Kees Salentijn - mooie zeefdruk op geschept papier van een katje kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands mooie zeefdruk op geschept papier van een katje
Afmetingen 24 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Kees Salentijn - mooie zeefdruk op geschept papier van een mens kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands mooie zeefdruk op geschept papier van een mens
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - Botje voor de hond kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Botje voor de hond
Techniek Offset
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Joop van Egmond - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 175!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Gronings landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 175
Direct kopen
Piet Mondriaan - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands 3 boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Miep de Leeuwe - 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Cesar Domela - map en 2 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans map en 2 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gerard 't Hart - Kleurenzeefdruk CHIEF II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Kleurenzeefdruk CHIEF II Handgesigneerd
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Nic Blans (jr.) - Open Window I kopen? Bied vanaf 30!
Nic Blans (jr.) (1943) Nederlands Open Window I
Afmetingen 100.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Johann van den Noort - “Zonder titel” kopen? Bied vanaf 45!
Johann van den Noort (1940) Nederlands “Zonder titel”
Techniek Aquarel
Afmetingen 84 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Johann van den Noort - Birds on the Farnes kopen? Bied vanaf 45!
Johann van den Noort (1940) Nederlands Birds on the Farnes
Afmetingen 89 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Johann van den Noort - Rivier in zee kopen? Bied vanaf 45!
Johann van den Noort (1940) Nederlands Rivier in zee
Afmetingen 89 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Franz Wilhelm - Child kopen? Bied vanaf 50!
Franz Wilhelm (1968) Nederlands Child
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 50
Direct kopen
Rico d' Rozario - Miles Davis portret met tekening van Miles 1/125 kopen? Bied vanaf 300!
Rico d' Rozario (1944) Indiaas Nederlands Miles Davis portret met tekening van Miles 1/125
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 32.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Nicolai Carels - Voor Douwe Egberts kopen? Bied vanaf 20!
Nicolai Carels (1967) Nederlands Voor Douwe Egberts
Afmetingen 9 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Dirk Bakker - verbazing kopen? Bied vanaf 50!
Dirk Bakker (1949) Nederlands verbazing
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 50
Direct kopen
Teja van Hoften - Hemellichaam kopen? Bied vanaf 2500!
Teja van Hoften (1951) Nederlands Hemellichaam
Techniek Keramiek
Afmetingen 80 x 40 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Harry van Kuyk - zonder titel kopen? Bied vanaf 108!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands zonder titel
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 108
Direct kopen
Willy Rams - Abstrakt - 1984 kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rams (1922-2020) Nederlands Abstrakt - 1984
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Elly Kuipers - Schepen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands Schepen - Olieverf op doek
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Bob ten Hoope - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 70!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Liggend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 39.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Frans de Haas - Onmacht kopen? Bied vanaf 60!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands Onmacht
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Libert Ramaekers - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 55!
Libert Ramaekers (1925-1993) Nederlands Liggend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Jelle Hoogstra - Amazone kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Hoogstra (1924-2003) Nederlands Amazone
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ad Selhorst - woonwagens kopen? Bied vanaf 50!
Ad Selhorst (1916-1987) Nederlands woonwagens
Afmetingen 49 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Marc Ottee - Acryl van Bloemen kopen? Bied vanaf 70!
Marc Ottee (1898-1982) Nederlands Acryl van Bloemen
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Adriaan van 't Hoff - Lithografische prent , Oehoe – Uitgegeven door De V.AE.V.O. –100x75 cm kopen? Bied vanaf 60!
Adriaan van 't Hoff (1893-1939) Nederlands Lithografische prent , Oehoe – Uitgegeven door De V.AE.V.O. –100x75 cm
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 75 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Clemens Briels - Kleurenzeefdruk EL PICADOR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 115!
Clemens Briels (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk EL PICADOR Handgesigneerd
Afmetingen 40 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Erwin van Krey - Sängerin kopen? Bied vanaf 150!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Sängerin
Afmetingen 29 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Oscar Verpoorten - ets / aquatint - Houten Vissersvlet 5/15 - 25525 kopen? Bied vanaf 295!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets / aquatint - Houten Vissersvlet 5/15 - 25525
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Arie Zwart - Castilion, Zuid Frankrijk 1955 kopen? Bied vanaf 250!
Arie Zwart (1903-1981) Nederlands Castilion, Zuid Frankrijk 1955
Afmetingen 60 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Rien van der Nat - drogenaald ets - Zonder Titel 5/15 - 25708 kopen? Bied vanaf 50!
Rien van der Nat (1948) Nederlands drogenaald ets - Zonder Titel 5/15 - 25708
Techniek Droge Naald
Afmetingen 15 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Oscar Verpoorten - ets / aquatint - Scheepssloop Oostende - 25526 kopen? Bied vanaf 275!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets / aquatint - Scheepssloop Oostende - 25526
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Houtsnede Koemelkster 1927 kopen? Bied vanaf 185!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Houtsnede Koemelkster 1927
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Arjenne Fakkel - zeefdruk - Ook vormgevers … 6/26 - INGELIJST - 25782 kopen? Bied vanaf 35!
Arjenne Fakkel (1969) Nederlands zeefdruk - Ook vormgevers … 6/26 - INGELIJST - 25782
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Cornelis Brandenburg - ets - Gevangenenpoort - Den Haag - INGELIJST - 25107 kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands ets - Gevangenenpoort - Den Haag - INGELIJST - 25107
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Geni Peter - zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767 kopen? Bied vanaf 120!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands zeefdruk - Abstract 61 - 1965 - 25767
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Arie Zuidersma - Symbolen kopen? Bied vanaf 850!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Symbolen
Techniek Acryl
Afmetingen 68 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Pat Andrea - UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815 kopen? Bied vanaf 650!
Pat Andrea (1942) Nederlands UNICA - aquarel - Julie - ingelijst - ophalen - 25815
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Geni Peter - zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769 kopen? Bied vanaf 120!
Geni Peter (1908-1969) Nederlands zeefdruk - Abstract 62 - 1965 - 25769
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Joop Stigter - Drooggevallen Vissersboot - ingelijst - 25837 kopen? Bied vanaf 95!
Joop Stigter (1937) Nederlands Drooggevallen Vissersboot - ingelijst - 25837
Afmetingen 77.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Hans Vredegoor - Avond met vreemde lucht 10/30 - in passepartout - 25706 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Avond met vreemde lucht 10/30 - in passepartout - 25706
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 18 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Martje Verhoeven - Blauw variatie kopen? Bied vanaf 75!
Martje Verhoeven (1948) Nederlands Blauw variatie
Techniek Collage
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Thomas Ankum - Fotopolymeerets in passe-partout - 25710 kopen? Bied vanaf 75!
Thomas Ankum (1961) Nederlands Fotopolymeerets in passe-partout - 25710
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Thomas Ankum - Fotopolymeerets in passe-partout - 25711 kopen? Bied vanaf 75!
Thomas Ankum (1961) Nederlands Fotopolymeerets in passe-partout - 25711
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Maria Stakenburg-Karthaus - ets met textiel - Het doorgezaagde Weesmeisje 1/60 - 25709 kopen? Bied vanaf 85!
Maria Stakenburg-Karthaus (1916) Nederlands ets met textiel - Het doorgezaagde Weesmeisje 1/60 - 25709
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Gradus Verhaaf - Linosnede "Haven" - 1968 - ingelijst - 25698 kopen? Bied vanaf 75!
Gradus Verhaaf (1932-2017) Nederlands Linosnede "Haven" - 1968 - ingelijst - 25698
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 17 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen