Kees Spermon - 3 figuren kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Herman Brood - TOCH... kopen? Bied vanaf 4450!
Techniek Acryl
Afmetingen 125 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.450
Direct kopen
Jan Bevort - Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Jan Bevort (1917-1996) Nederlands Amsterdam
Afmetingen 97 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Wim van der Meij - Spaarndam kopen? Bied vanaf 25!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Spaarndam
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Gerard 't Hart - 2 hardcovers kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands 2 hardcovers
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 20.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hayo Riemersma - '1,2,3' kopen? Bied vanaf 95!
Hayo Riemersma (1950) Nederlands '1,2,3'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Roel Achterberg - I sound like a retard (zeefdruk op canvas) kopen? Bied vanaf 95!
Roel Achterberg (1951) Nederlands I sound like a retard (zeefdruk op canvas)
Afmetingen 20.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 95
Direct kopen
Florentijn Bruning - “Mona Lisa 59” - Gemengde techniek op canvas - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Florentijn Bruning (1963) Nederlands “Mona Lisa 59” - Gemengde techniek op canvas - Handgesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ruud de Wild - Baby i'm Yours kopen? Bied vanaf 385!
Ruud de Wild (1969) Nederlands Baby i'm Yours
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 385
Direct kopen
Herman Brood - Family Affair - Handgesigneerd - 66/250 kopen? Bied vanaf 500!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Family Affair - Handgesigneerd - 66/250
Afmetingen 81 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Herman Brood - Brasil God kopen? Bied vanaf 345!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Brasil God
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Herman Brood - Kroning van de Koning Handgesigneerd Lage Oplage 41/50 kopen? Bied vanaf 900!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kroning van de Koning Handgesigneerd Lage Oplage 41/50
Afmetingen 104 x 119 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Herman Brood - Pink Indian kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pink Indian
Afmetingen 65 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Herman Brood - Kid Creole kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kid Creole
Afmetingen 76 x 98.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Espen Hagen - Indian. kopen? Bied vanaf 349!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors Indian.
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 349
Direct kopen
Diederik Van Apple - Kunststof beeld op marmeren voetstuk: Art Against War - Silver Butterfly Gun" kopen? Bied vanaf 399!
Diederik Van Apple (1985) Nederlands Kunststof beeld op marmeren voetstuk: Art Against War - Silver Butterfly Gun"
Techniek Kunststof
Afmetingen 18 x 18 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jack Vissers - Meeska Mooska - offset op canvas - kleine oplage! kopen? Bied vanaf 100!
Jack Vissers (1956) Nederlands Meeska Mooska - offset op canvas - kleine oplage!
Techniek Giclée
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 100
Direct kopen
Ad van Hassel - handgesigneerde zeefdruk | 'Marilyn Monroe' kopen? Bied vanaf 20!
Ad van Hassel (1953) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Marilyn Monroe'
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Sjoerd Bakker - Thais huisje kopen? Bied vanaf 85!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Thais huisje
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Herman Tjepkema - Liggende vrouw kopen? Bied vanaf 155!
Herman Tjepkema (1955) Nederlands Liggende vrouw
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Direct kopen
Ans Markus - Vrouw met gekruiste handen kopen? Bied vanaf 7000!
Ans Markus (1947) Nederlands Vrouw met gekruiste handen
Afmetingen 83 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Rieks Hamminga - ms PAX van J. Oldenburger kopen? Bied vanaf 350!
Rieks Hamminga (1918-1990) Nederlands ms PAX van J. Oldenburger
Afmetingen 51.5 x 71.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 38
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Frits Weiland - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ferenc Gogos - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1989 kopen? Bied vanaf 100!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Arie van Geest - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Arie van Geest (1948) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 46 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jurjen de Haan - naam schilderij: "huisdier" kopen? Bied vanaf 250!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands naam schilderij: "huisdier"
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Co Westerik - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Paar in landschap' | 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Paar in landschap' | 1991
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Alphons Freijmuth - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kris Kras' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Kris Kras' | 1994
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Sven Hoekstra - kleurenzeefdruk | 'Masker voor een kaal hoofd I' kopen? Bied vanaf 20!
Sven Hoekstra (1945) Nederlands kleurenzeefdruk | 'Masker voor een kaal hoofd I'
Afmetingen 45 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lei Molin - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 132 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Pieter Defesche - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Lo van der Linden - Object van ijzer kopen? Bied vanaf 350!
Lo van der Linden (1937) Nederlands Object van ijzer
Techniek IJzer
Afmetingen 51 x 11 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Bert Vredegoor - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zie de maan' | 1991 kopen? Bied vanaf 35!
Bert Vredegoor (1956) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zie de maan' | 1991
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ferenc Gogos - handgesigneerde kleurenlitho | 'Vogelman' | 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Ferenc Gogos (1936-2011) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Vogelman' | 1995
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 285!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 66 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Jan Wolkers - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Landschap' | 1992
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Rinke Nijburg - Zeefdruk ‘Once in a blue moon’ kopen? Bied vanaf 75!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands Zeefdruk ‘Once in a blue moon’
Afmetingen 29 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Dansend paar kopen? Bied vanaf 150!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Dansend paar
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Corrie Haverkort - Bali Fish Market kopen? Bied vanaf 250!
Corrie Haverkort Nederlands Bali Fish Market
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Luie meid kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Luie meid
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Laetitia de Haas - Venetie ... kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Nel Kluitman - Lugoggia in Tessin kopen? Bied vanaf 150!
Nel Kluitman (1906-1990) Nederlands Lugoggia in Tessin
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Porceleyne Fles - herdenkingsschotel 12,5 jaar huwelijk Bernhard en Juliana kopen? Bied vanaf 175!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands herdenkingsschotel 12,5 jaar huwelijk Bernhard en Juliana
Afmetingen 4 x 36 x 36 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Rogi Wieg - Acryl schilderij op canvasboard - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Rogi Wieg (1962-2015) Nederlands Acryl schilderij op canvasboard - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen