Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot)

Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Ad Arma - Zeefdruk op papier, Winnetou at the seaside - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Ad Arma (1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 11/24

Abstract werk van Ad Arma.

Het werk is vertegenwoordigd in vele openbare en particuliere collecties, o.a. in het Museum Beelden aan Zee, Museum Bommel van Dam, Rabobank, Shell, Ministeries, ING Bank, Avero, Nederlandse Ambassade in New Delhi, Museum van Hong Kong en Museum van Macau. Grote bronzen sculpturen in de openbare ruimte.

Ad Arma werd in 2007 gekozen tot Kunstenaar van het Jaar.
Ad Arma maakt grafisch werk, etsen, olieverfdoeken, keramiek, glasobjecten, bronzen sculpturen en installaties. In zijn werken is de invloed zichtbaar van de vele werkreizen die hij maakte naar met name India, Japan, Nepal, China en Spitsbergen.
Thema’s die steeds terugkomen in het werk zijn aanwezigheid afgezet tegen oneindigheid, gedeelde kwetsbaarheid, de continuïteit van de verandering, tijd en tijdloosheid.
Begrippen, die te groot zijn om te bevatten, maar de melancholie van het bestaan in zich dragen.
Ad duidt ze niet, maar reikt ernaar. Daar is ook de bron van geroerd kunnen raken en relativerende observatie in te vinden.

Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas gebroken is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden.

Ad Arma (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KVcollecties
35315 verkochte items
Alle items (162)
113 cm
93 cm
88 cm
69 cm