Martine Jacobs - Vogelbeeld kopen? Bied vanaf 90!
Martine Jacobs (1956) Nederlands Vogelbeeld
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Zoltan Forrai - Aquarel: Straatgezicht kopen? Bied vanaf 125!
Zoltan Forrai (1901-1996) Hongaars Nederlands Aquarel: Straatgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Ger Jansen - Stier - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 49!
Ger Jansen (1936-2010) Nederlands Stier - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 52 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Rob Clous - gesigneerde ets - Het slepertje kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands gesigneerde ets - Het slepertje
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Aad Groenendijk - De orgelman.Naïeve kunst.Prachtige zeefdruk! kopen? Bied vanaf 40!
Aad Groenendijk Nederlands De orgelman.Naïeve kunst.Prachtige zeefdruk!
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gemengde techniek op papier: rode kan (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Rob Scholte - Stift tekening - 2010 kopen? Bied vanaf 199!
Rob Scholte (1958) Nederlands Stift tekening - 2010
Techniek Stift
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Hendrik de Winter - Het stadhuis te Oudewater kopen? Bied vanaf 99!
Hendrik de Winter (1717-1790) Nederlands Het stadhuis te Oudewater
Techniek Gravure
Afmetingen 24 x 29 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Pieter Defesche - Een aparte ...., om het weer goed te maken (2-zijdig kunstwerk) kopen? Bied vanaf 500!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Een aparte ...., om het weer goed te maken (2-zijdig kunstwerk)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Gea Karhof - Past time Paradise kopen? Bied vanaf 200!
Gea Karhof (1945) Nederlands Past time Paradise
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Carel Willink - Gezicht op Château Dampierre kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Gezicht op Château Dampierre
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Ada Breedveld - Tweeling kopen? Bied vanaf 25!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Tweeling
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jan Kooistra - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Stilleven met bloemen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Frans Funke - Bakenessergracht Haarlem kopen? Bied vanaf 525!
Frans Funke (1908-1993) Nederlands Bakenessergracht Haarlem
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Hendrik Frauenfelder - Besneeuwd dorp kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Frauenfelder (1885-1922) Nederlands Besneeuwd dorp
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Mark Verdoes - Don Juan kopen? Bied vanaf 25!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Don Juan
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Rudi Polder - Olieverf op doek, Iets anders 01 (17) kopen? Bied vanaf 100!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Olieverf op doek, Iets anders 01 (17)
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Henk Henriet - Urker visser kopen? Bied vanaf 95!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands Urker visser
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Wim Drion - Titel onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Wim Drion (1946) Nederlands Titel onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jeroen de Carpentier - 'Triple' kopen? Bied vanaf 40!
Jeroen de Carpentier (1956) Nederlands 'Triple'
Afmetingen 54 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Saskia Bremer - 'Discovery I' kopen? Bied vanaf 30!
Saskia Bremer (1964) Nederlands 'Discovery I'
Techniek Acryl
Afmetingen 34.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Jacob Eriks - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 99!
Jacob Eriks (1895-1962) Nederlands Duinlandschap
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Toos van Holstein - Najade kopen? Bied vanaf 500!
Toos van Holstein (1949) Nederlands Najade
Afmetingen 94 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Piet Rackwitsz - 'In 't Gooi' kopen? Bied vanaf 39!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands 'In 't Gooi'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Direct kopen
Jan Hein van Rooy - fraai portfolio met 2 Litho's "Westakker" en "Oostakker" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Jan Hein van Rooy (1940) Nederlands fraai portfolio met 2 Litho's "Westakker" en "Oostakker" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - 'Voorjaarsbloemen' kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 'Voorjaarsbloemen'
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Jan des Bouvrie - Touch Cubic Lamp kopen? Bied vanaf 40!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Touch Cubic Lamp
Afmetingen 26 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Ru Vunderink - landschap kopen? Bied vanaf 199!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Dieuwke Spaans - de Bruid kopen? Bied vanaf 1400!
Dieuwke Spaans (1973) Nederlands de Bruid
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 250 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.400
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Frans Schoorl - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Frans Schoorl (1923-2015) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Hans van Arkel - Blauwe Maan kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Arkel (1947) Nederlands Blauwe Maan
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Simon Woudwijk - Schepen.Prachtig van kleur.Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00! kopen? Bied vanaf 50!
Simon Woudwijk (1958) Nederlands Schepen.Prachtig van kleur.Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00!
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Ilona Schmit - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Stilleven.
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Frans de Haas - haven met zeegezicht. kopen? Bied vanaf 30!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands haven met zeegezicht.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Gerard Adolfs - Oriëntaalse scene op een straatje kopen? Bied vanaf 999!
Gerard Adolfs (1897-1968) Nederlands Oriëntaalse scene op een straatje
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Joke Keuning - Tulpen kopen? Bied vanaf 75!
Joke Keuning (1960) Nederlands Tulpen
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Willem Hendrik Eickelberg - Landschap met molen kopen? Bied vanaf 550!
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920) Nederlands Landschap met molen
Afmetingen 37 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen