Dick Tasma - Viervlak met figuren kopen? Bied vanaf 80!
Dick Tasma (1951-2013) Nederlands Viervlak met figuren
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Wouter Berns - Heilig huis kopen? Bied vanaf 480!
Wouter Berns (1970) Nederlands Heilig huis
Techniek Acryl
Afmetingen 71 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 480
Direct kopen
Ferry Bunder - Ets - 1979 kopen? Bied vanaf 29!
Ferry Bunder Nederlands Ets - 1979
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Guus van Eck - Stadshorizon Maastricht kopen? Bied vanaf 120!
Guus van Eck (1958) Nederlands Stadshorizon Maastricht
Afmetingen 41 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Porceleyne Fles - Vaas 1914 kopen? Bied vanaf 65!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Vaas 1914
Afmetingen 22 x 12 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 75!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Tulpenvaas
Afmetingen 17.5 x 26.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Direct kopen
Friso Kramer - Miniatuur kit zwarte Revolt stoel van Ahrend kopen? Bied vanaf 75!
Friso Kramer (1922) Nederlands Miniatuur kit zwarte Revolt stoel van Ahrend
Afmetingen 13 x 8 x 8 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
Dick Tasma - Hoofd man abstract kopen? Bied vanaf 120!
Dick Tasma (1951-2013) Nederlands Hoofd man abstract
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Denkor - Landschap kopen? Bied vanaf 50!
Denkor (1944) Nederlands Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Porceleyne Fles - Knobbelvaas 1914 kopen? Bied vanaf 100!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Knobbelvaas 1914
Afmetingen 32 x 15 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Kleurenlitho: Badende mythische figuren - 1947 kopen? Bied vanaf 49!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Kleurenlitho: Badende mythische figuren - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Blanca - C print: "Hond Dreutel" - 2013 kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: "Hond Dreutel" - 2013
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho: Dooie visiesvreters - 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho: Dooie visiesvreters - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ciano Siewert - Havengezicht Dordrecht kopen? Bied vanaf 25!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Havengezicht Dordrecht
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Joep van Lieshout - ILLY Art Collection kopen? Bied vanaf 475!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands ILLY Art Collection
Afmetingen 45 x 30 x 5 cm (h x b x d)
€ 475
Direct kopen
Gerard 't Hart - Collage - 1992 kopen? Bied vanaf 65!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Collage - 1992
Techniek Collage
Afmetingen 26.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Struthio camelus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Struthio camelus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Herman Brood - Lady Di kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Lady Di
Afmetingen 72 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 13.5 x 10.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Peter Vos - Litho: Mus Plumatus - 1972 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Litho: Mus Plumatus - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Kandelaren abstract. kopen? Bied vanaf 40!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Kandelaren abstract.
Techniek Verbronsd
Afmetingen 13 x 4.5 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
€ 40
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Ella - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Ella - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Paul Citroen - Litho: Anneloor - 1976 kopen? Bied vanaf 49!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho: Anneloor - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Hans Wap - Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998
Afmetingen 56.5 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Gerdine Duijsens-Kroezen - Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn' kopen? Bied vanaf 175!
Gerdine Duijsens-Kroezen Nederlands Zeefdruk: 'Als de kersen rijp zijn'
Afmetingen 64.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Harry van Kuyk - Zeefdruk: naakt - 1996 kopen? Bied vanaf 150!
Harry van Kuyk (1929-2008) Nederlands Zeefdruk: naakt - 1996
Afmetingen 50.5 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - Litho - 1979 kopen? Bied vanaf 49!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan van der Zee - Bijzondere en gekleurde vormgeving kopen? Bied vanaf 485!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Bijzondere en gekleurde vormgeving
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 485
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Oplontis - 1987 kopen? Bied vanaf 75!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Oplontis - 1987
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Wim Motz - Litho: twee figuurtjes - 1972 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: twee figuurtjes - 1972
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nicolaas Wijnberg - Litho kopen? Bied vanaf 55!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Wim Motz - Litho: zonnetekens - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: zonnetekens - 1960
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Zürich - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Zürich - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jeroen Hermkens - Litho: Tien steden, Berlijn - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands Litho: Tien steden, Berlijn - 1988
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Ad Verstijnen - 6 zeefdrukjes kopen? Bied vanaf 60!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands 6 zeefdrukjes
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Herman Brood - 2 boeken: Biggetje Bennie/Rock 'n Roll Junkie kopen? Bied vanaf 49!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands 2 boeken: Biggetje Bennie/Rock 'n Roll Junkie
Techniek Hardcover
Afmetingen 23.5 x 20.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Jan Toorop - Portret van Marietje Hendrika Otterloo. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Portret van Marietje Hendrika Otterloo.
Techniek Rotaprint
Afmetingen 37 x 31 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands Litho: "Moeder en kind"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 35.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Isa van der Zee - Golden Sails kopen? Bied vanaf 35!
Isa van der Zee (1928) Nederlands Golden Sails
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Herman Gordijn - Ets: Knikkeren - 1963 kopen? Bied vanaf 275!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Knikkeren - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Jasper Krabbé - Zeefdruk en boek in cassette kopen? Bied vanaf 250!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Zeefdruk en boek in cassette
Afmetingen 32.5 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Fred Koot - Litho: "Legaspi" kopen? Bied vanaf 45!
Fred Koot (1927-2000) Nederlands Litho: "Legaspi"
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Aat Veldhoen - Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw' kopen? Bied vanaf 2950!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Vogelvrouw'
Techniek Brons
Afmetingen 43 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 5400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.950
Direct kopen