? Bied vanaf 450!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Loslaten
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - Zicht op stad Zwolle kopen? Bied vanaf 50!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands Zicht op stad Zwolle
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gena - Crazy Dreams kopen? Bied vanaf 125!
Gena (1982) Nederlands Crazy Dreams
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Kitty Mulder - Mevrouw kopen? Bied vanaf 75!
Kitty Mulder (1942) Nederlands Mevrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 86 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hendrik Nijs - Kleurrijke koe kopen? Bied vanaf 125!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Kleurrijke koe
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Eef de Weerd - Elegant Nude kopen? Bied vanaf 20!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands Elegant Nude
Techniek Houtskool
Afmetingen 70 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wil van Leeuwen - De Lente kopen? Bied vanaf 40!
Wil van Leeuwen (1909-1994) Nederlands De Lente
Afmetingen 81 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen