Karel van Seben - Omstreeks 1970 geschilderd post-impressionistisch olieverf "Zwitserland" kopen? Bied vanaf 43!
Karel van Seben (1893-1988) Nederlands Omstreeks 1970 geschilderd post-impressionistisch olieverf "Zwitserland"
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 43
Direct kopen
Jan van Keulen - Litho: Barmhartige samaritaan - 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Keulen (1913-1994) Nederlands Litho: Barmhartige samaritaan - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Emo Verkerk - Zeefdruk: Kamagurha - 1993 kopen? Bied vanaf 55!
Emo Verkerk (1955) Nederlands Zeefdruk: Kamagurha - 1993
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Willy van Klink - Tekening kopen? Bied vanaf 45!
Willy van Klink (1944) Nederlands Tekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pim Lenos - Ingelijste kleurenzeefdruk: Compositie - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 250!
Pim Lenos (1945) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: Compositie - 1991(groot werk!)
Afmetingen 116 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: mijn moeder - 1952 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: mijn moeder - 1952
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy - 1958 kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Marthy - 1958
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Wendelien Schonfeld - 4 linosnedes: Dartspelers - 1992 kopen? Bied vanaf 299!
Wendelien Schonfeld (1950) Nederlands 4 linosnedes: Dartspelers - 1992
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 69.5 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Henk van Vessem - Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Jeroen Dercksen - acryl op doek: "de stad nadert" - 2002 kopen? Bied vanaf 699!
Jeroen Dercksen (1956) Nederlands acryl op doek: "de stad nadert" - 2002
Techniek Acryl
Afmetingen 110.5 x 110.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Huib Luns - Stadsgezicht Lier kopen? Bied vanaf 100!
Huib Luns (1881-1942) Nederlands Stadsgezicht Lier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Clemens Briels - Clemens Briels - Maskers en symbolen kopen? Bied vanaf 195!
Clemens Briels (1946) Nederlands Clemens Briels - Maskers en symbolen
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Clemens Briels - Clemens Briels - Twee gezichten kopen? Bied vanaf 195!
Clemens Briels (1946) Nederlands Clemens Briels - Twee gezichten
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Bronzen beeldje kopen? Bied vanaf 75!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Bronzen beeldje
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 7.5 x 3.5 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Bronzen Sculptuur kopen? Bied vanaf 200!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Bronzen Sculptuur
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 10 x 10 cm (h x b x d)
€ 200
Direct kopen
Ilona Schmit - Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm - kopen? Bied vanaf 100!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm -
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Weekers - Jan Weekers kopen? Bied vanaf 28!
Jan Weekers (1934-1995) Nederlands Jan Weekers
Techniek Droge Naald
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 28
Direct kopen
Martin van Dijk - Aquarel kopen? Bied vanaf 47!
Martin van Dijk (1963) Nederlands Aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 47
Direct kopen
Jan Weekers - Trechters, groen kopen? Bied vanaf 35!
Jan Weekers (1934-1995) Nederlands Trechters, groen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
N.V. Keramische Industrie Fris - (melk)kan servies Jubilant ontwerp W.H. De Vries kopen? Bied vanaf 20!
N.V. Keramische Industrie Fris (1943-1969) Nederlands (melk)kan servies Jubilant ontwerp W.H. De Vries
Afmetingen 14.5 x 18 x 13 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Jochem de Graaf - Tulpen kopen? Bied vanaf 40!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Tulpen
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 40
Direct kopen
Hans Vos - Hans Vos kopen? Bied vanaf 79!
Hans Vos (1957) Nederlands Hans Vos
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Grote kleuren Ets "Labyrinth"- 1970 - beperkte oplage (100) kopen? Bied vanaf 36!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Grote kleuren Ets "Labyrinth"- 1970 - beperkte oplage (100)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Aris Knikker - Aris Knikker prachtig groot doek kopen? Bied vanaf 750!
Aris Knikker (1887-1962) Nederlands Aris Knikker prachtig groot doek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 87 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Ernst Theodoor van Briel - Ooievaar op nest kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Theodoor van Briel (1904-1994) Duits Nederlands Ooievaar op nest
Afmetingen 55.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Ernst Theodoor van Briel - Droombeeld Slang oog mond kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Theodoor van Briel (1904-1994) Duits Nederlands Droombeeld Slang oog mond
Afmetingen 55.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Sjef van der Voort - Liggend naaktmodel kopen? Bied vanaf 150!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Liggend naaktmodel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Willem van der Colk - Huis met leien dak kopen? Bied vanaf 25!
Willem van der Colk (1889-1982) Nederlands Huis met leien dak
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Wil Blommerde - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Wil Blommerde (1947) Nederlands Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Sjef van der Voort - Après la pose kopen? Bied vanaf 150!
Sjef van der Voort (1914-1990) Nederlands Après la pose
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 59 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Theo van der Horst - Vrouw bij maanlicht kopen? Bied vanaf 30!
Theo van der Horst (1921-2003) Nederlands Vrouw bij maanlicht
Techniek Ets
Afmetingen 61 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Willy Sluiter - Spelende kinderen kopen? Bied vanaf 750!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Spelende kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jaap Luteyn - Schelpen kopen? Bied vanaf 175!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Schelpen
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Jaap Luteyn - Vleesetende planten. kopen? Bied vanaf 125!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Vleesetende planten.
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jaap Luteyn - Aantasting door schimmel kopen? Bied vanaf 69!
Jaap Luteyn (1944) Nederlands Aantasting door schimmel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Herman Brood - The Beetle kopen? Bied vanaf 700!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands The Beetle
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Jos Leurs - Winter in de Kempen kopen? Bied vanaf 350!
Jos Leurs (1947) Nederlands Winter in de Kempen
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Leo Schepens - Authon kopen? Bied vanaf 150!
Leo Schepens (1953) Nederlands Authon
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 88 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Hannes Postma - Kopje kopen? Bied vanaf 100!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Kopje
Afmetingen 96 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Henk de Looper - Abstracte figuren kopen? Bied vanaf 455!
Henk de Looper (1931-1998) Nederlands Abstracte figuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 455
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint vrouwelijk naakt zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Mart Kempers - Vanvillers kopen? Bied vanaf 60!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Vanvillers
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Leo Schepens - Immortaliter kopen? Bied vanaf 150!
Leo Schepens (1953) Nederlands Immortaliter
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 89 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan de Beijer - Afbeelding van kasteel Nederhorst. Gravure. kopen? Bied vanaf 20!
Jan de Beijer (1703-1780) Nederlands Zwitsers Afbeelding van kasteel Nederhorst. Gravure.
Techniek Gravure
Afmetingen 22 x 26 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jan Hul - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 350!
Jan Hul (1908-1956) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 72 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Martin van Dijk - Rond het Alhambra (Granada), groot ! kopen? Bied vanaf 345!
Martin van Dijk (1963) Nederlands Rond het Alhambra (Granada), groot !
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen