Michel Somers - Houtdruk - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Michel Somers (1949) Nederlands Houtdruk - 1993
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 70 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 49
Direct kopen
Jan Harm Weijns - Doorkijkje kopen? Bied vanaf 100!
Jan Harm Weijns (1864-1945) Nederlands Doorkijkje
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan van de Ven - Landschap met huis kopen? Bied vanaf 100!
Jan van de Ven (1909-1988) Nederlands Landschap met huis
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Albert Buikema - Winterse Alpenweide kopen? Bied vanaf 200!
Albert Buikema (1949-1994) Nederlands Winterse Alpenweide
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho: Tango - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 54
Direct kopen
Martin van Wordragen - Ingelijste olieverf: "Spelend kind" - 2002 kopen? Bied vanaf 475!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Ingelijste olieverf: "Spelend kind" - 2002
Afmetingen 88 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Frank van Hemert - Zeefdruk - Gesigneerd - Ingelijst - 38x37 cm - 1991 kopen? Bied vanaf 70!
Frank van Hemert (1956) Nederlands Zeefdruk - Gesigneerd - Ingelijst - 38x37 cm - 1991
Afmetingen 38 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jentsje Popma - Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999 kopen? Bied vanaf 995!
Jentsje Popma (1921-2022) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'bergweggetje' - 1999
Afmetingen 51 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Dirk de Herder - Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 175!
Dirk de Herder (1914-2003) Nederlands Gealtinezilverdruk: De Gracht Amsterdam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jaap Wagemaker - Handdruk kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Wagemaker (1906-1972) Nederlands Handdruk
Afmetingen 72 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - Red Bull RB13 - Max Verstappen 2017 kopen? Bied vanaf 39!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Red Bull RB13 - Max Verstappen 2017
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - Red Bull RB 15 - 2019 - Max Verstappen - Shakedown At Silverstone kopen? Bied vanaf 39!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands Red Bull RB 15 - 2019 - Max Verstappen - Shakedown At Silverstone
Techniek Offset
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Tom Waakop Reijers - Compositie Nautilus kopen? Bied vanaf 229!
Tom Waakop Reijers (1948) Nederlands Compositie Nautilus
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 2890 g
€ 229
Direct kopen
Piet Willems - " DE UiL " kopen? Bied vanaf 50!
Piet Willems (1941) Nederlands " DE UiL "
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hans Abbing - zeer grote krijttekening - 1995 kopen? Bied vanaf 200!
Hans Abbing (1946) Nederlands zeer grote krijttekening - 1995
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Marcel van Eeden - Houtskooltekening van een trambestuurder kopen? Bied vanaf 425!
Marcel van Eeden (1965) Nederlands Houtskooltekening van een trambestuurder
Techniek Houtskool
Afmetingen 19 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 425
Direct kopen
Piet Warffemius - Bronzen sculptuur: boom - 1999 kopen? Bied vanaf 599!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Bronzen sculptuur: boom - 1999
Techniek Brons
Afmetingen 35 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf op papier - 1957 kopen? Bied vanaf 1999!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf op papier - 1957
Afmetingen 64 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Karel Appel - Kleurenlitho: Abstracte compositie - 1960 kopen? Bied vanaf 995!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho: Abstracte compositie - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
RAAK Lampen - Zeer zeldzaam: Raak Lampen Catalogus 7 kopen? Bied vanaf 85!
RAAK Lampen (1954-2011) Nederlands Zeer zeldzaam: Raak Lampen Catalogus 7
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Peter Leyenaar - Bronzen sculptuur: "spelende kinderen" kopen? Bied vanaf 295!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands Bronzen sculptuur: "spelende kinderen"
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 16 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 3168 g
€ 295
Direct kopen
Studio van Eldik - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 69!
Studio van Eldik Nederlands Moeder met kind
Afmetingen 48 x 14 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 940 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 69
Direct kopen
Rob Scholte - Zeefdruk: omgekeerde wereld II - 2005 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 195!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: omgekeerde wereld II - 2005 (laatste exemplaar!)
Afmetingen 120.5 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jitse Sikkema - Op weg kopen? Bied vanaf 499!
Jitse Sikkema (1943) Nederlands Op weg
Techniek Brons
Afmetingen 48 x 41 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 4580 g
€ 499
Direct kopen
Afmetingen 146 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.250
Direct kopen
Jan Toorop - Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland kopen? Bied vanaf 1500!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Inkttekening: Landschap nabij Hergiswil, Zwitserland
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23.5 x 18 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Piet Clijnk - Gracht kopen? Bied vanaf 105!
Piet Clijnk (1899-1967) Nederlands Gracht
Afmetingen 57 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 105
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Clemens Briels - - Zeefdruk, After 10:30 P.M. kopen? Bied vanaf 230!
Clemens Briels (1946) Nederlands - Zeefdruk, After 10:30 P.M.
Afmetingen 113 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Direct kopen
Jan Schoonhoven Jr. - 2010 R08 ST13 kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven Jr. (1975) Nederlands 2010 R08 ST13
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 320
Direct kopen
Dick Tasma - onbekend kopen? Bied vanaf 28!
Dick Tasma (1951-2013) Nederlands onbekend
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN - Druipsteen gemende technieken kopen? Bied vanaf 100!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN - Druipsteen gemende technieken
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Maurice Grothausen - Rood/Rond gemengde techniek op canvas TWEE STUKS kopen? Bied vanaf 100!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands Rood/Rond gemengde techniek op canvas TWEE STUKS
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Andre van der Vossen - houtsnede Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede Volendam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Wim Jurcka - Ballerina kopen? Bied vanaf 75!
Wim Jurcka (1905-1963) Nederlands Ballerina
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - Litho: mer du sud - 1958(Oplage slechts 12 stuks!!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: mer du sud - 1958(Oplage slechts 12 stuks!!)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers - Stilleven met fruit - Aquarel - 23x30 cm kopen? Bied vanaf 220!
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers (1828-1893) Nederlands Stilleven met fruit - Aquarel - 23x30 cm
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Eef de Weerd - “Vluchteling” kopen? Bied vanaf 65!
Eef de Weerd (1926-1989) Nederlands “Vluchteling”
Techniek Stift
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Frans van der Heide - Duivenhouder bij Sint Kruis kopen? Bied vanaf 200!
Frans van der Heide (1936) Nederlands Duivenhouder bij Sint Kruis
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Kees Verwey - Stilleven kopen? Bied vanaf 900!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Stilleven
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Toon Kelder - "Vogel" kopen? Bied vanaf 295!
Toon Kelder (1894-1973) Nederlands "Vogel"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 82.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Ad M. Jenner - Man met snaarinstrument/weefgetouw ? kopen? Bied vanaf 180!
Ad M. Jenner (1953) Nederlands Man met snaarinstrument/weefgetouw ?
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 15 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 1770 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Adine Engelman - Adriaan Engelman - Blokken in rood, geel , wit en groen kopen? Bied vanaf 180!
Adine Engelman (1937) Nederlands Adriaan Engelman - Blokken in rood, geel , wit en groen
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 105 cm (h x b)
Drager Board
€ 180
Direct kopen
Ad van den Brink - Act van drie personen kopen? Bied vanaf 229!
Ad van den Brink (1944) Nederlands Act van drie personen
Techniek Brons
Afmetingen 36 x 20 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 7600 g
€ 229
Direct kopen