Maurice Grothausen - Type MG-03 PIJL olijfgroen + blauw OPRUIMING kopen? Bied vanaf 100!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands Type MG-03 PIJL olijfgroen + blauw OPRUIMING
Techniek Hout
Afmetingen 120 x 140 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
€ 100
Direct kopen
Borek Sipek - LUIGI I kopen? Bied vanaf 550!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch LUIGI I
Afmetingen 80 x 60 x 50 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 550
Direct kopen
Maurice Grothausen - RELIËFPANELEN XXL – Maurice M. Grothausen (1972–1976) kopen? Bied vanaf 125!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands RELIËFPANELEN XXL – Maurice M. Grothausen (1972–1976)
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Drager Paneel
€ 125
Direct kopen
Bert Jonkers - Abstracte ZERO Compositie kopen? Bied vanaf 400!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Abstracte ZERO Compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Maurice Grothausen - XXL-paneel 9 uur groen kopen? Bied vanaf 125!
Maurice Grothausen (1925-2016) Nederlands XXL-paneel 9 uur groen
Techniek Hout
Afmetingen 120 x 120 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
€ 125
Direct kopen
Jan van Munster - UITGAVE MET PYROGRAFIEËN. kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Munster (1939) Nederlands UITGAVE MET PYROGRAFIEËN.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Geometrische compositie, zeefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel, droge naald ets kopen? Bied vanaf 175!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Piet Tuytel - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 700!
Piet Tuytel (1956) Nederlands ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Techniek IJzer
Afmetingen 59 x 55 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 14700 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, complete map met 5 gesigneerde zeefdrukken (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, complete map met 5 gesigneerde zeefdrukken (groot)
Afmetingen 66 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Willem Rip - Rivierlandschap bij avondlicht - gesigneerd kopen? Bied vanaf 400!
Willem Rip (1856-1922) Nederlands Rivierlandschap bij avondlicht - gesigneerd
Afmetingen 20 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 400
Direct kopen
Willem Janssen - 2 vrouwen kopen? Bied vanaf 500!
Willem Janssen (1950) Nederlands 2 vrouwen
Afmetingen 140 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 500
Direct kopen
Arend Hijner - Praatje door het raam kopen? Bied vanaf 499!
Arend Hijner (1866-1916) Nederlands Praatje door het raam
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Raphael Hermans - Grote schaal kopen? Bied vanaf 65!
Raphael Hermans (1974) Nederlands Grote schaal
Techniek Keramiek
Afmetingen 8 x 39 x 39 cm (h x b x d)
€ 65
Direct kopen
Geert de Bruijn - Boothuizen kopen? Bied vanaf 60!
Geert de Bruijn (1956) Nederlands Boothuizen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 91 x 101 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Siet Zuyderland - Litho: Reading VIII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Litho: Reading VIII - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Theo Kuijpers - Zeefdruk: Arcades - 2003 kopen? Bied vanaf 69!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Zeefdruk: Arcades - 2003
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Anita Brus - Gier-8 kopen? Bied vanaf 25!
Anita Brus (1959) Nederlands Gier-8
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste ets/aquatint: 'De raaf en de vos(Fables de la Fontaine)' kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ingelijste ets/aquatint: 'De raaf en de vos(Fables de la Fontaine)'
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Koninklijke Tichelaar Makkum - sierbord met tekst kopen? Bied vanaf 20!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands sierbord met tekst
Afmetingen 5.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Anita Brus - Afbraakpand 2 kopen? Bied vanaf 75!
Anita Brus (1959) Nederlands Afbraakpand 2
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Anita Brus - Oude kapel in Rego de Vide kopen? Bied vanaf 75!
Anita Brus (1959) Nederlands Oude kapel in Rego de Vide
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Theo Kuijpers - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 49!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands Litho - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Anita Brus - Ikarus 2 kopen? Bied vanaf 75!
Anita Brus (1959) Nederlands Ikarus 2
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Marcel Wanders - Design vaas uit de Vase Collection 2015 voor Randstad kopen? Bied vanaf 50!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Design vaas uit de Vase Collection 2015 voor Randstad
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 713 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Anita Brus - Bemvenido seja quem ver por bem kopen? Bied vanaf 75!
Anita Brus (1959) Nederlands Bemvenido seja quem ver por bem
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Eric van Solm - Houten sculptuur - 2017 kopen? Bied vanaf 395!
Eric van Solm (1958) Nederlands Houten sculptuur - 2017
Techniek Hout
Afmetingen 42 x 44 x 32 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Gerrit van Dijk - Pink Morris Show kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit van Dijk (1938-2012) Nederlands Pink Morris Show
Techniek Collage
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Yvonne Cup - 'Gelaagd Hart' kopen? Bied vanaf 225!
Yvonne Cup Nederlands 'Gelaagd Hart'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 19 x 19 cm (h x b x d)
€ 225
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Stifttekening kopen? Bied vanaf 45!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Stifttekening
Techniek Stift
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 49!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Met aquarel ingekleurde pentekening kopen? Bied vanaf 45!
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Reggi Scherpbier - Boerenlandschap kopen? Bied vanaf 85!
Reggi Scherpbier (1910-1991) Nederlands Boerenlandschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven met ketel kopen? Bied vanaf 410!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven met ketel
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Direct kopen
Gaston Noelanders - Boerderijtje. kopen? Bied vanaf 33!
Gaston Noelanders (1910-1987) Nederlands Boerderijtje.
Afmetingen 34 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Direct kopen
Ilona Schmit - Sprookje kopen? Bied vanaf 70!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Sprookje
Afmetingen 60 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Mirko Krabbe - onderhuidsebloemen , fleurs souscutanées kopen? Bied vanaf 250!
Mirko Krabbe (1960) Nederlands onderhuidsebloemen , fleurs souscutanées
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Corneille - 3 kleuren litho's en een gesigneerd boek: l'amour au jour le jour II - 1997 kopen? Bied vanaf 799!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 kleuren litho's en een gesigneerd boek: l'amour au jour le jour II - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Direct kopen
Paul Blanca - uit de serie Kristal kopen? Bied vanaf 210!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands uit de serie Kristal
Techniek C-Print
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Paul Blanca - portret kopen? Bied vanaf 210!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands portret
Techniek C-Print
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Edmond Bellefroid - Koninklijke Mosa - Vaas - 1954 Triënnale Milaan, Gouden medaille kopen? Bied vanaf 40!
Edmond Bellefroid (1893-1971) Nederlands Koninklijke Mosa - Vaas - 1954 Triënnale Milaan, Gouden medaille
Afmetingen 45 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 680 g
€ 40
Direct kopen
Jeanne Hendrikse - Jeugd kopen? Bied vanaf 50!
Jeanne Hendrikse (1949) Nederlands Jeugd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Lilith - uit de serie "Just me" kopen? Bied vanaf 225!
Lilith (1964) Nederlands uit de serie "Just me"
Techniek C-Print
Afmetingen 19 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 225
Direct kopen
Anita Duijf - Zwarte tulp kopen? Bied vanaf 65!
Anita Duijf (1951) Nederlands Zwarte tulp
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Piet Bouter - boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 150!
Piet Bouter (1887-1968) Nederlands boerderij met kippen
Afmetingen 53 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen