Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho

Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!
Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!Eduard van Zanden - Bouwput Haringvliet Deltawerken - Litho kopen? Bied vanaf 75!
  • Eduard van Zanden (1903-1997)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1960
Techniek Litho
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 7/20
Litho door Eduard van Zanden
Voorstelling van een bouwput bij de Deltawerken
Losbladig, beeldmaat 28x42, bladmaat 48x63
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.; 'Ed v Zanden '60'
Getiteld en gedateerd in potlood l.o.: 'III Bouwput Haringvliet Deltawerken 1960'
Zeer kleine oplage, m.o. in potlood '7/20'
en annotatie 'eigen druk'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Eduard van Zanden (1903-1997)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3512 verkochte items
Alle items (58)
42 cm
28 cm