Dick Berendes - Exlibris 2 kopen? Bied vanaf 25!
Dick Berendes (1942) Nederlands Exlibris 2
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
René Daniëls - 2 gidsen van Abbemuseum: 1986/1994 & N-Brabant 1970-1985 kopen? Bied vanaf 50!
René Daniëls (1950) Nederlands 2 gidsen van Abbemuseum: 1986/1994 & N-Brabant 1970-1985
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk MERCEDES IN NIEUWE LIJST kopen? Bied vanaf 59!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk MERCEDES IN NIEUWE LIJST
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Dick Berendes - Ex libris kopen? Bied vanaf 25!
Dick Berendes (1942) Nederlands Ex libris
Afmetingen 16.5 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Johan de Zoete - twee boeken kopen? Bied vanaf 50!
Johan de Zoete (1950) Nederlands twee boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hewald Jongenelis - Internaat, Externaat kopen? Bied vanaf 40!
Hewald Jongenelis (1962) Nederlands Internaat, Externaat
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Frank Rosen - I love You - zeefdruk in lijst kopen? Bied vanaf 80!
Frank Rosen (1946) Nederlands I love You - zeefdruk in lijst
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Marianne van der Heijden - Vlam - linodruk kopen? Bied vanaf 115!
Marianne van der Heijden (1922-1998) Nederlands Vlam - linodruk
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 67 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 115
Direct kopen
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 30
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk, zonder titel. Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk, zonder titel. Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Kees Salentijn - En el mundo - zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 160!
Kees Salentijn (1947) Nederlands En el mundo - zeefdruk (groot)
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk Zonder titel Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk Zonder titel Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Simon Schrikker - Shark kopen? Bied vanaf 400!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Shark
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Simon Schrikker - Buldog kopen? Bied vanaf 1500!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Buldog
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Simon Schrikker - Liggende Hond kopen? Bied vanaf 1100!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Liggende Hond
Afmetingen 30 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.100
Direct kopen
Simon Schrikker - Twee luik uit de Haaien serie kopen? Bied vanaf 600!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Twee luik uit de Haaien serie
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Direct kopen
Simon Schrikker - Octopus kopen? Bied vanaf 2000!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Octopus
Afmetingen 80 x 160 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Ad Willemen - KADO BALI (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 150!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands KADO BALI (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Theo Poel - PORTFOLIO MET 10 ORIGINELE TEKENINGEN kopen? Bied vanaf 100!
Theo Poel (1951) Nederlands PORTFOLIO MET 10 ORIGINELE TEKENINGEN
Techniek Potlood
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ad Gerritsen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 95!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Anton Heyboer - Drenthe 1946 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Drenthe 1946
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 62 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan Montyn - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 89!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 23 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
J.W. Bilders - Gezicht bij Ootmarsum: 2 wandelaars op de weg naar Almelo kopen? Bied vanaf 350!
J.W. Bilders (1811-1890) Nederlands Gezicht bij Ootmarsum: 2 wandelaars op de weg naar Almelo
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Karin Bos - PULL THE STRINGS (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 200!
Karin Bos (1966) Nederlands PULL THE STRINGS (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 72 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Op Beschadigde Poten lopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!
Toni Arzoni (1899) Nederlands Vrouw aan de vijver
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh kopen? Bied vanaf 250!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Marjan de Glopper - EGMONDERSTRAATWEG kopen? Bied vanaf 20!
Marjan de Glopper (1936) Nederlands EGMONDERSTRAATWEG
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jenny Dalenoord - DINER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 30!
Jenny Dalenoord (1918-2013) Nederlands DINER (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Rinny Reulink - Hooien kopen? Bied vanaf 50!
Rinny Reulink (1931-2010) Nederlands Hooien
Techniek Aquarel
Afmetingen 26 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Direct kopen
Huub Biezen - Dreiging kopen? Bied vanaf 20!
Huub Biezen (1940) Nederlands Dreiging
Techniek Houtskool
Afmetingen 57 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Adri Pieck - Lezend meisje. kopen? Bied vanaf 250!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Lezend meisje.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 74 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Adri Pieck - Schaap met lammetjes. kopen? Bied vanaf 150!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Schaap met lammetjes.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Toon Kelder - Map met 6 gravures zwart wit nuances kopen? Bied vanaf 140!
Toon Kelder (1894-1973) Nederlands Map met 6 gravures zwart wit nuances
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Hennie van der Vegt - Vrouw kopen? Bied vanaf 35!
Hennie van der Vegt (1953) Nederlands Vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Andre van der Vossen - Edam, tekening kopen? Bied vanaf 20!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Edam, tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Pleun Betist - Rode rozen kopen? Bied vanaf 100!
Pleun Betist (1894-1971) Nederlands Rode rozen
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Montyn - Berglandschap, pastelkrijt tekening kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Berglandschap, pastelkrijt tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Karel Gomes - Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen kopen? Bied vanaf 100!
Karel Gomes (1930-2016) Nederlands Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Linda Groen - Ingelijste aquarel , Vlinderkoningin - Lijst, 78 x 61 cm. kopen? Bied vanaf 200!
Linda Groen (1972) Nederlands Ingelijste aquarel , Vlinderkoningin - Lijst, 78 x 61 cm.
Techniek Aquarel
Afmetingen 78 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Rob Aussen - 9 inkttekeningen - strandscenes ca. 1983 kopen? Bied vanaf 20!
Rob Aussen (1938-2024) Nederlands 9 inkttekeningen - strandscenes ca. 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Dirkje Kuik - Nachtwandeling kozakken, inkttekening kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Nachtwandeling kozakken, inkttekening
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Anneke van Brussel - Vlinders, motten, sprinkhaan, tekening / aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands Vlinders, motten, sprinkhaan, tekening / aquarel (mooi ingelijst)
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands abstract landschap - tekening 1988
Techniek Potlood
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Fredericus van Rossum du Chattel - WATERGEZICHT kopen? Bied vanaf 250!
Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917) Nederlands WATERGEZICHT
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen