James Chiew - La panthere met certificaat kopen? Bied vanaf 699!
James Chiew (1969) Nederlands Singaporees La panthere met certificaat
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Hannes Kuiper - Nature's Love kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Nature's Love
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: Compositie met rode vogel - 1996 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: Compositie met rode vogel - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Saskia Bremer - zonder titel maar met lijst! GB-6 kopen? Bied vanaf 55!
Saskia Bremer (1964) Nederlands zonder titel maar met lijst! GB-6
Afmetingen 52 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Carlos Blaaker - Olifant in de natuur kopen? Bied vanaf 160!
Carlos Blaaker (1961) Nederlands Olifant in de natuur
Afmetingen 130 x 154 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Debora Duyvis - "Het leven is een wonderboek" kopen? Bied vanaf 60!
Debora Duyvis (1886-1974) Nederlands "Het leven is een wonderboek"
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Krin Rinsema - portrettengalerij (groot) kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands portrettengalerij (groot)
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
James Chiew - We are the World kopen? Bied vanaf 160!
James Chiew (1969) Nederlands Singaporees We are the World
Techniek Digitale Print
Afmetingen 130 x 260 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Walter van Oel - Compositie kopen? Bied vanaf 350!
Walter van Oel (1942) Nederlands Compositie
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 350
Direct kopen
Jeroen Henneman - Het atelier in de Vossiusstraat, litho kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Het atelier in de Vossiusstraat, litho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Willem Snitker - Tekening van Muzikant kopen? Bied vanaf 75!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Tekening van Muzikant
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 8 x 5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Direct kopen
Hans Jouta - Bronzen sculptuur: twee zeepaardjes - 2019 kopen? Bied vanaf 699!
Hans Jouta (1966) Nederlands Bronzen sculptuur: twee zeepaardjes - 2019
Techniek Brons
Afmetingen 39 x 15 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1662 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Peter Schenk - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!
Peter Schenk (1944-2011) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995 kopen? Bied vanaf 599!
Evert den Hartog (1949) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Johan Claassen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 265!
Johan Claassen (1943-2023) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 265
Direct kopen
Peer Veneman - set van vijf verschillende gesigneerde bladen 'Four Seasons' kopen? Bied vanaf 120!
Peer Veneman (1952) Nederlands set van vijf verschillende gesigneerde bladen 'Four Seasons'
Techniek Computerprint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Kees de Goede - zonder titel, groen kopen? Bied vanaf 95!
Kees de Goede (1954) Nederlands zonder titel, groen
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Eliza Kopec - clear object kopen? Bied vanaf 70!
Eliza Kopec (1960) Nederlands clear object
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Ad van Hassel - Rode Tulpen & Gele Tulpen (lot van 2) kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Rode Tulpen & Gele Tulpen (lot van 2)
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Dick Berendes - Ex libris (lot van 2) kopen? Bied vanaf 20!
Dick Berendes (1942) Nederlands Ex libris (lot van 2)
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rob Scholte - Strippenkaar - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 249!
Rob Scholte (1958) Nederlands Strippenkaar - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Mark Verdoes - India-4 kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands India-4
Techniek Giclée
Afmetingen 78 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Karel Slingervoet - Deurtje kopen? Bied vanaf 345!
Karel Slingervoet (1939-1978) Nederlands Deurtje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 27 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Vooruitstrevend denken kopen? Bied vanaf 89!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Vooruitstrevend denken
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 13 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Laetitia de Haas - Terras kopen? Bied vanaf 49!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Terras
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Studio van Eldik - Vrouw kopen? Bied vanaf 59!
Studio van Eldik Nederlands Vrouw
Afmetingen 48 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 59
Direct kopen
Brigitte Boemaars - Feest kopen? Bied vanaf 399!
Brigitte Boemaars (1959) Nederlands Feest
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2500 g
€ 399
Direct kopen
Laetitia de Haas - Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 39!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jo Vergeer - abstracte tekening in inkt kopen? Bied vanaf 100!
Jo Vergeer (1894-1969) Nederlands abstracte tekening in inkt
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 28 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 100
Direct kopen
Frits Vogel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Frits Vogel (1931-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 66 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jochum Bakker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jochum Bakker (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 98 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jan Cremer - Balpen, stropdas en blikken kopen? Bied vanaf 59!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Balpen, stropdas en blikken
Techniek Overig
Afmetingen 40 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Wim Motz - Litho "Improvisatie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Improvisatie"
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Wouter Stips - Olieverf op doek: 'Meeting Pavlov' kopen? Bied vanaf 1099!
Wouter Stips (1944) Nederlands Olieverf op doek: 'Meeting Pavlov'
Afmetingen 160 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.099
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Fluitspeelsters en dansers - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Kees Andrea - Litho: Harlekijnen met vliegers en hond kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Hans Kanters - Litho: surrealistische voorstelling kopen? Bied vanaf 125!
Hans Kanters (1947) Nederlands Litho: surrealistische voorstelling
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Martin van Waning - Ets: zeegezicht kopen? Bied vanaf 40!
Martin van Waning (1889-1972) Nederlands Ets: zeegezicht
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Reinier Lucassen - Praag Bild 998 - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 89!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Praag Bild 998 - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste ets/aquatint: Reiger, vis en slak ‘Le héron(de la Fontaine)' - 1952 kopen? Bied vanaf 495!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: Reiger, vis en slak ‘Le héron(de la Fontaine)' - 1952
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Grietje Postma - Vier gesigneerde houtsnedes in een lijst: de vier seizoenen - 2004 kopen? Bied vanaf 899!
Grietje Postma (1961) Nederlands Vier gesigneerde houtsnedes in een lijst: de vier seizoenen - 2004
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Direct kopen
Reinier Lucassen - Prg Bild2 998 - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 89!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Prg Bild2 998 - gesigneerde ets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Hans Innemee - Ingelijste zeefdruk:'looking for something that may becomes' (nette lijst !) kopen? Bied vanaf 225!
Hans Innemee (1951) Nederlands Ingelijste zeefdruk:'looking for something that may becomes' (nette lijst !)
Afmetingen 79 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jan Hendrix - Zeefdruk: bomen kopen? Bied vanaf 55!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zeefdruk: bomen
Afmetingen 37 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001 kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Grote zeefdruk: Strada Rosso II - 2001
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen