Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen

Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!
Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!Edward Brantsen - uit serie Ontmoetingen kopen? Bied vanaf 50!
  • Edward Brantsen (1951)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1990
Techniek Penseel (Inkt)
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Inkt met penseel. Passe-partout licht verkleurd. Aluminium lijsten.
ConditieRedelijk
Papier is licht 'gebobbeld', te zien bij bepaalde lichtval. Opnieuw inlijsten zal dit verhelpen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Edward Brantsen (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Peterke
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items (1)
51 cm
71 cm
33 cm
56 cm