Eugène Brands - Litho: Dame met bloemenvazen - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Dame met bloemenvazen - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho: Tango - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Ben Goossens - 'Magritte was hier' (2007) kopen? Bied vanaf 95!
Ben Goossens (1951) Nederlands 'Magritte was hier' (2007)
Techniek C-Print
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Klaas Gubbels - zeefdruk + tekstblad - 1981 kopen? Bied vanaf 90!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk + tekstblad - 1981
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands ets: tafel
Techniek Ets
Afmetingen 47.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Elmar Gille - Il Rifugio kopen? Bied vanaf 75!
Elmar Gille (1947-2015) Nederlands Il Rifugio
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Montyn - Ets/aquatint: "Le bonheur"(geluk) - 2002 kopen? Bied vanaf 99!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Herman Verkerk - S childerij kopen? Bied vanaf 125!
Herman Verkerk (1880-1927) Nederlands S childerij
Afmetingen 46 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan van den Hecke - 17e eeuws landschap met schapen en eekhoorns kopen? Bied vanaf 60!
Jan van den Hecke (1620-1684) Nederlands Belgisch 17e eeuws landschap met schapen en eekhoorns
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 10 x 16 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Hans Habraken - White jug kopen? Bied vanaf 219!
Hans Habraken (1946) Nederlands White jug
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 219
Direct kopen
Andre van der Vossen - Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 130!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 130
Direct kopen
Monica van Rijn - Layers kopen? Bied vanaf 50!
Monica van Rijn (1950) Nederlands Layers
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Herman Verkerk - Schilderij kopen? Bied vanaf 100!
Herman Verkerk (1880-1927) Nederlands Schilderij
Afmetingen 46 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.190
Direct kopen
Ineka Croon - Acryl De brief kopen? Bied vanaf 99!
Ineka Croon Nederlands Acryl De brief
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Ge-Karel van der Sterren - Zonder titel kopen? Bied vanaf 500!
Ge-Karel van der Sterren (1969) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Ronald Boonacker - Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten kopen? Bied vanaf 160!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Duo Italiaanse Landschappen in epoxy gegoten
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 160
Direct kopen
Toon de Jong - Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906 kopen? Bied vanaf 50!
Toon de Jong (1879-1978) Nederlands Ingelijste ets , Eemnes-Buiten met Boerin - 1906
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Peter Breevoort - Oldtimer 3 kopen? Bied vanaf 20!
Peter Breevoort (1965) Nederlands Oldtimer 3
Afmetingen 48 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Peter Breevoort - Oldtimer zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
Peter Breevoort (1965) Nederlands Oldtimer zeefdruk
Afmetingen 48 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Peter Breevoort - Oldtimer kopen? Bied vanaf 20!
Peter Breevoort (1965) Nederlands Oldtimer
Afmetingen 48 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Afmetingen 48 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Erica Stulp - Expressionistisch prachtig en kleurrijk landschaps schilderij kopen? Bied vanaf 50!
Erica Stulp (1945) Nederlands Expressionistisch prachtig en kleurrijk landschaps schilderij
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pyke Koch - Pyke Kock kopen? Bied vanaf 20!
Pyke Koch (1901-1991) Nederlands Pyke Kock
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Ferdinand Boersma - boerderij met schuur kopen? Bied vanaf 60!
Ferdinand Boersma (1906-1979) Nederlands boerderij met schuur
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Christiaan Bastiaans - 1259 a.d. zeefdruk op glas kopen? Bied vanaf 25!
Christiaan Bastiaans (1951) Nederlands 1259 a.d. zeefdruk op glas
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hout
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Paul van der Eerden - ik heb zin om te denken offsetlitho kopen? Bied vanaf 20!
Paul van der Eerden (1954) Nederlands ik heb zin om te denken offsetlitho
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 43 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Peter van Dongen - Rampokan Celebes & Rampokan Java & extra Max Havelaar kopen? Bied vanaf 50!
Peter van Dongen (1966) Nederlands Rampokan Celebes & Rampokan Java & extra Max Havelaar
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Nico van Rijn - zierikzee kopen? Bied vanaf 225!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands zierikzee
Afmetingen 75 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Isa van der Zee - saxofoon kopen? Bied vanaf 155!
Isa van der Zee (1928) Nederlands saxofoon
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Direct kopen
Piet Bokelaar - Strand kopen? Bied vanaf 175!
Piet Bokelaar (1919-1996) Nederlands Strand
Afmetingen 75 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Wim Heinecke (1895-1978) Nederlands Oud Rotterdam
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Marlies Noordkamp-Drummen - "de dakdekker" kopen? Bied vanaf 25!
Marlies Noordkamp-Drummen (1946) Nederlands "de dakdekker"
Techniek Brons
Afmetingen 15.5 x 6.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 1219 g
€ 25
Direct kopen
Pieter Dik - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Pieter Dik (1943-1984) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen 109 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Maureen Bachaus - Tell Me Who I Am kopen? Bied vanaf 120!
Maureen Bachaus (1969) Nederlands Tell Me Who I Am
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Herman Brood - Hermannetje kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hermannetje
Afmetingen 85 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Frits Pieters - Botter op IJsselmeer. kopen? Bied vanaf 125!
Frits Pieters (1915-2002) Nederlands Botter op IJsselmeer.
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Wil Willemsen - Red Dress. kopen? Bied vanaf 75!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Red Dress.
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jelis van Dolderen - Habana Monte Cristo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Jelis van Dolderen (1954) Nederlands Habana Monte Cristo, zeefdruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jörg Remé - Litho - 1973 - hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973 - hand gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Hendrik Weegewijs - Boerderij kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik Weegewijs (1875-1964) Nederlands Boerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Alex Vermeulen - Wild romance about still a live kopen? Bied vanaf 45!
Alex Vermeulen (1954) Nederlands Wild romance about still a live
Techniek C-Print
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Marlies Noordkamp-Drummen - "de opzichter" kopen? Bied vanaf 25!
Marlies Noordkamp-Drummen (1946) Nederlands "de opzichter"
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 7.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 990 g
€ 25
Direct kopen
Reinier Pijnenburg - Man uit Volendam kopen? Bied vanaf 120!
Reinier Pijnenburg (1884-1968) Nederlands Man uit Volendam
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Gerard 't Hart - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 29!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Jules Verschuuren - Compositie met musicerende figuren kopen? Bied vanaf 140!
Jules Verschuuren (1920) Nederlands Compositie met musicerende figuren
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 140
Direct kopen
Luis Filcer - Actrice III kopen? Bied vanaf 300!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Actrice III
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen