Kees Andrea - Litho: de baadsters I kopen? Bied vanaf 49!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Litho: de baadsters I
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 49
Direct kopen
Carel Willink - Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983 kopen? Bied vanaf 495!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 495
Direct kopen
Jan Mankes - Melkster. Ingelijst. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 179!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Melkster. Ingelijst. Houtsnede.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Direct kopen
Theo Beerendonk - Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 181!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 181
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Poen de Wijs - 2 boeken: Schilderijen/''de drie gratiën kopen? Bied vanaf 49!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands 2 boeken: Schilderijen/''de drie gratiën
Techniek Softcover
Afmetingen 28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Frans Hamer - Nov 62 kopen? Bied vanaf 70!
Frans Hamer (1906-1993) Nederlands Nov 62
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Lau Heidendael - Twee mooie impressionistische Aquarellen "landschappen" 1984 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Lau Heidendael (1946) Nederlands Twee mooie impressionistische Aquarellen "landschappen" 1984 - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 67 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Guus Kuit - Uitzicht 15, kleurets e.d. kopen? Bied vanaf 25!
Guus Kuit (1952) Nederlands Uitzicht 15, kleurets e.d.
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Guillaume Le Roy - grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi" kopen? Bied vanaf 56!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands grote - 1999 - E.A. kleuren Houtsnede met persoonl. opdracht "voor Rimi"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 56
Direct kopen
Toon van Driel - Pentekening: "Hullie" kopen? Bied vanaf 40!
Toon van Driel (1945) Nederlands Pentekening: "Hullie"
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 14 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan van der Vaart - Daniël Groen _Rosenthal Renaissance vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Daniël Groen _Rosenthal Renaissance vaas
Afmetingen 30.3 x 20.6 x 14.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Greetje Feenstra - Tulpen kopen? Bied vanaf 69!
Greetje Feenstra (1951) Nederlands Tulpen
Techniek Overig
Afmetingen 68 x 68 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Jef Diederen - Gesigneerd boek - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Gesigneerd boek - 1991
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 55
Direct kopen
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ans Wortel - Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Salome Franken - Vrouw kopen? Bied vanaf 95!
Salome Franken (1955) Nederlands Vrouw
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Bart van der Leck - Tentoonstellingscatalogus: Museum Kroller Muller - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
Bart van der Leck (1876-1958) Nederlands Tentoonstellingscatalogus: Museum Kroller Muller - 1994
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho: Interieur - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Interieur - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Willem Klijn - Gery kopen? Bied vanaf 33!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Gery
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Direct kopen
Jeroen Henneman - Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Kees van Dongen - l'assiette au beurre kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans l'assiette au beurre
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Hans Vredegoor - La source I kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands La source I
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Henk van Vessem - Jana Beranová - Bronstige bron, diep als de dood, dendert omhoog kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Jana Beranová - Bronstige bron, diep als de dood, dendert omhoog
Afmetingen 80 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Warffemius - Water en Vuur kopen? Bied vanaf 60!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Water en Vuur
Afmetingen 78 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het Paradijs - gesigneerde ingelijste ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 69 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Jan van der Pol - Ets: abstract - 1987 kopen? Bied vanaf 50!
Jan van der Pol (1949) Nederlands Ets: abstract - 1987
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Piet Warffemius - Dreamings kopen? Bied vanaf 60!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Dreamings
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jack Harden - Herrinering aan Formentera kopen? Bied vanaf 285!
Jack Harden (1935-2002) Nederlands Herrinering aan Formentera
Techniek Acryl
Afmetingen 54.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Rob van Koningsbruggen - Drieluik: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!
Rob van Koningsbruggen (1948) Nederlands Drieluik: Abstracte compositie
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Rovers - Malle Jan kopen? Bied vanaf 250!
Anton Rovers (1921-2003) Nederlands Malle Jan
Afmetingen 65 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Frank van den Broeck - Melodymakers (Giuseppe Verdi) kopen? Bied vanaf 50!
Frank van den Broeck (1950) Nederlands Melodymakers (Giuseppe Verdi)
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Herman Brood - Stifttekening op papier(ansichtkaart): Ik raak op dreef kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Stifttekening op papier(ansichtkaart): Ik raak op dreef
Techniek Stift
Afmetingen 15 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Eddy Posthuma de Boer - Foto: protesten tegen de atoombom kopen? Bied vanaf 99!
Eddy Posthuma de Boer (1931) Nederlands Foto: protesten tegen de atoombom
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 22 x 31 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Alexander Gerhardus Dieperink - gesigneerde Gouache kopen? Bied vanaf 59!
Alexander Gerhardus Dieperink (1901-1972) Nederlands gesigneerde Gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 22 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Leentje Linders - He is flying high part one ( American football) kopen? Bied vanaf 40!
Leentje Linders (1942) Nederlands He is flying high part one ( American football)
Techniek Ets
Afmetingen 72 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 195!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Peter Bes - De rede van Marmara kopen? Bied vanaf 50!
Peter Bes (1945) Nederlands De rede van Marmara
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ellen Jens - Ets: Remmingen I - 1979 kopen? Bied vanaf 45!
Ellen Jens (1952) Nederlands Ets: Remmingen I - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho: Stilleven Ananas - 1956 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Stilleven Ananas - 1956
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ria Zurne - Ets: gedachtenwisseling kopen? Bied vanaf 50!
Ria Zurne (1945-2009) Nederlands Ets: gedachtenwisseling
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Ria Exel - Litho kopen? Bied vanaf 39!
Ria Exel (1915-1985) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Leentje Linders - Ets: de krachtpatser - 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: de krachtpatser - 1991
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Rob Cox - 2x Ets - 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2x Ets - 1978/1979
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen