Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Freek van den Berg - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 160!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Landschap met boerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Ron van der Werf - Prelude II kopen? Bied vanaf 190!
Ron van der Werf (1958) Nederlands Prelude II
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Ron van der Werf - prelude I kopen? Bied vanaf 190!
Ron van der Werf (1958) Nederlands prelude I
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Ron van der Werf - Assemble II kopen? Bied vanaf 190!
Ron van der Werf (1958) Nederlands Assemble II
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Ron van der Werf - Assemble I kopen? Bied vanaf 190!
Ron van der Werf (1958) Nederlands Assemble I
Afmetingen 56 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 190
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Kees van Dongen - de Seine kopen? Bied vanaf 850!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans de Seine
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Gena - “Grazy Dreams” kopen? Bied vanaf 125!
Gena (1982) Nederlands “Grazy Dreams”
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Potterie Oud Delft - set van een blauw -wit en een polychroom bord / schaal kopen? Bied vanaf 30!
Potterie Oud Delft (1921) Nederlands set van een blauw -wit en een polychroom bord / schaal
Afmetingen 4.5 x 23.5 x 23.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Wil Blommerde - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Wil Blommerde (1947) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Nettie Bromberg - Jeruzalem kopen? Bied vanaf 250!
Nettie Bromberg (1920-1990) Nederlands Jeruzalem
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 250
Direct kopen
Nettie Bromberg - Ein Karem kopen? Bied vanaf 200!
Nettie Bromberg (1920-1990) Nederlands Ein Karem
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 200
Direct kopen
Nettie Bromberg - Eilat kopen? Bied vanaf 200!
Nettie Bromberg (1920-1990) Nederlands Eilat
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 200
Direct kopen
Jacob Zekveld - Muizen met muizen val.Groot en prachtig van kleur! kopen? Bied vanaf 50!
Jacob Zekveld (1945-2002) Nederlands Muizen met muizen val.Groot en prachtig van kleur!
Afmetingen 44 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet den Hertog - Stilleven. Prachtig van kleur en mooi ingelijst! kopen? Bied vanaf 75!
Piet den Hertog (1955) Nederlands Stilleven. Prachtig van kleur en mooi ingelijst!
Afmetingen 59 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Gerd Renshof - catalogus 1998 Genève - gesigneerd, oplage 32 (handwerk) kopen? Bied vanaf 50!
Gerd Renshof (1959) Nederlands catalogus 1998 Genève - gesigneerd, oplage 32 (handwerk)
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Olav Vorsel - 'Duo' kopen? Bied vanaf 200!
Olav Vorsel (1922-2007) Nederlands 'Duo'
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Olav Vorsel - 'Forgiving' kopen? Bied vanaf 200!
Olav Vorsel (1922-2007) Nederlands 'Forgiving'
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Hendrik Nijs - Night Model kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Night Model
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Henk Hesselius - Zonder titel kopen? Bied vanaf 130!
Henk Hesselius (1927) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 51 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Hans Vanhorck - Entangled kopen? Bied vanaf 250!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands Entangled
Afmetingen 77 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Anke Peddemors - Op de pot dame kopen? Bied vanaf 25!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Op de pot dame
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Toon van Driel - diverse originelen kopen? Bied vanaf 400!
Toon van Driel (1945) Nederlands diverse originelen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 400
Direct kopen
Gerard Verdijk - Geometrisch. Figuren. kopen? Bied vanaf 59!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands Geometrisch. Figuren.
Afmetingen 61 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Sam Drukker - aquarel + steendruk - titel: Liggend II - 25579 kopen? Bied vanaf 75!
Sam Drukker (1957) Nederlands aquarel + steendruk - titel: Liggend II - 25579
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Heliogravure Zelfportret 1923 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Zelfportret 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Kunstbord/schaal 'Vogel' kopen? Bied vanaf 49!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Kunstbord/schaal 'Vogel'
Techniek Keramiek
Afmetingen 2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
€ 49
Direct kopen
Willem Gerard Hofker - PREMIE-ETS 1944 kopen? Bied vanaf 650!
Willem Gerard Hofker (1902-1981) Nederlands PREMIE-ETS 1944
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 650
Direct kopen
Eugene Rensburg - Lammergier. kopen? Bied vanaf 59!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands Lammergier.
Techniek Potlood
Afmetingen 52 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Truusje Mul - Twee poezen kopen? Bied vanaf 20!
Truusje Mul (1950) Nederlands Twee poezen
Afmetingen 7 x 7 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Gerrit Rietveld - Modellbausatz 1:6 Stuhl rot und blau kopen? Bied vanaf 120!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Modelbouwset stoel rood en blauw
Afmetingen 16 x 22 x 4 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Jan Cremer - Provence kopen? Bied vanaf 389!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Provence
Afmetingen 73 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 389
Direct kopen
Doris Groeneveld - olieverf - abstract landschap - 2006 - ingelijst - 25637 kopen? Bied vanaf 125!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands olieverf - abstract landschap - 2006 - ingelijst - 25637
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jasper Banen - Met elkaar in gesprek kopen? Bied vanaf 150!
Jasper Banen (1962) Nederlands Met elkaar in gesprek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Fanny Mazure - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Fanny Mazure (1942) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jos Lohmann - Ingang Leuvehaven te Rotterdam kopen? Bied vanaf 80!
Jos Lohmann (1884-1960) Nederlands Ingang Leuvehaven te Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 75 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Ed Dukkers - oliepastel - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands oliepastel - Portret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Henk Zweerus - acryltekening - Compositie met ster - 1970 - ingelijst - 25082 kopen? Bied vanaf 125!
Henk Zweerus (1920-2005) Nederlands acryltekening - Compositie met ster - 1970 - ingelijst - 25082
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Jan Bevort - zeilschip kopen? Bied vanaf 350!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands zeilschip
Afmetingen 113 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!) kopen? Bied vanaf 800!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!)
Afmetingen 105 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Tiong Ang - werk uit de periode Rijksacademie (1988-1990) kopen? Bied vanaf 350!
Tiong Ang (1961) Indonesisch Nederlands werk uit de periode Rijksacademie (1988-1990)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Willem Frederik Noordijk - Boerderijen aan de Eem bij Eemdijk. kopen? Bied vanaf 275!
Willem Frederik Noordijk (1887-1970) Nederlands Boerderijen aan de Eem bij Eemdijk.
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Jaap Luteyn - Verzonken Aarde kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Verzonken Aarde
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Harke Kazemier - Onder de horizon kopen? Bied vanaf 200!
Harke Kazemier (1958) Nederlands Onder de horizon
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Johann Georg van Caspel - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Johann Georg van Caspel (1870-1928) Nederlands Stilleven
Afmetingen 54 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Eddy Stikkelorum - Like Leaving an Inner Contain - part 4 kopen? Bied vanaf 1200!
Eddy Stikkelorum (1955) Nederlands Like Leaving an Inner Contain - part 4
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen