Reinout Zikel - Red Light District I kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Red Light District I
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - Tichelaar Makkum schaaltje met zilverkleurige beugel kopen? Bied vanaf 60!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Tichelaar Makkum schaaltje met zilverkleurige beugel
Afmetingen 5 x 19 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 295 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Porceleyne Fles - Delftsblauw tableau naar Mesdag kopen? Bied vanaf 100!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Delftsblauw tableau naar Mesdag
Afmetingen 23 x 23 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Gerriet Postma - Gouache incl gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 475!
Gerriet Postma (1932-2009) Nederlands Gouache incl gesigneerd boek
Techniek Gouache
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - Onbekend kopen? Bied vanaf 300!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands Onbekend
Afmetingen 74 x 169 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 300
Direct kopen
Franciscus Leonardus Corsius - Hollans landschap kopen? Bied vanaf 220!
Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013) Nederlands Hollans landschap
Afmetingen 85 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - Westerkerk in kleur - ingelijst - 24266 kopen? Bied vanaf 80!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Westerkerk in kleur - ingelijst - 24266
Techniek Ets
Afmetingen 55 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Olav Vorsel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Olav Vorsel (1922-2007) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ad de Roo - Stilleven kopen? Bied vanaf 400!
Ad de Roo (1959) Nederlands Stilleven
Afmetingen 86 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jef Diederen - Omgehakte bomen kopen? Bied vanaf 100!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Omgehakte bomen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Anton Dirckx - S.S. Scipio op een warme dag in de Rijnhaven kopen? Bied vanaf 285!
Anton Dirckx (1878-1927) Nederlands S.S. Scipio op een warme dag in de Rijnhaven
Afmetingen 50 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Aat Verhoog - Gezellig op 't bankje kopen? Bied vanaf 100!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Gezellig op 't bankje
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Marijn Moree - Zeemeermin met vissen kopen? Bied vanaf 60!
Marijn Moree (1951) Nederlands Zeemeermin met vissen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Boerenerf kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Boerenerf
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Riek Wesseling - Zelfportret kopen? Bied vanaf 150!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Zelfportret
Techniek Potlood
Afmetingen 80 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Erik Oldenhof - Zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 46 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 10.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Harm Veldhoen - Vastgegroeid kopen? Bied vanaf 25!
Harm Veldhoen (1946) Nederlands Vastgegroeid
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Papegaai kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Cornelis Begeer - Postzegelvereeniging Breda kopen? Bied vanaf 95!
Cornelis Begeer (1869-1946) Nederlands Postzegelvereeniging Breda
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 5.6 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Clemens Briels - grote ingelijste zeefdruk (Dos Gardenias para mi Linda Muchacha) kopen? Bied vanaf 225!
Clemens Briels (1946) Nederlands grote ingelijste zeefdruk (Dos Gardenias para mi Linda Muchacha)
Afmetingen 115 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!)
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Peter Klashorst - Niet bekend kopen? Bied vanaf 450!
Peter Klashorst (1957-2024) Nederlands Niet bekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 107 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Peter Riezebos - Matrix kopen? Bied vanaf 250!
Peter Riezebos (1980) Nederlands Matrix
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Vincent van Gogh - Van Gogh in close-up kopen? Bied vanaf 20!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Van Gogh in close-up
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Astrid Engels - Three Graces kopen? Bied vanaf 275!
Astrid Engels (1941) Nederlands Three Graces
Techniek Giclée
Afmetingen 103 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Astrid Engels - Yin Yang kopen? Bied vanaf 275!
Astrid Engels (1941) Nederlands Yin Yang
Techniek Giclée
Afmetingen 122 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Marcel Wanders - Schaal Marcel Wanders & De Bijenkorf kopen? Bied vanaf 20!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Schaal Marcel Wanders & De Bijenkorf
Afmetingen 11 x 16.4 cm (h x b)
Gewicht 70.2 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Jan Schonk - Jan Schonk kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands Jan Schonk
Afmetingen 70 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Arty Grimm - onbekend kopen? Bied vanaf 35!
Arty Grimm (1950) Nederlands onbekend
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Peter Meijer - Vargo, Acryl op doek kopen? Bied vanaf 325!
Peter Meijer (1953) Nederlands Vargo, Acryl op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 184 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Marinus Fuit - een zomer middag in een stad aan zee kopen? Bied vanaf 250!
Marinus Fuit (1934) Nederlands een zomer middag in een stad aan zee
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Wim Bos - Boten in de haven kopen? Bied vanaf 50!
Wim Bos (1906-1974) Nederlands Boten in de haven
Techniek Gouache
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Louter Genieten kopen? Bied vanaf 250!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Louter Genieten
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hans Heijman - Zelf vergeten hoekje kopen? Bied vanaf 100!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zelf vergeten hoekje
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Geertjan van Oostende - (niet goed leesbaar) kopen? Bied vanaf 500!
Geertjan van Oostende (1941) Nederlands (niet goed leesbaar)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Herman Brood - 'VLiegtuig' (groot werk, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 'VLiegtuig' (groot werk, mooi gelijst)
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Olaf Stevens - Kristalobject vervaardigd in de Zweedse graaltechniek kopen? Bied vanaf 190!
Olaf Stevens (1954) Nederlands Kristalobject vervaardigd in de Zweedse graaltechniek
Afmetingen 8.8 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Wil Lof - Wil Lof kopen? Bied vanaf 50!
Wil Lof (1948) Nederlands Wil Lof
Techniek Acryl
Afmetingen 53.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Frans Joosen - Vrouw met kinderen. kopen? Bied vanaf 95!
Frans Joosen (1932-2021) Nederlands Vrouw met kinderen.
Afmetingen 85 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 38!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote, in diverse grijstinten handgekl. reliëf Ets/aquatint - zeer kleine oplage
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Maaike Alma - Fata Morgana 7 kopen? Bied vanaf 30!
Maaike Alma (1943) Nederlands Fata Morgana 7
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 30
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen