Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho
Omschrijving
Eduard van Zanden (1903-1997)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1960
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Minimalistisch
Onderwerp
Architectuur
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
28 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
7/20
Litho door Eduard van Zanden Voorstelling van een bouwput bij de Deltawerken Losbladig, beeldmaat 28x42, bladmaat 48x63 Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.; 'Ed v Zanden '60' Getiteld en gedateerd in potlood l.o.: 'III Bouwput Haringvliet Deltawerken 1960' Zeer kleine oplage, m.o. in potlood '7/20' en annotatie 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00