Techniek Overig
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 180
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Lithografie 'Tournesol' kopen? Bied vanaf 240!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 240
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Direct kopen
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Direct kopen
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Catherine Megens - Geen titelAbstract kopen? Bied vanaf 120!
Catherine Megens (1965) Nederlands Geen titelAbstract
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 108.5 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Georg Rueter - Knappe monochrome lithografie "meisje met strik" - 1920 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Georg Rueter (1875-1966) Nederlands Knappe monochrome lithografie "meisje met strik" - 1920 - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Casper Marinus Kouw - leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Franscz Witte - mooi abstract landschappelijk werk kopen? Bied vanaf 50!
Franscz Witte (1935) Nederlands mooi abstract landschappelijk werk
Techniek Acryl
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Arturo - 2 grote zeefdrukken kopen? Bied vanaf 60!
Arturo (1954) Nederlands 2 grote zeefdrukken
Afmetingen 88 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Wim Steijn - z.t. - impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands z.t. - impressionistisch landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 15 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Anton Martineau - Gemengde techniek - fantasie kopen? Bied vanaf 250!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek - fantasie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hans Vredegoor - Lot van 2 gesigneerde kleurenetsen - kleine oplage - 1988 kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Lot van 2 gesigneerde kleurenetsen - kleine oplage - 1988
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 64.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Mesker - verkoopster op een zonnige rommelmarkt (Den Haag) - litho naar Theo Mesker kopen? Bied vanaf 60!
Jan Mesker (1843-1890) Nederlands verkoopster op een zonnige rommelmarkt (Den Haag) - litho naar Theo Mesker
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Johan van den Berg - Black and Red, acrylverf op paneel kopen? Bied vanaf 95!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Black and Red, acrylverf op paneel
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Op Spieraam
€ 95
Direct kopen
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Gerard van Lerven - Olieverf op doek , Schepen op het strand…48½ x 58½ cm. kopen? Bied vanaf 60!
Gerard van Lerven (1885-1966) Nederlands Olieverf op doek , Schepen op het strand…48½ x 58½ cm.
Afmetingen 48.5 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 60
Direct kopen
Jo Schoenmakers - & Marjo de Vries (JAS/MV) : Porselein , Het Feest der Herkenning -2003 kopen? Bied vanaf 150!
Jo Schoenmakers (1957) Nederlands & Marjo de Vries (JAS/MV) : Porselein , Het Feest der Herkenning -2003
Afmetingen 10 x 48 x 28 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 45!
Yvonne Reuijl (1946) Nederlands Bloemen onder blauwe hemel
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Willem Dooijewaard - 3 boeken Jacob en Willem Dooijewaard kopen? Bied vanaf 50!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands 3 boeken Jacob en Willem Dooijewaard
Techniek Hardcover
Afmetingen 37.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hester de Beus - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!
Hester de Beus (1948) Nederlands Onbekend
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Erwin van Krey - Morandi kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Morandi
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Erwin van Krey - Crash kopen? Bied vanaf 100!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Crash
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Dibond
€ 100
Direct kopen
Porceleyne Fles - Delfts wit platelen vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Delfts wit platelen vaasje
Afmetingen 8.5 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Plateelbakkerij Zenith - crème wit platelen kan model 746 kopen? Bied vanaf 35!
Plateelbakkerij Zenith (1749-1984) Nederlands crème wit platelen kan model 746
Afmetingen 22 x 12 x 12 cm (h x b x d)
€ 35
Direct kopen
Porceleyne Fles - Herdenkingsbord 25 bevrijding WOII kopen? Bied vanaf 20!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Herdenkingsbord 25 bevrijding WOII
Afmetingen 2 x 18 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jaap Lindeijer - Molen a/d Kralingscheplas - Rotterdam kopen? Bied vanaf 20!
Jaap Lindeijer (1896-1976) Nederlands Molen a/d Kralingscheplas - Rotterdam
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 44.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Ru van Rossem - Christuskop met doornenkroon kopen? Bied vanaf 40!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Christuskop met doornenkroon
Techniek Ets
Afmetingen 37.5 x 25.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Frans Slot - Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet kopen? Bied vanaf 48!
Frans Slot (1909-1974) Nederlands Kunstaardewerken kom met hazevel glazuur op voet
Afmetingen 5 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Direct kopen
Cornelis de Lorm - Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam kopen? Bied vanaf 32!
Cornelis de Lorm (1875-1942) Nederlands Irise glazen glaasje of vaasje - Glasfabriek Leerdam
Afmetingen 7 x 9 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Frits van Eeden - vier koeien voor rode gloed kopen? Bied vanaf 300!
Frits van Eeden (1944-2022) Nederlands vier koeien voor rode gloed
Afmetingen 90 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BIGGLES Handgesigneerd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Gijsbert Hooyer - Porta San Sebastiano Rome kopen? Bied vanaf 50!
Gijsbert Hooyer (1848-1934) Nederlands Porta San Sebastiano Rome
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 54 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ton Schulten - Herfst kopen? Bied vanaf 299!
Ton Schulten (1938-2025) Nederlands Herfst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Karin Vermeer - Roos kopen? Bied vanaf 150!
Karin Vermeer (1970) Nederlands Roos
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Erwin van Krey - Gymnast kopen? Bied vanaf 150!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Gymnast
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Piet Mondriaan - Evolution Ausstellungsplakat Düsseldorf 2022 kopen? Bied vanaf 40!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Poster van de tentoonstelling Evolution Düsseldorf 2022
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Dolf Zwerver - Liefdesbootje kopen? Bied vanaf 299!
Dolf Zwerver (1932-2010) Nederlands Liefdesbootje
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Wil Lof - Louise_04_01a kopen? Bied vanaf 20!
Wil Lof (1948) Nederlands Louise_04_01a
Techniek Giclée
Afmetingen 103 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Sjoerdtje Mulder-Hak - Weide in Friesland kopen? Bied vanaf 30!
Sjoerdtje Mulder-Hak (1945) Nederlands Weide in Friesland
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Wil Lof - Louise_04_01b kopen? Bied vanaf 20!
Wil Lof (1948) Nederlands Louise_04_01b
Techniek Giclée
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Machiel Hopman - Poster tentoonstelling kopen? Bied vanaf 20!
Machiel Hopman (1928-2001) Nederlands Poster tentoonstelling
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Hub Bemelmans - Haven Eindhoven kopen? Bied vanaf 195!
Hub Bemelmans (1946-2008) Nederlands Haven Eindhoven
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Erwin van Krey - Morandi kopen? Bied vanaf 400!
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Erwin van Krey - Model kopen? Bied vanaf 200!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Model
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk STILLEVEN Handgesigneerd
Afmetingen 97 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen