Lourens Lubbers - runen van de eenentwintigste eeuw kopen? Bied vanaf 40!
Lourens Lubbers (1938-2014) Nederlands runen van de eenentwintigste eeuw
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 71.4 x 86.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan van Riel - Eigen druk. kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Eigen druk.
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Henk Huig - steendruk kleine oplage vroeg werk - ingelijst - 25561 kopen? Bied vanaf 75!
Henk Huig (1934) Nederlands steendruk kleine oplage vroeg werk - ingelijst - 25561
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Walter Nobbe - steendruk - De Werktafel - ingelijst - 25611 kopen? Bied vanaf 55!
Walter Nobbe (1941-2005) Nederlands steendruk - De Werktafel - ingelijst - 25611
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Anneke van der Mandele - ets , L'automné 14/15 - ingelijst - 25816 kopen? Bied vanaf 95!
Anneke van der Mandele (1938) Nederlands ets , L'automné 14/15 - ingelijst - 25816
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Reus - olieverf - 25825 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Reus (1949) Nederlands olieverf - 25825
Afmetingen 51 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hans Vanhorck - zeefdruk - "The broken chain 8/25" - 25641 kopen? Bied vanaf 70!
Hans Vanhorck (1952) Nederlands zeefdruk - "The broken chain 8/25" - 25641
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Lia van Leeuwen - kleuren ets - Bij Elkaar 6/10 in passe-partout - 25704 kopen? Bied vanaf 50!
Lia van Leeuwen (1954) Nederlands kleuren ets - Bij Elkaar 6/10 in passe-partout - 25704
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Direct kopen
Marinus Fuit - steendruk - Blauw witte Ballonnen - ingelijst - 25733 kopen? Bied vanaf 65!
Marinus Fuit (1934) Nederlands steendruk - Blauw witte Ballonnen - ingelijst - 25733
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Theo Blankestijn - steendruk Normandië 21/25 - 23724 kopen? Bied vanaf 45!
Theo Blankestijn (1938) Nederlands steendruk Normandië 21/25 - 23724
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Rob Verf - tekening / aquarel Durgerdam - ingelijst - 25620 kopen? Bied vanaf 85!
Rob Verf (1964) Nederlands tekening / aquarel Durgerdam - ingelijst - 25620
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Hans Truijen - zeefdruk - Touching Paradise 1/150 - 1995 - 25773 kopen? Bied vanaf 110!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands zeefdruk - Touching Paradise 1/150 - 1995 - 25773
Afmetingen 52.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Cornelis de Kort - groenburgwal amsterdam kopen? Bied vanaf 45!
Cornelis de Kort (1910-1996) Nederlands groenburgwal amsterdam
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 46 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Tjeerd Bottema - Molen in Watergraafsmeer kopen? Bied vanaf 35!
Tjeerd Bottema (1884-1978) Nederlands Molen in Watergraafsmeer
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Hans Truijen - zeefdruk - Bloemen voor Gea 1/150 - 1995 - 25773 kopen? Bied vanaf 110!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands zeefdruk - Bloemen voor Gea 1/150 - 1995 - 25773
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Gena - Wonder World kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Wonder World
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Marten Randa - 3 people in green kopen? Bied vanaf 500!
Marten Randa (1942) Nederlands 3 people in green
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Rob Vermeer - Aardverschuiving kopen? Bied vanaf 30!
Rob Vermeer (1937) Nederlands Aardverschuiving
Techniek Gouache
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 - kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Anneke van Brussel - 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra kopen? Bied vanaf 50!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Piet van Riel - Tweeluik 'Kleurlandschap' kopen? Bied vanaf 295!
Piet van Riel (1951-2017) Nederlands Tweeluik 'Kleurlandschap'
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Jochem de Graaf - Tweeluik Klaprozen kopen? Bied vanaf 155!
Jochem de Graaf (1954) Nederlands Tweeluik Klaprozen
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Heliogravure Zelfportret met Uil 1923 kopen? Bied vanaf 195!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Zelfportret met Uil 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, WO - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, WO - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Mark Verdoes - Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48.5 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Royal Goedewaagen - 'mozaïek' vaasje kopen? Bied vanaf 25!
Royal Goedewaagen (1779-1983) Nederlands 'mozaïek' vaasje
Afmetingen 10 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Clemens van Lamsweerde - Jongeman met baseball pet kopen? Bied vanaf 95!
Clemens van Lamsweerde (1897-1972) Nederlands Jongeman met baseball pet
Techniek Potlood
Afmetingen 60 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Clemens van Lamsweerde - Gezicht op Haarlem kopen? Bied vanaf 75!
Clemens van Lamsweerde (1897-1972) Nederlands Gezicht op Haarlem
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 33 x 45 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Frans van Steenhoven - 1914-2005 Bloemstilleven Bergense school kopen? Bied vanaf 150!
Frans van Steenhoven (1914-2005) Nederlands 1914-2005 Bloemstilleven Bergense school
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Huib Luns - Tetuan Spaansch Marokko kopen? Bied vanaf 150!
Huib Luns (1881-1942) Nederlands Tetuan Spaansch Marokko
Techniek Aquarel
Afmetingen 39 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ad van Hassel - Tulpen VII kopen? Bied vanaf 90!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Tulpen VII
Afmetingen 58 x 58 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Jan Schonk - Leeuwen kopen? Bied vanaf 90!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands Leeuwen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 13 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Anton Heyboer - Confrontatie tussen het symbool van de onschuld met het dier. kopen? Bied vanaf 155!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Jan Schonk - Dierenrijk kopen? Bied vanaf 90!
Jan Schonk (1889-1976) Nederlands Dierenrijk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 13 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Jan Mankes - Koemelkster kopen? Bied vanaf 500!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Koemelkster
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 13 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 13 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Jan Mankes - Jan Mankes 1889-1920 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Jan Mankes 1889-1920
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Arie Zonneveld - Zonnebloemen kopen? Bied vanaf 130!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands Zonnebloemen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Arie Zonneveld - Cactus kopen? Bied vanaf 130!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands Cactus
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 37 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Arie Zonneveld - Bloesem kopen? Bied vanaf 120!
Arie Zonneveld (1905-1941) Nederlands Bloesem
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Hedwige Jacobs - Sunny Day kopen? Bied vanaf 100!
Hedwige Jacobs (1971) Nederlands Sunny Day
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 63 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Miguel Ybanez - onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands onbekend
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Truusje Mul - de vier seizoenen kopen? Bied vanaf 25!
Truusje Mul (1950) Nederlands de vier seizoenen
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Kees Salentijn - Cabeza kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Cabeza
Afmetingen 38 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Willem Knip - Gezicht op de haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 225!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Gezicht op de haven van Enkhuizen
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen