Henk Huig - Houtsnede kopen? Bied vanaf 39!
Henk Huig (1934) Nederlands Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Piet van Stuivenberg - Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho met collage: Ard Schenk - unicum - 1966
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Martin Engelman - Kleurenlitho - 1970 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Kleurenlitho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 88.5 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Doris Groeneveld - Zeefdruk - 1980 kopen? Bied vanaf 45!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands Zeefdruk - 1980
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Harry van Kuyk - Zeefdruk: naakt - 1996 kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: naakt - 1996
Afmetingen 50.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Gerard Prent - Acryl op board - 1986 kopen? Bied vanaf 375!
Gerard Prent (1954) Nederlands Acryl op board - 1986
Techniek Acryl
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 375
Direct kopen
Jasper Krabbé - Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 595!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 100!
Frank Lodeizen (1931-2013) Nederlands Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 100
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Cees Landsaat - Ets/aquatint: De parade II - 1977 kopen? Bied vanaf 49!
Cees Landsaat (1948-2007) Nederlands Ets/aquatint: De parade II - 1977
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 81 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!
Toon van Driel (1945) Nederlands Pentekening: "Hullie"
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 10.5 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - spel en nederlaag – 4 ingekleurde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 199!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands spel en nederlaag – 4 ingekleurde zeefdrukken
Afmetingen 16.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Astrid Engels - Gemengde techniek op doek(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 1000!
Astrid Engels (1941) Nederlands Gemengde techniek op doek(zeer groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 160 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 250!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
Afmetingen 30 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Alexander Gerhardus Dieperink - 3 stuks gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 59!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands 3 stuks gesigneerde Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Gerrit de Moree - 6 litho's kopen? Bied vanaf 59!
Gerrit de Moree (1909-1981) Nederlands 6 litho's
Techniek Litho
Afmetingen 18 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Super A - Pinokkio kopen? Bied vanaf 279!
Super A (1981) Nederlands Pinokkio
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 279
Direct kopen
Afmetingen 60 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Arthur Stam - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Arthur Stam (1953) Nederlands Gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Leentje Linders - Ets: "A good start" - 1993 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "A good start" - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Piet Klaasse - Litho: Met de beste wensen voor 1978, van Anne en Piet Klaasse kopen? Bied vanaf 39!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: Met de beste wensen voor 1978, van Anne en Piet Klaasse
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 59!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Ton Schulten - Ingelijste kleurenzeefdruk: ''Herfst I" - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Ingelijste kleurenzeefdruk: ''Herfst I" - 1998
Afmetingen 88 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Rien Goené - Figuur ijzer kopen? Bied vanaf 650!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Figuur ijzer
Techniek IJzer
Afmetingen 32 x 17 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Herman Brood - Hopper kopen? Bied vanaf 11950!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hopper
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 270 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 11.950
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987 kopen? Bied vanaf 239!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: "Hymne a l'ete" - 1987
Afmetingen 35 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Herman Hahndiek - Bokspringers Rien Goené kopen? Bied vanaf 50!
Herman Hahndiek (1907-1997) Nederlands Zuid-Afrikaans Bokspringers Rien Goené
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Herman Hahndiek - Liefdeskoppel Rien Goené kopen? Bied vanaf 50!
Herman Hahndiek (1907-1997) Nederlands Zuid-Afrikaans Liefdeskoppel Rien Goené
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Jan Linschooten - Ingelijste olieverf op board: Clown met trompet kopen? Bied vanaf 199!
Jan Linschooten (1909-1995) Nederlands Ingelijste olieverf op board: Clown met trompet
Afmetingen 53.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Hans Leyerzapf - Zeefdruk: Ver van huis kopen? Bied vanaf 175!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Zeefdruk: Ver van huis
Afmetingen 65 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Rob Scholte - Made in China- Collage van viltstiften kopen? Bied vanaf 779!
Rob Scholte (1958) Nederlands Made in China- Collage van viltstiften
Techniek Collage
Afmetingen 86 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 779
Direct kopen
Grafisch Gezelschap de Luis - Houtdruk - 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Grafisch Gezelschap de Luis (1960) Nederlands Houtdruk - 1975
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Doris Charlotte Becke - Schuilend. Man in "hol". kopen? Bied vanaf 35!
Doris Charlotte Becke (1940) Nederlands Schuilend. Man in "hol".
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Hans Leyerzapf - Zeefdruk: De bestanddelen - 2005 kopen? Bied vanaf 175!
Hans Leyerzapf (1950) Nederlands Zeefdruk: De bestanddelen - 2005
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Reinout Zikel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Karin van Ommeren - Stenen beeld: "Slapende vogel" kopen? Bied vanaf 695!
Karin van Ommeren (1955) Nederlands Stenen beeld: "Slapende vogel"
Techniek Steen
Afmetingen 16 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 4200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Dirkje Kuik - vergezicht – gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 49!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands vergezicht – gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Simon Vinkenoog - Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Simon Vinkenoog (1928-2009) Nederlands Boek: Louter genieten, met teksten en reproducties - 1993
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Reinout Zikel - Tunnel kopen? Bied vanaf 125!
Reinout Zikel (1969) Nederlands Tunnel
Techniek Aquarel
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Pieter Geraedts - Gemengde techniek - 1962 kopen? Bied vanaf 59!
Pieter Geraedts (1911-1978) Nederlands Gemengde techniek - 1962
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Joop Moesman - Unieke proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Unieke proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Arie van Geest - "Fallen Angel". kopen? Bied vanaf 195!
Arie van Geest (1948) Nederlands  "Fallen Angel".
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Marie Cecile Thijs - White Chocolate & Cacao Butter, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100 kopen? Bied vanaf 595!
Marie Cecile Thijs (1964) Nederlands White Chocolate & Cacao Butter, Print op dibond, gesigneerd verso 21/100
Techniek C-Print
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Hans Wap - Zeefdruk: Spinning tops - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Spinning tops - 1998
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Fred Koot - Litho: "Meroe" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Meroe"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen