Josien Brenneker - Grafiek 3 kopen? Bied vanaf 50!
Josien Brenneker (1950) Nederlands Grafiek 3
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Thomas Heesakkers - Groot pronk/jacht stilleven kopen? Bied vanaf 395!
Thomas Heesakkers (1946) Nederlands Groot pronk/jacht stilleven
Afmetingen 112 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Ad Verstijnen - Indianenverhalen kopen? Bied vanaf 95!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Indianenverhalen
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Edouard Manet - Portret van een vrouw met hoed - Offsetlithografie - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Edouard Manet (1832-1883) Nederlands Portret van een vrouw met hoed - Offsetlithografie - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ad Verstijnen - Sight Seeing grijs kopen? Bied vanaf 100!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Sight Seeing grijs
Afmetingen 101 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jessica Keppel - Grote in nieuwstaat verkerende Zeefdruk en collage -1993 - bep. oplage kopen? Bied vanaf 31!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Grote in nieuwstaat verkerende Zeefdruk en collage -1993 - bep. oplage
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 31
Direct kopen
Jos van den Berg - Grote Ets/Aquatint "de zusters" zeer kleine oplage (20) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 21!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Grote Ets/Aquatint "de zusters" zeer kleine oplage (20) - gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Piet van Dokkum - Mooi Veere kopen? Bied vanaf 30!
Piet van Dokkum (1910-1990) Nederlands Mooi Veere
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Eric Dordregter - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Eric Dordregter (1948) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Peter Heij - Yosemite Together kopen? Bied vanaf 185!
Peter Heij (1960) Nederlands Yosemite Together
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Peter Heij - Face 21 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 21
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Peter Heij - Petunias, gemengde techniek-acryl op foto-dibond kopen? Bied vanaf 95!
Peter Heij (1960) Nederlands Petunias, gemengde techniek-acryl op foto-dibond
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 20 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 95
Direct kopen
Herman Brood - Red Baron kopen? Bied vanaf 800!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Red Baron
Afmetingen 40.2 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Frits Pieters - Aan de biertafel. kopen? Bied vanaf 145!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands Aan de biertafel.
Afmetingen 70 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Direct kopen
Adam Potgieter - Duinlandschap. kopen? Bied vanaf 80!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Duinlandschap.
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Uto Hogerzeil - Ingelijste ets en aquatint , Jonge Grutto (?) – 1979 – Lijst, 28 x 63 cm. kopen? Bied vanaf 80!
Uto Hogerzeil Nederlands Ingelijste ets en aquatint , Jonge Grutto (?) – 1979 – Lijst, 28 x 63 cm.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 28 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Joop Mijsbergen - Aartsengel Michael. (plus extra schets op achterzijde) kopen? Bied vanaf 95!
Joop Mijsbergen (1934) Nederlands Aartsengel Michael. (plus extra schets op achterzijde)
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Patty Harpenau - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Henriette Hubregtse-Lanzing - Fischerkate im Abendrot kopen? Bied vanaf 150!
Henriette Hubregtse-Lanzing (1879-1959) Nederlands Vissershuisje bij zonsondergang
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Olaf Nicolai - Carsten und Olaf Nicolai „Die Neuaufteilung der Welt“ kopen? Bied vanaf 397!
Olaf Nicolai (1962) Nederlands Carsten en Olaf Nicolai ‘De wereld opnieuw verdelen’
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 397
Direct kopen
Corneille - Rote exotische Katze der Südinseln kopen? Bied vanaf 590!
Techniek IJzer
Afmetingen 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 590
Direct kopen
Louis Willem van Soest - Laantje met wandelende vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Louis Willem van Soest (1867-1948) Nederlands Laantje met wandelende vrouw
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Ines de Booy (1950) Nederlands keramische schaal - handgesigneerd
Afmetingen 2 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Willem van Leusden - Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jacob van Ruisdael - 4 boeken (3 hardcovers) kopen? Bied vanaf 60!
Jacob van Ruisdael (1628-1682) Nederlands 4 boeken (3 hardcovers)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jacob Maris - 2 boeken en 1 ets kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Maris (1837-1899) Nederlands 2 boeken en 1 ets
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Bart Reindersma - Haven van Volendam kopen? Bied vanaf 20!
Bart Reindersma (1953) Nederlands Haven van Volendam
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ad van Hassel - Origineel schilderij op canvas – Tulpenmotief kopen? Bied vanaf 150!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Origineel schilderij op canvas – Tulpenmotief
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Roger Chailloux - Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 88 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Marcelle Hanselaar - Madonna della Mercede kopen? Bied vanaf 200!
Marcelle Hanselaar (1945) Nederlands Madonna della Mercede
Afmetingen 90 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Anne Marinus Broeckman - Boerderij kopen? Bied vanaf 60!
Anne Marinus Broeckman (1874-1946) Nederlands Boerderij
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Marc Kuyper - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 180!
Marc Kuyper (1961) Nederlands Zonder Titel
Techniek Acryl
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Adriaen van Ostade - Boerengezin in interieur naar Van Ostade kopen? Bied vanaf 40!
Adriaen van Ostade (1610-1685) Nederlands Boerengezin in interieur naar Van Ostade
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 21.3 x 18.8 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Adriaen van Ostade - Drie groteske figuren, De Kwakzalver kopen? Bied vanaf 40!
Adriaen van Ostade (1610-1685) Nederlands Drie groteske figuren, De Kwakzalver
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 8.5 x 6.1 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Peter Heij - Face 5 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 5
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Frenk van Heeswijk - Abstract kopen? Bied vanaf 30!
Frenk van Heeswijk (1959) Nederlands Abstract
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk DROOM ME EEN GOUDEN DAG---GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk DROOM ME EEN GOUDEN DAG---GROOT!!!
Afmetingen 44 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Kees van Dongen - Espagnole 1925 kopen? Bied vanaf 395!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Espagnole 1925
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 395
Direct kopen
Willem G.F. Jansen - Dorpsgezicht met molen langs de vaart kopen? Bied vanaf 950!
Willem G.F. Jansen (1871-1949) Nederlands Dorpsgezicht met molen langs de vaart
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Beiron Brouwers - Abstract werk van schilderwerk en collage kopen? Bied vanaf 950!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands Abstract werk van schilderwerk en collage
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 950
Direct kopen
Daniel Been - Mediterraan Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Daniel Been (1885-1967) Nederlands Mediterraan Landschap
Afmetingen 48 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, zeefdruk (groot)
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Fred R. Willemse - de Phoenix kopen? Bied vanaf 40!
Fred R. Willemse (1941) Nederlands de Phoenix
Afmetingen 37 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Wim Mors - Liggend vrouwtje kopen? Bied vanaf 149!
Wim Mors (1935) Nederlands Liggend vrouwtje
Techniek Steen
Afmetingen 9 x 8 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Gena - Abstract Time kopen? Bied vanaf 199!
Gena (1982) Nederlands Abstract Time
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 199
Direct kopen
Saskia Bremer - Jerusalem Castle kopen? Bied vanaf 25!
Saskia Bremer (1964) Nederlands Jerusalem Castle
Afmetingen 83 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen