Jan Hendrix - Zeefdruk: bomen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zeefdruk: bomen
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hans Andringa - De merel - gesigneerde ets aquarel kopen? Bied vanaf 69!
Hans Andringa (1948) Nederlands De merel - gesigneerde ets aquarel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Bok en Haan - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ton Schulten - Zeefdruk: Als de avond valt - 2006 kopen? Bied vanaf 575!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Zeefdruk: Als de avond valt - 2006
Afmetingen 70 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Carel Willink - Orion Lieder (met gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Orion Lieder (met gesigneerd boek)
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Marc Jonk - Acryl op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Marc Jonk (1951) Nederlands Acryl op doek, Landschap - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Hans Andringa - even - gesigneerde ets aquarel kopen? Bied vanaf 69!
Hans Andringa (1948) Nederlands even - gesigneerde ets aquarel
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Peter Bes - Zeefdruk: de ontmoeting - 1993 kopen? Bied vanaf 39!
Peter Bes (1945) Nederlands Zeefdruk: de ontmoeting - 1993
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Antje Stel - Olieverf op paneel: stilleven met eieren - 2005 kopen? Bied vanaf 275!
Antje Stel (1961) Nederlands Olieverf op paneel: stilleven met eieren - 2005
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Th.W.L. de Pree - “beter 1 zwaluw in de lucht dan de lucht van 10 kanaries” - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 49!
Th.W.L. de Pree (1948) Nederlands “beter 1 zwaluw in de lucht dan de lucht van 10 kanaries” - gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Daan de Jong - Olieverf op doek: Wolken boven het Waddeneiland Texel - 2004 kopen? Bied vanaf 599!
Daan de Jong (1982) Nederlands Olieverf op doek: Wolken boven het Waddeneiland Texel - 2004
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Dumont - Metalen scupltuur: abstract mensfiguur - 1998 kopen? Bied vanaf 199!
Dumont (1924) Nederlands Metalen scupltuur: abstract mensfiguur - 1998
Techniek Aluminium
Afmetingen 29 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'Visvlucht - 2005 kopen? Bied vanaf 699!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'Visvlucht - 2005
Afmetingen 26 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Van zintuig tot werktuig - 2004 kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Van zintuig tot werktuig - 2004
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Marian Breedveld - Monotype: Compositie - 1999 (groot werk!) kopen? Bied vanaf 495!
Marian Breedveld (1959) Nederlands Monotype: Compositie - 1999 (groot werk!)
Techniek Monotype
Afmetingen 93 x 153 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Ria Nieswaag - Ingelijste acrylverf op doek - 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Ria Nieswaag (1950) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek - 1997
Techniek Acryl
Afmetingen 103 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen
Kees Buurman - Litho: De poppenspeler - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: De poppenspeler - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Ronald Tolman - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 69!
Ronald Tolman (1948) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 59.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Rob Scholte - zeefdruk: reproductie verplicht - 2014 kopen? Bied vanaf 195!
Rob Scholte (1958) Nederlands zeefdruk: reproductie verplicht - 2014
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 225!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie - 1989
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Yolande Brouwers - Zeefdruk: Angst - gesigneerd - 1993 kopen? Bied vanaf 45!
Yolande Brouwers (1951) Nederlands Zeefdruk: Angst - gesigneerd - 1993
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hinke Posthuma - Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) - 2017 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Hinke Posthuma (1971) Nederlands Olieverf op paneel: Geitenkop (nette lijst!) - 2017 (nette lijst!)
Afmetingen 27.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 599
Direct kopen
Han Wezelaar - Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!) kopen? Bied vanaf 1250!
Han Wezelaar (1901-1984) Nederlands Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!)
Techniek Brons
Afmetingen 21.5 x 7.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht 973 g
€ 1.250
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets Nieuwjaarswens: Bonne Annee 1953 kopen? Bied vanaf 75!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets Nieuwjaarswens: Bonne Annee 1953
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Monica van Dael - Bronzen beeld: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 449!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: Vrouwelijk naakt
Techniek Brons
Afmetingen 22.5 x 23 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 449
Direct kopen
Anke Peddemors - Op de pot Sofie kopen? Bied vanaf 28!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Op de pot Sofie
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Maya Wildevuur - De Danseres kopen? Bied vanaf 369!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands De Danseres
Techniek Hout
Afmetingen 151 x 44 x 65 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
€ 369
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Rob Scholte - Giclée: Porsche (334) - 2014 kopen? Bied vanaf 225!
Rob Scholte (1958) Nederlands Giclée: Porsche (334) - 2014
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Maya Wildevuur - Geisha stoel 1993 MAYA WILDEVUUR kopen? Bied vanaf 359!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geisha stoel 1993 MAYA WILDEVUUR
Techniek Hout
Afmetingen 135 x 40 x 42 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 359
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - Micky Mouse Gold kopen? Bied vanaf 425!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Micky Mouse Gold
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Selwyn Senatori - Zeefdruk: Valentina kopen? Bied vanaf 99!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Zeefdruk: Valentina
Afmetingen 35 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: geboorte I - 1979 (kleine oplage van 18 stuks!) kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk: geboorte I - 1979 (kleine oplage van 18 stuks!)
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Cas Oorthuys - Dynamisch Rotterdam, 1959 - omslag Dick Elffers kopen? Bied vanaf 100!
Cas Oorthuys (1908-1975) Nederlands Dynamisch Rotterdam, 1959 - omslag Dick Elffers
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Marc Ruygrok - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Marc Ruygrok (1953) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Hugo Kaagman - Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999 kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Kaagman (1955) Nederlands Zeefdruk: Tegelcompositie - 1999
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Dori Schoonderwoerd - Ingelijste olieverf op doek: Stilleven met gemberpot en boeken op tafel kopen? Bied vanaf 499!
Dori Schoonderwoerd Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Stilleven met gemberpot en boeken op tafel
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ciska Kok - Keramische sculptuur van twee kussende figuren . kopen? Bied vanaf 50!
Ciska Kok (1942) Nederlands Indonesisch Keramische sculptuur van twee kussende figuren .
Afmetingen 17 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rob Scholte - If this were a Jasper Johns, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands If this were a Jasper Johns, zeefdruk (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Rob Scholte - Vrede van Münster, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Rob Scholte (1958) Nederlands Vrede van Münster, zeefdruk
Afmetingen 64 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Judith Braun - Engelbewaarder kopen? Bied vanaf 89!
Judith Braun (1955) Nederlands Engelbewaarder
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 910 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Ciano Siewert - Hollands dorp aan het water kopen? Bied vanaf 49!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Hollands dorp aan het water
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Kees Salentijn - Hommage aan Van Gogh IV kopen? Bied vanaf 125!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Hommage aan Van Gogh IV
Afmetingen 95 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Peter van Straaten - "Nou ja, Geef ook maar mee, – gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 120!
Peter van Straaten (1935-2016) Nederlands "Nou ja, Geef ook maar mee, – gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Eric Claus - Kijken, denken, doen kopen? Bied vanaf 449!
Eric Claus (1936) Nederlands Kijken, denken, doen
Techniek Brons
Afmetingen 44 x 41 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 7800 g
€ 449
Direct kopen
Peter van Straaten - "Ach, misschien heb je wel gelijk, Guus, – gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 120!
Peter van Straaten (1935-2016) Nederlands "Ach, misschien heb je wel gelijk, Guus, – gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen