Paul Drissen - Zonder titel

Paul Drissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Paul Drissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Paul Drissen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Paul Drissen (1963)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1994
Techniek Gouache
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Paul Drissen
Zonder titel, 1994
Gouache
24 x 32 cm
Gesigneerd met initialen en gedateerd op achterzijde

Herkomst
Galerie Meert Rihoux, Brussel
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Girona, Spanje
Binnen Spanje € 12,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00

Paul Drissen (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  GALERIARICHARDVANDERAA
Lid sinds 2021
7 verkochte items
Alle items (3)
53 cm
44 cm
32 cm
24 cm